Şimdi Ara

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
17
Favori
41.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tetsuya Nomura, Final Fantasy XV takipçileri için önemli bir bilgiyi paylaştı. Final Fantasy XIII'ün 2 devam oyununun yapıldığı gibi Final Fantasy XV'in de aynı biçimde devam yapımlarıyla karşılaşılabileceği verilen bilgiler arasında yer almakta.

Nomura, "Final Fantasy XV'in tek bir hikayesi olmasına rağmen, bunu daha da ilerletmeyi planlıyoruz." şeklinde konuştu.

Nomura son olarak hayranlardan onları bu kadar beklettiği için özür dilemeyi unutmadı. 6 seneyi aşkın bir süredir çıkışını beklediğimiz Final Fantasy Versus XIII, yeni nesilde umarız bir an önce çıkışını gerçekleştirir.

Final Fantasy 15'in Playstation 4 ve Xbox One için 2014 Mart'ından sonraki süreçte çıkması bekleniyor. Oynanış videoları geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bir kez daha izlemeye ne dersiniz?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XVin_Devami_Dusunuluyor-39111.htm

• Final Fantasy'nin, mekanlarıyla olsun müzikleriyle olsun oynanış biçimiyle olsun, o masalsı, fantastik havası gitmiş yerine şehirlerde, binaların arabaların arasında geçen GTA vari, silahlı tüfekli mafyalı bir action oyunu gelmiş. Tamam grafikleri güzel ancak bu saydığım konularda beni hiç tatmin etmedi açıkçası. Neden çoğu oyunu illa ki "gerçekçi" mekanlarda geçecek şekilde yeniden yapıyorlar? Yapın şöyle epik dağlık ormanlık manzaralar, art ı konuşturun, sanatı konuşturun ama yok... İlla ki sıradan şehirler arabalar içinde olacak ki "gerçekçilik" hissi olsun. Ben Final fantasy'nin o epic masalsı havasını sevmiştim şahsen.

Üstelik oyunun devamı ya da devamları düşünülüyorsa, kesin bu oyun birkaç saatte bitiverir. BF3, Crysis 3 single campaigni kadar olur oynama süresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 13 Haziran 2013; 14:54:35 >
  • FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84

Bunlar da çok güzel ve hakları yenmemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 13 Haziran 2013; 15:41:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

http://borderhouseblog....nille_large-540x367.png

Ben iki tene istirem babo.

• FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 vs FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84

Kim alır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 vs FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84

Kim alır?

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84

Yuna ff serisinde en beğendiğim bayan karakter ama 15'te esmer hatun ve Stella daha adam gibi gözükmedi bile ,bence liderliği rahatça alacaklar..

• Vanilya akar baba , bir de urahara manyak resim :)
  • Riona Yuna ve Ashe resimleri alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-CK

Riona Yuna ve Ashe resimleri alalım

ahahaha harbi ashe i nasıl unuttum rionayı ben sevmiyorum

FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84

• quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Final Fantasy'nin, mekanlarıyla olsun müzikleriyle olsun oynanış biçimiyle olsun, o masalsı, fantastik havası gitmiş yerine şehirlerde, binaların arabaların arasında geçen GTA vari, silahlı tüfekli mafyalı bir action oyunu gelmiş. Tamam grafikleri güzel ancak bu saydığım konularda beni hiç tatmin etmedi açıkçası. Neden çoğu oyunu illa ki "gerçekçi" mekanlarda geçecek şekilde yeniden yapıyorlar? Yapın şöyle epik dağlık ormanlık manzaralar, art ı konuşturun, sanatı konuşturun ama yok... İlla ki sıradan şehirler arabalar içinde olacak ki "gerçekçilik" hissi olsun. Ben Final fantasy'nin o epic masalsı havasını sevmiştim şahsen.

Üstelik oyunun devamı ya da devamları düşünülüyorsa, kesin bu oyun birkaç saatte bitiverir. BF3, Crysis 3 single campaigni kadar olur oynama süresi.

eyvalalh. güzel konuştun .

• FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84

Final fantasy 4'ten Rosa'yı da unutmayalım.Ayrıca Ultimecia ve Cloud of darkness'ta bana kötü oldukları için son derece çekici gelmektedir.
  • 1080p HD olarak yüklediğim videolar.Tam verim almak için 1080p çözünürlüğe ayarlayınız... keyifli seyirler...

• Son çalışmam:

• Bir video "resmi trailer"a ancak bu kadar benzerdi. Ellerine sağlık Hacıhara. Devamlarını da bekleriz. Can Zack'ten de yıldır hikâye bekliyoruz ama tık yok.

Gelecek seferki AMV'ne bir önerim: Hızlı geçilen sahnelerde altyazılar olmasa daha hoş olur.

• I-C-O kullanıcısına yanıt
    Hehe teşekkürler devamı gelir ya neden gelmesin daha iyisini yaparız
    Zack reis tatilde şuan ufku açılmış bir şekilde geri dönüp güzel hikayeler yazar gelince

Altyazı işine çare bulacağız inşallah bu sefer gömülü olduğu için pek uğraşmadım.Şimdi tekrar izleyince 1-2 yerde gereksiz geçiş yapmışım gibi geldi sağlık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Hehe teşekkürler devamı gelir ya neden gelmesin daha iyisini yaparız
    Zack reis tatilde şuan ufku açılmış bir şekilde geri dönüp güzel hikayeler yazar gelince

Altyazı işine çare bulacağız inşallah bu sefer gömülü olduğu için pek uğraşmadım.Şimdi tekrar izleyince 1-2 yerde gereksiz geçiş yapmışım gibi geldi sağlık olsun

İnşallah Hacıhara. Yok, videoda rahatsız edici geçişler gözlemleyemedim. Gayet güzel.

Vay Zack tatilde ha.
    />
    Capon kız da bulur o şimdi.

• japon değil de ispanyol sevgilim oldu ve mutluyuz bakalım belki evlenmeyi düşünebiliriz ki gerçek olması için yapcaz birşeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 28 Temmuz 2013; 2:57:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

japon değil de ispanyol sevgilim oldu ve mutluyuz bakalım belki evlenmeyi düşünebiliriz ki gerçek olması için yapcaz birşeyler

Evet, İspanyol sevgilinin olduğunu biliyordum da Zack, ciddi düşündüğünüzü bilmiyordum.

Dil sorunu ve kültür sorunu var biraz. Hayallerini gerçekleştirmen dileklerimle; hayırlısı olur İnşallah.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.