Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
9
Favori
21.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun şimdiye kadar ki 19 İncelemeden 100 tam puan almış.

Playstation Official Magazine
    UK 100

New York Daily News
    100

GameSkinny
    100

Gaming AgeApr
    100

The Digital Fix
    100

Noisy Pixel
    100

Guardian
    100

M3
    100

Screen Rant
    100

Vgames
    100

PlayStation LifeStyle
    100

VGC
    100

TheSixthAxis
    100

GameSpew
    100

GameSpot
    100

Digitally Downloaded
    100

Game Revolution
    100

Cultured Vultures
    100

Areajugones
    100
  • Oyunun satışların kısa sürede beklentinin çok ötesinde olması sevindirdi. Umarım bu güzel haber ile partlar arası süreyi ellerinden geldiğince kısa tutar ve oyunun tamamen bitmesini bekleyenler içinde şöyle özel bir sürüm ile tüm FF fanları mutlu ederler.
  • Chapter 8'e geldi, oyun beklediğimden çok çok daha iyi gidiyor.

Şu bazı yerlerdeki kaplama sıkıntısını nasıl atlamışlar ve halen neden update getirmiyorlar anlamak güç.
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun bendeki tüm ciddiyetini, ağırlığını aldı götürdü şu honeybee sahneleri, dansı vs.

japonlar gene yapmışlar bi japonluk. tifa'da ramazan ramazan yakacak bizi arkadaş.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Eski oyunun orjinalliğini bozmamak eski dokuyuda katmak için bazı yerlerde kaplamalara dokunulmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 26 Nisan 2020; 16:40:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

oyunun bendeki tüm ciddiyetini, ağırlığını aldı götürdü şu honeybee sahneleri, dansı vs.

japonlar gene yapmışlar bi japonluk. tifa'da ramazan ramazan yakacak bizi arkadaş.
    Yakuza da bile bu kadar güzel sahne yok. Mükemmeldi her şey.
  • Oyun kutulu olarak piyasaya çıkmadı mı yoksa virüs olayından dolayı ülkemize mi henüz gelmedi? Hiçbir yerde yok. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yakuza'da yok mu

• Oyunun senaryosu ne kadar suruyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Oyunun senaryosu ne kadar suruyor arkadaşlar
    25-30 saat arası.
  • 45 saatte bitirdim bende. Karakterleri 50.seviyeye taşıdım, hard modu için Materia farm yaptım, eksik side quest ve kupaları kovaladım derken süre 50 saate vurdu. Benim anlamadığım, part 2 gelecek; level, materia, silahlar vs tekrar mı sıfırlanacak. Yeni summonlar gelecek mi? Her yeni bölümde abuk subuk fetch questler, squat ve push-up yapıp toto mu büyüteceğiz, tüm silahları tekrar mı toplayacağız? Hadi bunu part part oynayanlara bir şekilde yutturdun, tüm paket alacak oyuncuları bu kadar angaryayla boğmaya ne hakkın var.

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar oyunu yeni edindim bazı sorularım var.

- Oyunu Normal modda açtım ama hiç normal mod gibi değil, olması gerekenden fazla zor geldi. Zaten hard mod da yoktu seçeneklerde o yüzden düşünüyorum da normal dedikleri mod aslında hard mı? Japon oyunlarında bu tarz şeyler olabiliyor ondan soruyorum

-Oyunu bitirdikten sonra devam edebiliyor muyuz? FF15te devam edebiliyorduk mesela açık dünyada takılıp görev yapmaya. Gerçi 7 açık dünya değil tam ama genede sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Selam arkadaşlar oyunu yeni edindim bazı sorularım var.

- Oyunu Normal modda açtım ama hiç normal mod gibi değil, olması gerekenden fazla zor geldi. Zaten hard mod da yoktu seçeneklerde o yüzden düşünüyorum da normal dedikleri mod aslında hard mı? Japon oyunlarında bu tarz şeyler olabiliyor ondan soruyorum

-Oyunu bitirdikten sonra devam edebiliyor muyuz? FF15te devam edebiliyorduk mesela açık dünyada takılıp görev yapmaya. Gerçi 7 açık dünya değil tam ama genede sormak istedim.
    Oynadığın mod normal. Bir kere bitirince hard modu açılıyor. Sana tavsiyem, assest materia kullan her düşman ve boss üzerinde. Assest yap, hangi elemente zayıf olduğunu öğren ve retry battle de. Sonra ona uygun materia seç. Yoksa öldürmek işkence oluyor.

Ben bu yöntemle hardda 7’nci bölüme geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

45 saatte bitirdim bende. Karakterleri 50.seviyeye taşıdım, hard modu için Materia farm yaptım, eksik side quest ve kupaları kovaladım derken süre 50 saate vurdu. Benim anlamadığım, part 2 gelecek; level, materia, silahlar vs tekrar mı sıfırlanacak. Yeni summonlar gelecek mi? Her yeni bölümde abuk subuk fetch questler, squat ve push-up yapıp toto mu büyüteceğiz, tüm silahları tekrar mı toplayacağız? Hadi bunu part part oynayanlara bir şekilde yutturdun, tüm paket alacak oyuncuları bu kadar angaryayla boğmaya ne hakkın var.
    Oyunun kutulu sürümü part 1 içindir sadece. Geriye kalan kısmı sadece Psn’den indirilir. Dlc olduğundan eski karakterle devam edebiliriz diyeceğim ama bu sefer de yenilik olarak ne koyacaklar silah ve düşman hariç bilmiyorum. Materia zaten tonla var ve üstüne daha da eklenirse çorba olur iyice.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Selam arkadaşlar oyunu yeni edindim bazı sorularım var.

Easy mod da var onu seçebilirsiniz. Oyunu bitirdikten sonra sadece chapter seçerek oynayabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Easy mod da var onu seçebilirsiniz. Oyunu bitirdikten sonra sadece chapter seçerek oynayabiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    neyse normal moda alıştım artık ama oyunu bitirdikten sonra devam edememek üzdü. demekki witcher 2 gibi bu da :(

oyuna bayldım ama keşke final fantasy 15 gibi full açık dünya olsaymış.
  • Final Fantasy VII Remake - Accolades Commercial | PS4

• Final Fantasy 7 Remake yapımcısı Yoshinori Kitase geçtiğimiz günlerde FF7 hikayesinin bir sonraki bölümünün FF7'nin her zamanki gibi devam edeceğini söyledi.

“Hikayeyi büyük ölçüde değiştirmiyor ve orijinalinden tamamen farklı bir şeye dönüştürmüyoruz,” dedi Kitase . “Bir Remake olmasına rağmen, lütfen FF7'nin hikayesinin FF7'nin her zamanki gibi devam edeceğini varsayın.”

Bugünün erken saatlerinde, Final Fantasy 7 direktörü Tetsuya Nomura ve Kitase , geliştirme sürecini hızlandırmak için Final Fantasy 7 Remake'in gelecek bölümlerini daha küçük, daha ayrıntılı parçalarda başlatma planlarını olduğunu söylediler.

Nomura, “Hikayenin kaç bölüm olacağına bağlı,” dedi. “Hikayeyi büyük parçalara ayırırsak, bunun yapılması daha uzun sürer. Daha ayrıntılı küçük bölümlere ayırırsak, geliştirmek daha hızlı olacaktır. Bir sonrakini mümkün olan en kısa sürede çıkartmayı umuyorum.” dedi.

Kaynak :https://www.vg247.com/2020/04/28/final-fantasy-7-remake-part-2-story/

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.