Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
9
Favori
21.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17 çok zor oldu bırakacaktım bir ara arsenal ölmüyordu :)
    İlk 4 bölüm ve 17 hardda bitti. Arenanın son dövüşü resim attığın yer zor geliyor şuan. 2 tane daha firaga yapmam lazım yoksa olmayacak fire ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene oynadığım en iyi oyun olabilir. Orijinal oyuna göre hikaye hem de oynanış açısından müthiş düzenlemeler yapmışlar. Helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun Kutulu versiyonu ülkemizde satışa çıkmadı mı acaba arkadaşlar hiç bir yerde göremedim de?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun muhteşem, remake değil yeni bir oyun olsa goty olma şansı vardı. FF15 bunun yanında çok vasat kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 3 Ocak 2021; 18:4:50 >
  • önce nioh 2 yemi ff yemi başlasam bilemedim.

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt

Nioh 2 olursa harika olur...6.72 de açılıyor nioh 2 elimde patch var sorun olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 8 Ocak 2021; 16:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

önce nioh 2 yemi ff yemi başlasam bilemedim.

Hayırlı olsun hocam:)

• Daha önce PS1 de FF7 yi oynamıştım. Remake'in part part çıkacak olmasından ötürü açıkcası oyuu almayacaktım ama oynayacak oyun bulamamamdan ötürü ve remake hakkında okudum bir sürü olumlu yorumdan sonra oyunu alıp denemeye karar verdim. Şu ana kadar 18 saati devirdim oyunda. FF hayranı biri olarak öncelikle FF15 deki o kaotik dövüş sistemini çözmüş olmalarından dolayı çok mutluyum. Combat lar çok keyifli ve sizin becerilerinize göre de keyif alma katsayınız artabilir. Müzikler harika(özellikle airbuster boss theme da tüyler diken diken oldu), hikaye anlatımı, dövüş sistemi oldukça iyi. Dövüş sistemi oyuncunun beceri ve hakimiyetine göre gayet esnetilebiliyor. Bu da oyunda sürekli battle'a girme isteği uyandırıyor. Karakterler üzerinde de çok büyük emek var,çok çalışılmış bu konuda. Olumsuz bulduğum kısımlar; hikaye anlatımında araya çok fazla sinematik giriyor bu beni bazen rahatsız ediyor. Oyun çok çizgisel ilerliyor, bir FF oyunu nasıl açık dünya olmaz diye kendime hala soruyorum. Oyunu PS4 de oynuyorum ve grafiksel olarak bazı kaplama sorunları mevcut, keşke bunlara biraz daha dikkat etselerdi. Muhtemelen pro da daha iyidr.

Hiç FF oynamamış arkadaşlar için bence bulunmaz nimet, kesinlikle denenmeli. FF7 yi önceden oynayanlar için ise farklı duygular bekliyor. Part part gelecek olmasını da şu an seviniyorum, en azından devamı gelecek :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 11 Ocak 2021; 21:37:44 >

• leonheart07 kullanıcısına yanıt

Ilk part da dış dünyaya daha çıkmadılar. Oynayınca anlayacaksınız.

• TheLuBu kullanıcısına yanıt

Diğer partlarda FF15 deki gibi bir açık dünyayı bu oyuna getirmezlerse cidden üzülürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 11 Ocak 2021; 21:46:15 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt

Oyunda Türkçe dil desteği var mı?Yoksa herhalde yamadır.PS5 de Türkçe yama oynama şansımız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

Oyunda Türkçe dil desteği var mı?Yoksa herhalde yamadır.PS5 de Türkçe yama oynama şansımız var mı?

hayır tr seçeneği yok ps4 için yama çıkarttım yayınladım.ps5 de oyun varmı onu dahi bilmiyorum.

• leonheart07 kullanıcısına yanıt

Playstation 1 deki orijinal Final Fantasy 7 ye sadık kalarak güzel bir dünya oluşturacaklardır.

• Oyunun hikayesi çok sıktı beni, istediğim tarzda değil ama combatlar çok zevkli. Kılıçları çekmeyi sabırsızlıkla bekliyorum sinematiklerden sonra FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU 

Lakin yine de verdiğim paraya değdiğini düşünmüyorum. JRPG size uzak geliyorsa biraz daha oyunun fiyatının düşmesini bekleyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 12 Ocak 2021; 0:14:22 >
  • Bir oyun bu kadar mı güzel olur. Bitti diye üzüldüm gerçekten. Her yönüyle efsane bir oyundu. Savaş sistemi rpg'ler içinde en iyisi olabilir. Gel de ikinci bölümü bekle şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bir oyun bu kadar mı güzel olur. Bitti diye üzüldüm gerçekten. Her yönüyle efsane bir oyundu. Savaş sistemi rpg'ler içinde en iyisi olabilir. Gel de ikinci bölümü bekle şimdi.

Ben de 11. bölümdeyim, bitmesin diye gözünün içine bakıyorum sardı baya meret. Bu oyun tam bir zehir, bitince ortada bırakılmış hissedecem kesin, o net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 18 Ocak 2021; 15:49:41 >
  • PS1'den beri PS oynamama rağmen hiç FF serisini oynamadım FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU  Bu oyun ile başlamak istiyorum. Hikaye önceki oyunlarla bağlantılı mı?

• İlk çıktığı zaman demosunu oynamış ve beğenmiştim. Daha önce hiç FF oyunu oynamamıştım. Fiyatı ucuzlayınca ve zaman olunca alırım dedim şansa plus ile verdiler. Demosunda oynadığım kadarıyla canlı aksiyon ve seçimler var. Burası ilk başta biraz karışık gelmişti ama zamanla çözerim sanırım.

• İnsin oynayalım

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.