Şimdi Ara

FİLBOX GARANTİ BANKASI 50 TL İndirim 15 Ay Kullanım Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
9
Favori
9.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyonda yeni şekil! Cep Şubesi'ne özel indirimlerle Türkiye'nin Yeni Dijital HD Uydu Platformu olan Filbox'a geçin.

6 Mart tarihine kadar Cep Şubesi’ne giriş yaparak promosyon kodu alan müşterilerimiz, Filbox uydu alıcısı ve 15 ay üyelik için 269 TL yerine 219 TL , Filbox Cam Modül ve 15 ay üyelik için 169 TL yerine 119 TL ödüyor.
    Cep Şubesi’ne girişinizin ardından, kampanya kodunuz 7 Mart tarihine kadar cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.
    Kodunuzu filbox.com.tr/garanti sayfasına girerek kullanabilirsiniz.
    Hemen Cep Şubesi’ne giriş yapın, siz de kazanın.
    Kampanya Detayları

22 Şubat – 6 Mart tarihleri arasında Cep Şubesi’ne giriş yapanlar Türkiye’nin yeni Djital HD Uydu Platformu olan Filbox’ta 50 TL indirim ve 12 ay fiyatına 15 ay üyelik alabileceklerdir.
    Kampanya kapsamında Filbox uydu alıcısı ve 15 ay üyelik için 269 TL yerine 219 TL , Filbox Cam Modül ve 15 ay üyelik için 169 TL yerine 119 TL’dir.
    Kampanya kodları Cep Şubesi’ne giriş yapanlara 7 Mart tarihine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
    Kampanya kodları 30 Nisan 2016 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanya kodlarını filbox.com.tr/garanti sayfasına giriş yaparak kullanabilirsiniz.
    Filbox ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için fillbox.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.
    Kampanyadan yararlanan Garanti Bankacılığı müşterileri 15 ay boyunca hem Filbox’a özel bu şifreli kanalları hem de Türksat uydusu üzerinden yayın yapan şifresiz ve ücretsiz kanalları izleyebileceklerdir.
    Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
    İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
    Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.
    Kodu nasıl kullanabilirim?
    filbox.com.tr/garanti sayfasında bulunan promosyon kodu alanına Garanti Bankası tarafından sms olarak gönderilen promosyon kodunun girildikten sonra “gönder” butonuna tıklaması gerekmektedir.
    Promosyon kodunun girilmesinden sonra yönlendirilen sayfada ilgili alanları doldurarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2016/subat/filbox_kampanyasi.page

• Bu filbox da aldığımıza değecek ne gibi kanallar var ? Yani olayı ne bu filbox yayınının ?
  • sevabına 1 adet kod gönderebilecek olan varmı acaba ?
    2 adet discovery channel için en uygun alternatif arıyordum bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanyo

https://www.filbox.com.tr/Filbox/i%C3%A7erik/kanal-listesi

Turksat a doğro dönük olan çanaktan mı sinyal alması gerekiyor peki ?
  • BUGATTI kullanıcısına yanıt
    Evet mevcut Türksat çanağında bu kanallar şuan mevcut zaten. Şifreli olduğu için izleyemiyorsunuz. Modül yada filbox uydu alıcısını alırsanız bu kanallar açılıyor.
  • Nasıldır bu filbox? Dsmart kullanıyorum 36 lira para veriyorum. Tamam kanalların görüntü kalitesi güzel ama sinema kanalları sürekli sinyal sorunundan dolayı gözükmüyor, gerçi çok izlemiyorum ama insanı delirtiyor. Dsmart yıllık 450 liraya geliyor bu yarı fiyatına değer mi, sorun yaşarsak mh nasıl davranıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda filbox in sinyal sorunu yaşadığından bahsediyor arkadaşlar.mozaiklenme falan oluyormuş.almadan önce araştırmanizi tavsiye ederim

• işbank kampanyasını kaçırmıştım bu iyi oldu haber verdiğiniz için teşekkür ederim
  • Filbox yıl başından itibaren hd kanallara geçiş yapınca iyi bir platform oldu belgesel ve sinema kanalları idare eder. Maç veren bir kanalı olsaydı iyiydi ama bu paraya anca bu kadar normal yani.

Ben aylık fatura ile uğraşmam diyorsan, belgesel olsun sinema kanalı olsun diyorsan tam sana göre bir platform. Bence denemeye değer.

Ben daha önceden almıştım kullanıyorum memnunum.
  • Ben 3-4 aydır kullanıyorum. Valla on numara bu fiyata. Bütün kanallarda hd oldu. tavsiye ederim.

• Bende kullanıyorum iş bankası kampanyası ile aldım çekim kalitesinde sorun yaşamıyorum ama çanağın yönü kaysa gidebilir test için şifresiz kanalını deneyin aynı frekanstan yayın yapıyor belgeseller iyi ama film için aynı şeyi söyliyemem filmler eski olduğu gibi kalitelide değil yani 5 sene öncesinin filmini verebilir bir şey demiyorum ama en azından o zamanın kaliteli bir filmi olsun fiyat cazip diye evde bulunsun derseniz alınabilir hatta tüm aboneler film kalitesi ile ilgili toplu mesaj atabiliriz
  • 5 derece doğu 1 derece batıda ordaki hatta daha fazla belgeseller power vu şifresi çözülüyor bedaava boşuna para ödemeyin anteni bu uydulara döndürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • belgeseller türkçe mi ?

discovery nin Türkçesi olmazsa olmaz. en azından altyazı olması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

belgeseller türkçe mi ?

discovery nin Türkçesi olmazsa olmaz. en azından altyazı olması lazım

Türkçe ve hd bbc earth bile var o tivibu paketinde var bbc earth kart paylaşımla açılıyor bedava değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 24 Şubat 2016; 10:39:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanyo

Evet mevcut Türksat çanağında bu kanallar şuan mevcut zaten. Şifreli olduğu için izleyemiyorsunuz. Modül yada filbox uydu alıcısını alırsanız bu kanallar açılıyor.

teşekkür ederim cevaplar için
  • Bonusflas a girince olmuyormu birde cep şubesimi yükleyecez telefona....
  • isteyen varsa pm atsın 1 adet kod verebilirim.
  • kodlar 7 marta kadar gönderilecekmiş.
    kod gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

isteyen varsa pm atsın 1 adet kod verebilirim.

Kodu tarafima yolladi tesekkurler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.