Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

küçük bir bilgiye ihtiyacım var.

yeni bir işe başlıyorum. şirket maaş bankası olarak qnb ile çalışıyormuş. bu bankadan bir hesap açmamı ve cüzdanın fotokopisini istiyor.

aktif olarak enpara kullanmaktayım. enpara hesabımı maaş hesabı olarak şirkete iletebilir miyim? yoksa normal fiziki şubeden hesap mı açmam gerekli?

bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

selamlar.

yeni bir işe başlıyorum. şirket maaş bankası olarak qnb ile çalışıyormuş. bu bankadan bir hesap açmamı ve cüzdanın fotokopisini istiyor.

aktif olarak enpara kullanmaktayım. enpara hesabımı maaş hesabı olarak şirkete iletebilir miyim? yoksa normal fiziki şubeden hesap mı açmam gerekli?

Direk verebilirsiniz, iban girince QNB çıkıyor zaten

• quote:

selamlar.

EnPara da QNB zaten. Sorun olacağını sanmıyorum.

• teşekkürler. bilgi için.

peki fiziksel hesap cüzdanının fotokopisi talep ediliyor bunu nasıl temin edebilirim?

herhangi bi şubeden istesem alabilir miyim?

@Fr.BJK @burak11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 30 Temmuz 2021; 10:51:57 >
  • quote:

teşekkürler. bilgi için.

peki fiziksel hesap cüzdanının fotokopisi talep ediliyor bunu nasıl temin edebilirim?

herhangi bi şubeden istesem alabilir miyim?

@Fr.BJK @burak11

Senin iş yeri saçmalamış o konuda.

O kadar iş değiştirdim. İstedikleri şey IBAN olur. IBAN yeterli olmaz mı diye sor.

Fiziksel hesap cüzdanı mı kaldı allah aşkına :)

• Bankanın belirlenen şubesinden hesap açmak gerekiyor olabilir.
    Daha önce başıma geldi, aynı bankanın aynı ilçede A şubesinde hesabım var iken, B şubesinden hesap açmam istenmişti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • şöyle sorayım o zaman enpara kullanıcısı olarak fiziksel finansbank şubesinden hesap açabiliyor muyuz?

iki hesabı da ayrı ayrı kullanabiliyor muyuz?

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Hocam Finansbank'a gidip hesap açmalısınız her ne kadar Enpara Finansbank'in da olsa birbirinden bağımsızlar sadece kredi kartınız varsa limitler ortak oluyor son olarak ta Enpara ve Finansbank hesapları ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Temmuz 2021; 21:56:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

şirkete sordum özellikle bizim çalıştığımız şubeden hesap açtırmanız gerekiyor dedi.

pazartesi oraya gideceğim. teşekkürler.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek, şirket doğru söylemiş maaş anlaşmasında her şube değil şirketin çalıştığı Finansbank şubesi olmalı.

• ücretsiz taksit yapma 3 aya mi düşürülmüş ? Uçak bileti aldım peşin sonra 3 taksit yaptım sonraki gün eskiden 6 taksit oluyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 31 Temmuz 2021; 23:53:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt

Geçenlerde yönetmeliği değiştirdiler, genelde 4 taksit çıkıyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Geçenlerde yönetmeliği değiştirdiler, genelde 4 taksit çıkıyor artık.

anladım hocam teşekkür ederim.. maaşımı yapı krediden alıyorum ama hiç memnun değilim yapı krediden . enparanın yanına tavsiye edebileceğin bi banka+kredi kartı var mı ?

Akbank. Axess baya iyi.

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Ne iyisi 3 aydır kullaniyorum bir tane doğru dürüst kampanya yok

Ziraat bankası nasıldır bilmem ama ziraat bankasının mobil uygulaması bence açık ara en iyisi. Ben de Enpara kullanıyorum memnunum ama uygulaması çok basit. Bir ziraat mobile bakıyorum bir de enparaya. Dağlar kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4905500FE -- 1 Ağustos 2021; 20:1:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4905500FE

Ziraat bankası nasıldır bilmem ama ziraat bankasının mobil uygulaması bence açık ara en iyisi. Ben de Enpara kullanıyorum memnunum ama uygulaması çok basit. Bir ziraat mobile bakıyorum bir de enparaya. Dağlar kadar fark var.

Haklısın hocam Enpara aşırı basit

• Arkadaşlar hepsiburada'da çoklu kredi kartıyla ödeme yöntemiyle sipariş verirken "siparişi onayla" butonu çalışmadı, siparişimi veremedim ama kartlardan para çekildi. Kartlardan biri de enpara kredi kartıydı ama hepsiburada kendilerine ödeme gelmediğini iddia ediyor yardımcı olmuyor banka da hiçbir şey demiyor para öyle havada kaldı 5 gündür provizyonda. Ben bunun için ne yapabilirim? Bu tür sorunlar genellikle bankalardan kaynaklı oluyormuş. Diğer karttan çekilen para için (yapı krediydi) bankayla görüştüm provizyondan çıkması için talep oluşturdu ertesi gün para bana geri döndü ama enpara'da öylece kaldı. Yemin ederim 5 gündür stresten deli olacağım hem ihtiyacımı karşılayamadım hem limitim yok oldu. Rica ediyorum bilgisi olan bir yardım etsin.

• zero fear kullanıcısına yanıt

Provizyonda bekleme işi 3 haftayı da buluyor bankaya göre. Firma bize geçmedi diyorsa, bankada yardımcı olmuyorsa provizyondan düşmesini bekleyeceksiniz.

denizbank’da bir kere 3 hafta bekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 1 Ağustos 2021; 23:35:24 >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Geçen gün bir ürün iade ettim ziraat'te Bir hafta provizyonda bekledi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.