Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
9
Favori
21.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam düşündüğüm gibi oyun 7 bölüm olacak gibi. Zaten midgar dan dış dünyaya çıktıktan sonra midgar kadar devasa bir şehir olmaz. O yüzden yapımcı temele odaklanarak düşündükleri küçük ve fazla parça olayını tamamlayabilirler.
  • Ne güzel yapmışlar tanıtım filmini.
  • FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU

Şu anı paylaşmak istedim. 20-30 dakka süren bir arenada alınan kupa. 2 karaktere elemental-fire seçin (armor için)

Platinum kupayı da aldım. Arena savaşlarını bitirmeden chapter 17 sonrasını geçmek imkansıza yakın. Hard’da mana sıkıntısı yok pek ama bazı bosslar öküz gibi vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 11 Mayıs 2020; 3:4:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunun kutulu sürümü yokmu tr de

• Arkadaşlar iyi geceler, hiç ff serisi oynamadım fakat bu remake i çok övüyorlar. Acaba hikayede eksiklik yaşanır mı? Birde bu oyunu almayı düşünüyorum pri hakkın fiyatı ne kadar?

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    Hikaye yarım tamamiyle eksik orjinal oyuna kıyasla ama yok ben yeni oyun olarak oynarım dersen en son çıkan part da kimin ne olduğunu anlarsın.

• Alınır mı bu oyun tavsiyeniz var mı?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş indirelim.

• Final Fantasy VII Remake Satışları 5 Milyonu Aştı

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU

Square Enix, Final Fantasy VII Remake'in dünya genelindeki kutulu dağıtım miktarı ve dijital satışlar toplamının 5 milyonu geride bıraktığını duyurdu.

Final Fantasy VII Remake ayrıca Square Enix'in PlayStation platformunda en çok satan dijital oyunu olmayı başardı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_VII_Remake_Satislari_5_Milyonu_Asti-103638.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Ağustos 2020; 15:8:16 >

• Kutulu versiyonu türkiyeye gelmedi mi acaba? Gelmediyse neden gelmedi?
  • FINAL FANTASY VII REMAKE – 101 video

• Oyun birçok önemli oyunun Corona yüzünden ertelendiği kötü bir dönemde çıkışını yaptı. Bu yüzden çoğu ülkede kutulu satışa sunulmadı bunlar arasında bizde varız.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    İngiltere korona vaka sayısına baktım. Türkiyeden bir iki tık daha azdı günlük vaka sayısı. Kutulu sipariş ettim geçtim. Ters köşe olmayız umarım koronadan. Türkiyede daha çok var sonuçta korona şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mericuls -- 11 Ağustos 2020; 17:26:15 >
  • Yurt dışı belli başlı ülkelerde evet satış var bir sıkıntı yaşamazsınız umarım, bizde iş çok farklı tedarik ve ürünün gelmesi ile uğraşan çok fazla yer yok o yüzden ülkemizde bulunmuyor.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tedarik kötü amazon tr kara borsa resmen. Amazon trden baktım 1065 tl ben 440 tl ye aldım amazon ukden. Ayrıca amazon trde satılan oyun almanca yazı içeriyor kutu kapağında almanyadan tedarik ediliyormuş zaten.

Kutulu almak isteyen arkadaşlar var ise amazon tr linki https://www.amazon.com.tr/Final-Fantasy-VII-Remake-PlayStation/dp/B07SSDR666/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=final+fantasy+vii&qid=1597182170&sr=8-1

almak isteyen varsa ukden onun da linkini bırakıyorum ben shop4world adlı satıcıdan almıştım sanırsam
    https://www.amazon.co.uk/FINAL-FANTASY-VII-REMAKE-PS4/dp/B07SV4S75P/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=final+fantasy+vii&qid=1597182270&sr=8-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mericuls -- 12 Ağustos 2020; 0:49:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Evet hocam tedarik kötü amazon tr kara borsa resmen. Amazon trden baktım 1065 tl ben 440 tl ye aldım amazon ukden. Ayrıca amazon trde satılan oyun almanca yazı içeriyor kutu kapağında almanyadan tedarik ediliyormuş zaten.

Kutulu almak isteyen arkadaşlar var ise amazon tr linki https://www.amazon.com.tr/Final-Fantasy-VII-Remake-PlayStation/dp/B07SSDR666/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=final+fantasy+vii&qid=1597182170&sr=8-1

almak isteyen varsa ukden onun da linkini bırakıyorum ben shop4world adlı satıcıdan almıştım sanırsam
    https://www.amazon.co.uk/FINAL-FANTASY-VII-REMAKE-PS4/dp/B07SV4S75P/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=final+fantasy+vii&qid=1597182270&sr=8-2
    Hocam ben bu yurtdışından alım işlerini pek bilmiyorum da ben şimdi Amazon üzerinden İngiltere'de satılan FF7'yi alsam sadece orda yazan fiyatı ödüyorum değil mi ? Gümrükte falan sıkıntı oluyor mu ? Takılma yada ekstra para ödeme falan ? Bilgilendirirsen sevinirim

• SATILIK
    Oyun Adı: FINAL FANTASY 7 REMAKE +İnjustice Gods Among Us Ultimate Edition SEC HESAP
    Pri-Sec: SECONDARY
    Psn:TR
    FİYAT:70TL
    İletişim: PM-Whatsapp
    Ödeme: işbankası
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Tam buradayım bende armora elemantal ile fire koymak vs çok fark ettiriyor. Çok değişik ve fsrklı kombineler yapabiliyoruz. Oyunu bitirdikten sonra harrda direk 17. Bölümü açtım buraya gelmek için. Bölümün başlarındaymış ben sonlarında sanıyordum. Arka arkaya bosslar rufus ve arsenal beni hayattan bezdirdi :) inat edip 17 yi bitirdim.
    Oyun çok iyi olmuş. Bundan sonra çıkacak part 2 ne zaman çıkar bilmiyorum ama açık dünyaya çıkmamız nedeni ile çok çok daha iyi olacak. Bu chapter olayını kaldırmaları lazım. Rpg mi action oyunumu belli değil.
  • eonmg kullanıcısına yanıt
    Arena’yı bitirmezsen ve o OP kolyeyi almazsan Arsenal’ı ve final boss’u geçmekte aşırı zorlanırsın. Hatta final boss’a ulaşamazsın belki de.
    Bir de tabii en başından hardda oynaman lazım. Her karakterin 50 olması şart.

Edit: bitirmişsin 17’yi hardda galiba. Helal olsun. Diğerleri çok daha kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 5 Eylül 2020; 23:3:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.