Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.110
Cevap
496
Favori
1.233.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tikak

Merhaba,

Kredi kartina yatan fazla parayi nasil geri alabilirim. Trendyol'da urun aldim. Siparis iptal oldu, ben ekstreyi odedim ancak iade de geri gelince bosa odemis oldum.
    Doğrudan müşteri hizmetleri...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mandollph

Doğrudan müşteri hizmetleri...

Alıntıları Göster

Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tikak kullanıcısına yanıt

Kredi Kartı > Nakit avans kullan> artı bakiye kullan dediğin zaman hesaba aktarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

Kredi Kartı > Nakit avans kullan> artı bakiye kullan dediğin zaman hesaba aktarıyor

Ekstre kesildiği zaman sorun çıkabiliyordu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mandollph M kullanıcısına yanıt

ekstre kesildiği zaman ödediğin fazla tutarı borçtan düştüğü için artı bakiye gözükmüyor

• Döviz Makasını hemen arttırdılar, dakika durmadı karaktersizler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kırtasiye kitap sektörü taksit olmayan sektör mü arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Döviz Makasını hemen arttırdılar, dakika durmadı karaktersizler

sırf makastan dolayı bozmadım düştü dolar bir sürü zarar ettim enpara karaktersizlik yaptı

• döviz demişken ilk defa hayatımda euro çektim yırtık verdi parayı enpara bankamatik. Sadece yırtık eksik yanı yok geçerli olur mu? yoksa değiştireyim mi şubeye gitmem gerekiyormuş galiba.

• Hepsiburada cüzdana yükleme yapıp taksit yaparak sonra cüzdan ile yasaklı sektör ürün almak mümkün mü arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: tundra36

döviz demişken ilk defa hayatımda euro çektim yırtık verdi parayı enpara bankamatik. Sadece yırtık eksik yanı yok geçerli olur mu? yoksa değiştireyim mi şubeye gitmem gerekiyormuş galiba.

tekrar yükleseydin bankamatiğe daha sonra başka yerden çekseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

tekrar yükleseydin bankamatiğe daha sonra başka yerden çekseydin

Alıntıları Göster

Denemiştir herhalde onu?

• onu deneyeceğim bugün. bi de limit 144 euro dedi bankamatik. ( karekodla işlem yaptığım içinmiş ) Orda zaten şok yaşayınca düşünemedim dün. :)

• VADELİ, MEVDUAT 32 GÜNLÜK ANCAK %17,75.

çektim paramı arkadaşlar. akbank %18,5

• quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Hepsiburada cüzdana yükleme yapıp taksit yaparak sonra cüzdan ile yasaklı sektör ürün almak mümkün mü arkadaşlar?

Hepsiburada'da mümkün Hepsipapel'e yüklenen parayı Enpara 4'e bölüyor, Amazon'da mümkün değil diğer insanları da bilgilendirme amaçlı yazdım.

• profecco kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkür ederim deneme yapmama gerek kalmadı sayenizde. O halde altın alabiliriz bu yolla.

• finansbanktan mesaj geldi kredi kartı ister misiniz diye neyse onayladım. meğer limitleri enpara ile ortakmış ne anladım ben bu işten zaten enpara var. kart gelir gelmez finansbankı iptal edicem.

• Bunlar iyice saçmalamaya başladı. Yok onu yap yok bunu yap yok takla at. Kapattırdım kurtuldum.

• Merhaba arkadaşlar Enpara altın alım kısmından altın alsam normal altın gibi yatırım olurmu. Ve şimdi alınırmı param tl de erimesin istiyorum

• kredi kartı başvurusu yapacam da. puan veren kart var mı şu an mevcutta. başvuruya, otomatik ödemeye falan bildiğiniz?

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.