Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: samsun__ Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.156
Cevap
500
Favori
1.241.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akbank karman çorman. Minimalist tasarım çok önemli günümüzde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-380B9FCD3

Arkadaşlar enpara kampanyalarından yararlanan oldu mu hiç? Kampanyadan kazanılan hak tutarları ne zaman hesaba aktarıldı bilgisi olan var mi

netflix ve steam iadeleri 6 temmuzda yattı hesaba

• Yollık 100-tl iadeleri artık vermiyormu bilen varmı

• peacemaker kullanıcısına yanıt
    2019’da bitti o kampanya:

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidat-veren-kart-kampanyasi

• Arkadaşlar benim başvurum görüntülü aramayla yapılacaktı ama halihazırda hesabım olmadığı için sözleşmem ve kartım Agt kuryeye teslim edildi. Ama çok geç teslimat yapıyor. 1 Temmuz’da başvuru yapmıştım ben 1 hafta olmuş. Kargo bulunduğum şehirde 2 gündür ama teslim edilmiyor. Bu nasıl bir sistemdir ya? Aynı problemi yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

altın gibi gümüş de alabilsek keşke.

seçenek çok da sesimizi duyan yok hocamFinansbank Enpara [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4905500FE

Arkadaşlar benim başvurum görüntülü aramayla yapılacaktı ama halihazırda hesabım olmadığı için sözleşmem ve kartım Agt kuryeye teslim edildi. Ama çok geç teslimat yapıyor. 1 Temmuz’da başvuru yapmıştım ben 1 hafta olmuş. Kargo bulunduğum şehirde 2 gündür ama teslim edilmiyor. Bu nasıl bir sistemdir ya? Aynı problemi yaşayan var mı?

Nerede ise ilk çıktığı zamanlardan beri kullanan biri olarak şöyle söyleyeyeyim: Benim kredi kartını onca şikayete rağmen üç ayda teslim edebilmişlerdi.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Benim 6 gün olmuş kuryeye teslim edileli. Şuan dağıtım bölgesinde görünüyor. Sizin kartınız tahminen ne kadar süre dağıtım bölgesinde kaldı? Bu nasıl bir firmadır 3 ayda teslimat mı yapılır? En fazla 1 ay beklerim gelmezse iptal ederim uğraşamam hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4905500FE -- 13 Temmuz 2021; 20:19:57 >
  • Ne 1 ay beklemesi hocam , benim ertesi gün şehrime geldi ve 2. Günde de teslim edildi, hangi yılda yaşıyoruz. 1 ay nedir

• Kuyum sektörü taksit oluyor muydu acaba? Yasaklı mıydı bilmiyorum ama mesela yurtdışı yasak diyor herkese 6 taksit oluyor. O yüzden soruyorum bilen varsa ya da deneyen sevinirim. Malum çeyrek sezonun açıldı 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101 elektronik posundan islem yapan varmi arkadaslar, 6 takside bölebiliyomuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt

Yasaklı ürün değil ise sonradan mail yolu ile olabiliyor. beyaz eşya aldım uygulamadan bölemedim. daha sonra mail attım mh 6 taksit yaptı

• efefor kullanıcısına yanıt
    1 Temmuz’da Enpara banka kartı başvurusu yaptım bugün ayın 14’ü hâlâ gelmedi. Söz konusu agt kurye olunca teslimat 1-2 hatta 3 aya bile uzayabilir. Bugün kurye ile görüştüm yarına veya en geç Cuma’ya teslimat yapacağını söyledi. Doğru mu söyledi yalan mı bilemem.

• Enpara kredi kartı ile bilgisayar alan oldu mu? taksit imkanı oluyor mu 12 aylık?

• MrChaplin kullanıcısına yanıt
    Faiz ile olur neden olmasın:)

• Enpara Canlı destek ile konuşun. Benim kartta aynı böyle oldu. Yazmıştım ertesi gün kurye hemen beni aradı :) Abi kartınızı getiriyorum dedi. Bazen bunları yoklamak gerekiyor. Yoksa askıya alıyorlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bilgisayar aldım. Hesap kesim tarihim ay'ın 25'i satan yer ile anlaştım 24'ünde 3bin çektirdim 26'sında tekrar 3bin TL daha çektirdim 2sini de 6 ay taksite böldü faizsiz mis gibi oldu. Bilişim sistemleri vs yazıyor extrede bilgi amaçlı yazıyorum.

• ucan_kasap U kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın.Size değil lafım sakın yanlış anlamayın ama memlekette taksitle bilgisayar telefon bilişim ürünü almak marifet olmuş ,ne hallere düşmüşüz Allah sonumuzu hayır etsin.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın ve hiç anlam veremediğim durum yıllardır 1 tane mantıklı sebeb bulamadım yıllardır.

• radko kullanıcısına yanıt
    oo radko selamlar😀 covid konusunda göremiyorum seni?

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.