Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şunu yazdık diye konuya yorum yazmamı engellemişler taktir sizin.

Finansbank Enpara [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 16 Temmuz 2021; 21:9:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    yazık olmuş fikirleri söylemek suç olmuş , buradaki konuyu saptırmak istemem ancak çoğu söylemde ben sizi haklı buluyor ve aşı karşıtlığı yaptığınızı düşünmüyordum.Neyse yeni hesapla beklerim konuya.hoşçakalın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam desteğin için,konuda yazarsan belki adminler görür .

• Kurye bugün kartımı teslim etti daha doğrusu gidip kendim aldım. Kurye belki teslim edemez yetişemez diye aradım ve bir yerde buluşup kartımı teslim aldım. Yaklaşık 30 dk sonra hesabım açıldı. Bu arada bazen kart isimsiz gelebiliyor ama eğer kurye ile gönderilirse isimli geliyor benimki isimli geldi.

• meeb kullanıcısına yanıt

Ustam 6bin TL nakit param ile altın aldım 496dan alıp 502.4 sattım. Şimdi düştü yine alacağım 6 ay içinde bu para ile belki de bin tl kazanacağım, zaten 0 faizli mis gibi kampanya neden kullanmayayım.

• ucan_kasap U kullanıcısına yanıt
    yok hocam tabi ki kullanmak hakkınız ,açıkcası bu kartında belki de tek avantajı bu zaten.Bende nadir de olsa bu yönüyle kullanıyorum.

• Hgs odemesi yaptim onu bile taksitlendirdim valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara kredi kart öğrenciye çıkıyor mu geçen sene başvurmuştum ret yemiştim vermemişti. şimdi tekrar başvurup gelire 500 falan yazsam gelir mi

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

çıkıyor ama biraz zor çıkıyor. Bana da ret vermişlerdi kaç yazdım hatırlamadım. Öğrenci için ben maxiumum genç öneririm. Öğrenciysen adiatı yok. Faizsiz taksit işi orda da var. Ayrıca her 50tl market alısverişine 10tl, 100tl e ticaret harcamasında 20tl puan gibi çok çok iyi kampanyaları var maximum genc kartın.

• Yüksek gelir, yüksek miktarlı eft havalelere rağmen kart limitimi arttırmıyorlar uyuz oluyorum, her işlemi çipli encard ile yapıyorum. Kredi kartının limitini bir türlü yükseltemedim, tavsiyeniz varmı? Maaş bankası farklı ancak maaş yatar yatmaz enparaya aktarıyorum.

Kredi puanım yüksek, borç yok, bireysel kredi yok.
    Başka bankalarda hesabım ve borcum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Yüksek gelir, yüksek miktarlı eft havalelere rağmen kart limitimi arttırmıyorlar uyuz oluyorum, her işlemi çipli encard ile yapıyorum. Kredi kartının limitini bir türlü yükseltemedim, tavsiyeniz varmı? Maaş bankası farklı ancak maaş yatar yatmaz enparaya aktarıyorum.

Kredi puanım yüksek, borç yok, bireysel kredi yok.
    Başka bankalarda hesabım ve borcum yok.

Kredi kartını ne kadar süredir kullanıyorsunuz enparada?

• Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Kredi skorunuz kaç?

Ayni sorun bende de var. Hala yolunu bulamadım. Olur da çözüm bulup haber verirseniz çok sevinirim.

Finansbank'tan kredi kartı çıkartıp gelirinizi yüksek beyan edin ve otomatik limit artırımını açın. Finansbank'taki kartınızın limiti bir süre sonra otomatik olarak artacaktır. Buna bağlı olarak Enpara kredi kartınızın limiti de artar.

• Arkadaşlar merhaba, az önce 05514240724 nolu numaradan arandım. Enpara'dan aradığını, kredi kartı ve banka kartlarının birleştirilip tek bir kart olacağını, en para uygulamasının güncellenip yeni arayüz olacağı, uygulamaya girişlerde aktivasyon olacağını, telefonun işletim sistemini sorup ona göre bir eklenti yüklemem gerektiğini söyledi. O ara boşluğuma geldi ve tamam yükleyelim dedim. Kodlayarak bana uygulamanın ismini söyledi, QUİCKSUPPORT adında bir uygulamaya yönlendirdi. Baktığımda TeamViewer adlı uzaktan kontrolü sağlayan bir uygulamaya çıktı karşıma. Burda işkillendim ve telefonu kapattım.

Büyük ihtimal uzaktan telefonuma bağlanıp uygumalayı açtıracaktı ve oradan da kart bilgilerime güvenlik koduna, son kullanma tarihine vs erişecekti. Yine tahminim beni arayan şer***efsiz az çok bu konuyu okuyordur. Görüşme biter bitmez arandığım numarayı tekrar aradığımda numaranın iptal edildiğini gördüm.. Ona selamlar, saygılar(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 26 Temmuz 2021; 12:38:37 >

• heamvivna kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun hocam. Enparalı oldugumuzu ev adresimizi vs bile biliyor bazıları bu konuda da yazanlar olmuştu bir ara. Bankalar sızdırıyor bilgileri yada içten birisileri var bu işleri yapan. Dikkatli olalım ve bu numarayı da enpara bildirmenizi öneririm onların hukuki işlemleri başlatması lazım diye düşünüyorum.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Şu anda sadece enpara ve ziraat bankası kullanıyorum. Enpara çok güven vermemeye başladı.

Bundan birkaç ay öncede kart bilgilerim ele geçirilmiş ve alışveriş yapılmıştı. Bende sürekli sanal kart kullanan birisiyim, çekilen meblağ çok ufak ama kart bilgileri bu kadar kolay nasıl başkasının eline geçiyor, bahsettiğiniz ev adresi bilgileri nasıl kurum dışına çıkarılabiliyor bunlar hep soru işaretleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdRenaLime

enpara kredi kart öğrenciye çıkıyor mu geçen sene başvurmuştum ret yemiştim vermemişti. şimdi tekrar başvurup gelire 500 falan yazsam gelir mi

Ben öğrenciyim 2019 eylülde 1000 tl limitle verdi. Çevremden 3 4 öğrenci daha başvurdu bazılarına 750 bazılarına 1000 ile verdi. Red yiyen olmadı. Ancak başka kredi kartımız yok. Sizde varsa başka kart ondan olabilir.

• heamvivna kullanıcısına yanıt
    Siber saldırıda götürüyorlar kimseye de söylemez öyle her kurum. Bütün herkesin verileri ortalıkta zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-380B9FCD3

Siber saldırıda götürüyorlar kimseye de söylemez öyle her kurum. Bütün herkesin verileri ortalıkta zaten

Kartı kullandığınız sitelerinde böyle halt etmeleri olabiliyor. O gibi durumlara bankaların yapacak bişeyi yok maalesef. Alışveriş yaptığınız sitelerle alakalı.

• 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.