Şimdi Ara

fikri işe arayana 1000 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • drag me to hell (3 mesaj) etkisizeleman.00 (2 mesaj) -Apeiron- (1 mesaj) Essentiel (1 mesaj) Jumanji (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> fikri işe arayana 1000 lira
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    göndermeyen adam değildir
    evet arkadaşlar yıllardır asosyallik sosyal fobi heyecan utangaçlık eziklik duygusu yüzünden hayatta pasif kalıyorum.. korkularımı bir türlü yenemedim insan içine çıkamıyorum arkadaş da kalmadı artık.. neden böyle oldum demekten bıktım nasıl kurtulurum siz neden böyle değilsiniz ya da farkındaysanız nasıl böyle olmadınız

|
    |
  • Hocam hangi sehir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drag me to hell

göndermeyen adam değildir
    evet arkadaşlar yıllardır asosyallik sosyal fobi heyecan utangaçlık eziklik duygusu yüzünden hayatta pasif kalıyorum.. korkularımı bir türlü yenemedim insan içine çıkamıyorum arkadaş da kalmadı artık.. neden böyle oldum demekten bıktım nasıl kurtulurum siz neden böyle değilsiniz ya da farkındaysanız nasıl böyle olmadınız

1saniye garantin yok ben namaza baslamayi dusunuyorum senden beterim. Cirkinim vs. Vs. Bu Dunyanin en mutsuz kisisiyim.

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Diyarbakır ( doğunun parisi )
    burası insanlarda kırsal bir izlenim uyandırıyor ama emin olun türkiye nin en sosyal şehirlerinden biri konumuna geldi son 5 yılda
    |
    |
    etkisizeleman.00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Hocam batmanliyim ben oralari sizin kadar iyi bilirim :) Eger okudugum yere yakin olsaydiniz en azindan sosyallesme amacli yardimci olabilirdim de kismet degilmis :)

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Tiptem sorunun mu var kilon mu fazla neden asosyalsin bunlar cevap verirzen arkadaslarin kafasinda net biseyler olusur

• Onbaşı
    24 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

yakışıklıyım fiziğim düzgün param var istediğim üniversiteyi kazandım ama sanki büyü yapmışlar bana her şeyi kafaya takıyorum ortamlara girmeye korkuyorum
    |
    |
    MüminKardeş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drag me to hell

yakışıklıyım fiziğim düzgün param var istediğim üniversiteyi kazandım ama sanki büyü yapmışlar bana her şeyi kafaya takıyorum ortamlara girmeye korkuyorum

Bu sene mi başlayacaksın üniversiteye?
  • Yarbay
    4479 Mesaj
    alkol + depakin

kediyi bile kaplan yapmazsa gelin :D
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Masturbasyon birak kesin cozum 1000tl yollarsanda ilac gibi gelir memlekete gidicem ucak ucreti 1400tl

|
    |
  • Binbaşı
    1119 Mesaj
    Kick box a gidersen duzelirsin. Bir arkadaş senin gibiydi şimdi kendinden emin aslan gibi dolanıyor ortalıkta. çözüm bu denemek senin elinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    Önce şehrini değiştir bence İstanbul ya da İzmir'e taşınma imkanın varsa hiç durma
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    Öğrenciyiz heralde?
  • Yüzbaşı
    630 Mesaj
    Bir iş bir uğraş bulup onunla uğraşmak ve yaptığın iş her neyse o işi iyi yapmak en iyi çözüm yollarından biri.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,242
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.