Şimdi Ara

Filistin'de düğün şarkısı:'Putin saldırıları artır. Ukraynalı kadınları Filistin'e yolla”

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Filistin'de bir düğün:"Putin saldırıları artır. Ukraynalı kadınları Filistin'e yolla” Ümmet ?
    https://www.youtube.com/watch?v=IaVNMjKR5oI

Filistin'de bir düğünde ise Rusya Devlet Başkanı Putin'e destek geldi. Filistinliler Putin'e şarkı yazarak desteklerini açık açık belirtti. Şarkıda '' Güçlü Putin, gözünü karart ve saldırılarını daha da arttır. Sürgün ettiğin Ukraynalı kadınlarla biz evlenelim.'' ifadeleri yer aldı.

• Filistin halkı,israil işgalinde ama yine de rahat durmuyorlar.Neden özellikle islamın yoğun olduğu bölgelerde böyle çarpık düşünceler mantar gibi türüyor?

Yahu ordaki ölen,yararlanan ülkesinden insan değil mi? Onlar,dine göre senin kardeşin yardım edeceğin kişi değil mi?

Bu nasıl bir müslümanlık,hadi müslümanlığı da geçtim insalık?

Bizim hükümette yıllardır hem yardım ediyor,hemde savunuyor Filistin'i..Aklım ermiyor!

Bunlara gelene kadar bizim Rus-İran-Çin seviclere bakın. Bunlardan kat kat fazladır. Milyonlarca var bizde bu kafada. Müslümanlıkla da bi ilgisi yok bizdekilerin çoğunun. Dinle ne ilgisi var bunun? Bizdekilerin çoğu da sözde Atatürkçü. Bunlar da İrancı şii olabilir. Beyinleri böyle çalışıyor, kandan ölümden besleniyorlar normal.

Ayrıca kadınlarla ilgili bu ifadeleri kullanan bizim binlerce vatandaşımız oldu, komiklik yaptığını sanıp video çeken ahlaksızlar bile var. Bütün Türkler öyle mi oluyoruz şimdi? Bir avuç insan bozuntusundan neden bütün Filistinliler sorumlu olsun? Sırf İsrail reklamı yapmak, İslam'a sataşmak için konu açmışsınız.

• Filistin halkı,israil işgalinde ama yine de rahat durmuyorlar.Neden özellikle islamın yoğun olduğu bölgelerde böyle çarpık düşünceler mantar gibi türüyor?

Yahu ordaki ölen,yararlanan ülkesinden insan değil mi? Onlar,dine göre senin kardeşin yardım edeceğin kişi değil mi?

Bu nasıl bir müslümanlık,hadi müslümanlığı da geçtim insalık?

Bizim hükümette yıllardır hem yardım ediyor,hemde savunuyor Filistin'i..Aklım ermiyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 16 Mart 2022; 19:31:49 >
  • Ukraynalı kadınlarda sizin için ölüyorlardı zaten. Bunu unutmayın hakettiğiniz gibi yaşarsınız.

• Su filistinliler ne yasiosa hakediyor
    Kendilerine bomba duserken aglarlar baskasina oldumu kadinlar bize gelsin diyorlar
    Karakter yoksunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu filistinlilere her şey müstahak yeminlen gram acımıyorum, ukraynalı kadınlar sizin gibilere saçlarının telini bile vermez haydi oradan !

• Ceviri hatasıdır diye umut ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • filistinliler eylem protestolar ile israili kışkırtıyor yahudilerin normalde bu bağnaz cahillerle hiç işi olmaz...bir kez daha kanıtlamışlar bunun doğru olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 17 Mart 2022; 13:9:22 >
  • Orta Doğu klasiği büyük çoğunluğu zir cahil.

• Eskiden filistinli çocuklara hafif üzülür gibi olurdum. Artık gram üzülmüyorum.

• Bende artık gram acımıyorum. Lan siz kendi derdinize yanmıyorsunuz hala karı kız peşindesiniz. Sonra israil sunu yaptı israil bunu yaptı. Allah herkese hak ettiğiniz verirmiş.

• Filistin'de 74 senedirlshjkklyjlr ühühühüü diye boş duyar kasanlar nerede?

• bundan sonra bunlara zerre acımam, kimse gelip de filistindeki olaylar ile ilgili de bir daha konu açmasın, bu video' yu yapıştırır geçerim. gerçi israilliler ülkeye geldikten sonra akların sesi soluğu kesildi, bir daha israile tek kelime edemediler  

• Ukraynalılarla birlikte namaz kılıp onlara doğruları öğretmek için buraya yollamalarını istemiş arkadaşlar

Dimi

• Bunlara gelene kadar bizim Rus-İran-Çin seviclere bakın. Bunlardan kat kat fazladır. Milyonlarca var bizde bu kafada. Müslümanlıkla da bi ilgisi yok bizdekilerin çoğunun. Dinle ne ilgisi var bunun? Bizdekilerin çoğu da sözde Atatürkçü. Bunlar da İrancı şii olabilir. Beyinleri böyle çalışıyor, kandan ölümden besleniyorlar normal.

Ayrıca kadınlarla ilgili bu ifadeleri kullanan bizim binlerce vatandaşımız oldu, komiklik yaptığını sanıp video çeken ahlaksızlar bile var. Bütün Türkler öyle mi oluyoruz şimdi? Bir avuç insan bozuntusundan neden bütün Filistinliler sorumlu olsun? Sırf İsrail reklamı yapmak, İslam'a sataşmak için konu açmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 17 Mart 2022; 17:5:56 >
  • Benim bildiğim düğünde kadınlarda olur bunların hepsi erkek.

• İsrail bunları böcek gibi öldürdüğünde içimin yağları eriyor her seferinde.

• İsrail devletini bu terbiyesizler yüzünden haklı görmek düşündürücü tabi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.