Şimdi Ara

FİLBOX GARANTİ BANKASI 50 TL İndirim 15 Ay Kullanım Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
9
Favori
9.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam bilgileri doldurdum satın alıcam kod uygun değil dedi. Biri ben doldurana kadar kapmış bile neyse hayırlı olsun artık kim aldıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 25 Şubat 2016; 22:35:41 >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Power vu nasil cozuldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Power vu nasil cozuldu?

Teknik konularda bilgim yok uydu forumlarda araştırabilirsin sana bilgi vereceklerdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garanti filbox kodunu kullanmayacak varsa PM atabilirmi acaba. Teşekkürler
  • Kimse kod göndermiyor, boşuna ümitlenmeyin. Satan bile yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben giriş yaptım garanti cep şubeye ama 2 gün oldu kod gelmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: le50

Cep Subesi'ne giris yaptiniz,. Uydu Platformu Filbox'in 15 ay uyeligi icin 169 TL yerine 119 TL odemeye hak kazandiniz. Kodunuz 5246A6B.

İhtiyacı olan kullansın

Ne kadar zaman sonra geldi. Ayrıca hangi applikasyon igaranti mi normal mi?
  • cep şubesine giriş yapmamız yeterli mi, bana kod falan gelmedi
  • uydu alıcım olsaydı alırdım. şimdi 219 TL para vermek çok geliyor. Sürekli evde olsaydım parasını da gözüm görmezdi.
  • bende digiturk un utelsatmıydı oraya dönük çanağı var onu türksata çevirmek gerekiyor mu?
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    Evet turksat a dönük olmasi gerekli.

• onada bir usta çağırmak lazım yine masraf vay arkadaş
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    Benimde sinyaller düşük , gelince bakıcaz artık .Çekmezse ayarlanması gerekicek.
  • Sırf belgesel kanalları için bir önceki kampanyadan almıştım, sinema kanallarından birşey beklemeyin. Yayın kalitesi iyi ama en ufak bir yağmurda yayınları gidiyor. Tv8 ve bunlar gidiyor, diğer hd kanalları izleyebiliyorum. Genel olarak f/p olduğu için herkese tavsiye ediyorum. Ne ödediğinizi biliyorsunuz ve en ucuz alternatifi 30tl den başlıyor, uydu cihazını geri istemiyorlar falan. Daha ne olsun.

• Kodu kullandım. Aras kargo ile ürün ücretsiz adrese teslim geliyor. Modülü taktım aktivasyonu yaptırdım sorunsuz çalışıyor.
  • Modül bugün geldi. Ancak televizyonum kanalları bulamıyor. Filboxun frekanslarını girince sinyal 0 gösteriyor , arama yapıncada kanal bulamıyor. Müişteri hizmetleri modülü başka bir yerde deneyip modülün çalışıp çalışmadığından emin olmamı söyledi. Ama büyük ihtimalle sorun lnb ve çanaktan , en azından kanalları bulması gerekirdi şifrelide olsa. Dsmart ve digitürk kanallarını buluyor.Komşulara bakıcam modülü deneyebileceğim bir yer olursa en azından çalıştığını doğrulamış olurum. Bu arada TV im 55w955b Filbox ı desteklememe gibi olay varmı bilmiyorum. ci ve ci+ modül desteği var gözüküyor.Modülü takınca görüyor. Sadece uydu aramada filbox kanallarını bulmuyor.

Edit: Arkadaşıma gittim denedim. Kanalları buldu aktivasyonu yaptık , izledik.Modül çalışıyor. Ama sadece 11 kanal buldu ,ordada sinyaller çok düşüktü. İyi bir lnb ayarı yapılması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 29 Şubat 2016; 19:29:30 >

• Merhaba. Modül almayı düşünüyorum. Filbox'ın kendi uydu alıcısını almak mantıklı gelmiyor. Modül girişli hd uydu alıcısı tavsiyesi verebilecek var mı acaba ? 150 tl civarı bütçe ayırabilirim. Atlanta Shine HD Box aklıma yattı ama biraz eski bir cihaz sanırım. Benim işimi görür diye düşünüyorum.

• Giriş yaptım banada gelmedi müşteri hizmetlerini aradım 7 marta kadar bekleyin dediler

• Kod gelmeyen arkadaşlar bonus flash üzerinden giriş yapın bana hemen geldi

• kod gelmediği için dün haklı müşteri hattına şikayet oluşturdum bugün mail geldi kampanya kodunu mail ile iletmişler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.