Şimdi Ara

FİLBOX GARANTİ BANKASI 50 TL İndirim 15 Ay Kullanım Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
9
Favori
9.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uyduları merak edenler için yazıyorum http://www.lyngsat.com/Astra-4A-and-SES-5.html 12322 frekanstaki kanallar. http://www.lyngsat.com/Thor-5-6-7-and-Intelsat-10-02.html bu uyduda 12303

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kullanmayacak varsa gönderebilirmi. giriş yaptım ama gelmedi. gelirse, geleni iletirim.
  • banada mesaj geldi almaya değermi, her tv ye bu modül uyarmı. sadece modül almak yeterlimi

led ve lcd tivinin modül girişleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 24 Şubat 2016; 13:04:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da kod geldi, kodu gerçekten kullanacak birisine verebilirim, pm atın

EDIT: kodu @Qantas'a verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 24 Şubat 2016; 13:16:31 >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler....
  • D Smart'ın 7 yıl önce aldığım sd receiver'ını kullanıyordum yayınlar hd olunca bizim receiver ıskartaya çıktı, geçen ay filbox aldım. Vestel TV'de uydu alıcı var ama sinyal zayıf olduğu için modül işe yaramadı, kanal bulmadı. Bende ayrı receiver'ını aldım şu anda görüntü kalitesinden ve kanallardan memnunum tavsiye ederim

Yalnız Kanal liste sıralaması güzel değil. Şöyleki D Smart'ta belgesellerin kanal numaraları 60-61-... diye gidiyordu bunda dağınık yani biri 80'deyse öbürü 100'de falan. Favori listesi yapıyorsunuz onada kumandadan tek tuşla erişemiyorsunuz
  • HD izlemek için avantajlı ama belgeseller kanalları tatsız, nat geo yok mesela.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan varsa belgesel kanallarında veya euronews seçeneğinde orijinal dilde ve altyazılı izleme seçeneği var mı söyleyebilir mi? İngilizce konusunda yardımı olsun diye umuyorum da.
  • Sadece discovery kanalları için satınalacağım.
    Tabiki nat geo larda olsa tadından yenmezdi bu fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen varsa DM atsın. İlk DM atana gönderirim.

Edit: Kod mesaj atan ilk forumdaşa verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logistico79 -- 24 Şubat 2016; 17:08:16 >
  • Almak isteyenler için; Aras Kargo ile 2-3 gün içinde adresinize yolluyorlar ürünleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanyo -- 24 Şubat 2016; 17:17:54 >
  • Kullanmayacak olan varsa bende bir adet kod'a talibim arkadaşlar.
  • The Passenger T kullanıcısına yanıt
    PM attım hocam
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. sağolun.
  • The Passenger T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Sende sağol
  • Aldım almasına da ne bir sipariş kaydı geldi emailime, ne aranma talebime cevap alabildim, ne kendim aradığımda karşıma birileri çıktı. Umarım can sıkıcı bir süreç yaşamam.
  • Arkadaşlar dsmarttan kurtulmak istiyorum. Şimdi burada hem receiverlı hem de modül var. Kutulu 219, modül 119 yani kutuya 100 lira alıyor. 100 liraya dışarıdan daha iyi bir cihaz alıp modül alsak nasıl olur? 100 liraya daha iyi bir uydu cihazı alınabilir mi? Ne olur yardımcı olun, öyle çok özellik fln istemiyorum sorun yaratmasın yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya kapsamında herhangi bir iç-dış kurulum ücreti ve aktivasyon ücreti alınıyor mu?
  • Neden Nat Geo lar yok?
  • Filbox'da Lig TV, NBA, Avrupa Futbol Ligleri, Formula 1 falan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.