Şimdi Ara

Filtre Kahve Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
34.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle içince ağızda yoğun kahveyi hissedebileceğimiz, aşırı ağır olmayan aşırı hafifte olmayan. Ekşili değilde böyle yoğun kahve tadını alabileceğimiz bir filtre kahve var mı?

Çok fazla kahve markası ve sitesi var hepsini denemek çok fazla para harcamak demek olur. Nokta atışı yapmam gerek. Starbucks guatemala hoşuma gidiyordu ama çok zamladı o maalesef.

Teşekkürler.

• Ben Tchibo iciyorum, begeniyorum, ama herkesin kendi damak zevki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starbucks sumatra yoğun ve güzel bir tadı var. Derinlerinde bir toprak kokusu var.
    Tchibo Black and White orta yoğunlukta. Birkaç içimden sonra tadını yitirmiş gbi hissediyorum şahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'daysan Sirkeci'de Minas Kahve'den Colombia ilacın olur. Kilosu 70 TL.
  • Starbucks sumatra aradığın kahve. Geçen aldım ben de ama işte fiyat tuzlu. Alternatifi bulamadım aldım 37 lira 250 gram...

• quote:

Orijinalden alıntı: mr jingles

Starbucks sumatra aradığın kahve. Geçen aldım ben de ama işte fiyat tuzlu. Alternatifi bulamadım aldım 37 lira 250 gram...
    hocam nereden aldın 37 tl'ye , ben hepsiburada dan bakıyorum fiyatlara da sumatra için 250 gr 60 tl demişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenQuaker

Starbucks sumatra yoğun ve güzel bir tadı var. Derinlerinde bir toprak kokusu var.
    Tchibo Black and White orta yoğunlukta. Birkaç içimden sonra tadını yitirmiş gbi hissediyorum şahsen.
    aynen,sumatra kahvesi işini görür
  • arkadaşlar önerebileceğiniz filtre kahve makinesi var mı? (Bütçem 300TL)
  • Starbucks ve türevi yerler yanmış ve bayat kahve satar, öğütülmüş kahve alırsanız direkt bayat zaten. İyi kahve içmek istiyorsanız kahve kavurucularından sipariş verebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam nereden aldın 37 tl'ye , ben hepsiburada dan bakıyorum fiyatlara da sumatra için 250 gr 60 tl demişler

Alıntıları Göster
    Starbucks'ın kendi mağazasından hocam

• Tchibo’nun guatemela grande kahvesini öneririm. Starbucks’ın filtre kahveleri biraz daha sert oluyor. Tchibo iyidir

• Aradıgın tat colombia. Mehmet efendi'nin ki günlük içim için yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    o sitelerin kaliteli olanları da çok pahalı yahu

geçen ay kafeingo'dan aldım 720 gr kahve enpara kampanyasıyla 78 tl'ye geldi. Normalde 98 tl'idi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaramsarDoc

arkadaşlar önerebileceğiniz filtre kahve makinesi var mı? (Bütçem 300TL)
    hocam bunu al geç Delonghi ICM15210

zaten bu fiyatlarda aşırı bir fark yok makineler arasında.

asıl fark daha pahalı makinelerde oluyor

bu arada ben bu modeli 1 sene geçmedi alalı. 220 tl civarlarına falan almıştım. Gerçekten ülkenin hali kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr jingles

Starbucks'ın kendi mağazasından hocam

Alıntıları Göster
    anladım hocam saol bende oralara bakayım bari. İnternette uçmuş hepten.
  • Kahve konusunda Starbucks üzerine tanımam. Onlarca kahve çekirdekleri var mağazalarına git filtre kahveleri incele detaylı bilgiler yazıyor üzerlerinde ancak istediklerin bana Sumatra'yı anımsattı. Yine de bakmak lazım
  • Ofiste bunu içiyoruz. Filtre kahve hiç sevmezdim. Kahvekolik oldum bunu içince.

Filtre Kahve Önerisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kara Komite kullanıcısına yanıt
    sıkıntı fiyatları hocam

son 1-2 senede %100'ün üzerinde zam yedi
  • ataince kullanıcısına yanıt
    ofis bütçesi yüksek herhalde
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.