Şimdi Ara

Fikret Orman isyan etti: Yeter artık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma konusunun artık kendileri için kapandığını söyledi.

Fikret Orman isyan etti: Yeter artık!

Fikret Orman, kulüp binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Takımda düşünülmeyen ve sezon başında kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma için dün bir grup taraftarın kulüp binası önünde gösteri yaptığının hatırlatılması üzerine Orman, ''Konu kapanmıştır. Bu 'kapanmıştır' lafını 30 defa konuştum. Yeter yani. Herkesin farklı görüşü olabilir, saygı duyuyorum. Genel kuruldan yetki alıp, bu kulübü idare edenler bizleriz, insanlar da bizim kararlarımıza saygı duysunlar. Her şeyi Beşiktaş menfaati için yapıyoruz. Bize göre doğru olanı yapıyoruz. Doğru yaptığımıza inanıyorum. Gerekli görüşmeler, tavizler, esneklikler, her şeyi yaptık. Artık 'yeter' denecek noktaya gelinmiştir. Biz de o 'yeter'i dediğimiz için konu bitmiştir'' ifadelerini kullandı.

-''Artık ayıp oluyor''-

Taraftarları kulüp binası önüne toplayanların kim olduklarını bildiğini kaydeden başkan Orman, bu duruma da tepki gösterdi. ''Artık ayıp oluyor'' diyen başkan Orman, ''Çocukları internet üzerinden örgütleyip, insanları Beşiktaş Kulübü'nün karşısına çıkarmak doğru değil. Yapanları biliyorum, ayıp oluyor'' dedi.

Basın mensuplarının, Quaresma'nın menajerinin İstanbul'a geldiği yönünde duyum aldıklarını belirtmesi üzerine Fikret Orman, ''Menajerinin geldiğinden haberim yok. Futbol şubesi bu işi götürüyor. Ben girmiyorum bu işlere. Son noktada da görüşümü bildiriyorum'' diye konuştu.

-''Beşiktaş forması çok büyük''-

Fikret Orman, futbolda üst üste gelen kötü sonuçların ardından Kasımpaşa karşısında alınan galibiyetle ilgili olarak da şu yorumu yaptı:

''Beşiktaş forması, çok büyük bir forma. Oyuncularımız o formanın ne kadar büyük olduğunun farkındalar ve ona layık olarak oynuyorlar. Trabzonspor maçında da onu gösterdikleri için, maç her ne kadar 1-1 bitse de taraftarımız gerekli ilgiyi, desteği göstermiştir. Bizim zaten beklediğimiz şey şudur; futbol maçlarını herkes kazanmak için oynuyor ama Beşiktaşlılık farklı bir şeydir. Bunu yansıtacak bir takım istiyoruz ve bunun başlangıç aşamasındayız. Kimse zannetmesin her şey oldu, bitti. Hem ligimizin başındayız hem de takım kurma sevdamızın başındayız. İyi olacağını düşünüyorum. Sporcularımızı da Kasımpaşa maçı nedeniyle tebrik ediyorum. Hepsi inanılmaz özveriyle oynadı.''

Portekizli futbolcu Hugo Almeida'dan da övgüyle bahseden başkan Orman, ''Gazetelerde okuyorum, Almeida kaçırdığı golden dolayı üzgün olduğunu söylemiş. Ancak, bir rakip kale önünde, bir de kendi kalemizde top çıkarırken gördüm, o mücadelesinden dolayı Almeida ile gurur duyuyorum'' dedi.

Fikret Orman, Trabzonspor maçının bitiminde futbolcuların üzüntüleri nedeniyle kendilerini yere atmalarıyla ilgili bir soruya da, ''Bu bir talimatla yapılacak veya 'Maç bitsin hepimiz atlayalım' denecek bir şey değil, hissedilerek yapılacak bir şey. O üzüntü kalplerde oluştuğu zaman istem dışı oluşuyor. Beşiktaşlılık bu demek zaten. Hepsini tebrik ediyorum ve gurur duyuyorum'' şeklinde yanıt verdi.

-''Başkanlar katılmıyordu''-

Bayramlaşma töreninin Beşiktaş Kulübü'nde bir gelenek olduğunu ifade eden Orman, ''Uzun süredir başkanlar katılmıyordu. Geçen bayram, özel bir durum olduğu için katılamamıştım. Çok mutluyum. Değerli büyüklerimiz, kardeşlerimiz ve sporcularımızla bayramlaştık. Allah tekrarını nasip etsin'' dedi

• Kimsenin kimseyi örgütlediği yok , en azından kendim için sölüyorum kimse beni örgütlemiyor.

Bayramlaşırken "Başkan gelin bırakın inadı , oturun konuşun anlaşın.. İş bitirici olun biraz" diyecektimde yeri değildi. Bayramlaştık sonra bu röportajı verdi. Yarın mendes geliyormuş ondan bile haberi yok.. Futbol şubesi bitirecek işi sanırım. Başkanda futbol şubesine atmış topu , onlar halledecek ben sadece fikrimi sölüyorum diye..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quaresma için zaten gele gele 40 kişi gelmiş, 40 kişi için ağzını yormuş fikret orman,
    5 bine yakın kongre üyesinin oyuyla gelmiş bir başkan var, bir karar alınmış, ben sonuna kadar destekliyorum bu kararı. beşiktaş bir kaç acemi hareket dışında gayet güzel yönetiliyor...zaten yönetimi elşetirenlerin çoğu quaresmasporlu, quaesma takıma gelseydi bu eleştiriler bile olmayacaktı..bravo yönetim bravo başkanım.
  • [size=7]YAV HE HE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma'yı her ne kadar sevsem ve istesemde,yönetim almıyor diye yönetime küsecek değilim.
  • bırakın abi böyle önemli insan ayaklarını artık ya. 18-20 lik yeni gençler yer bunları. Birşeyi söyleyecekseniz söyleyin, söylemeyecekseinz söylemeyin. Ona yeri değildi, buna yeri değildi, şunun zamanı deildi?
    Yerden yere vuruyorsunuz sonra yeri değildi zamanı değildi? Zamanı ne zaman gelecek, yönetim çuvallarsa "Biz demiştik abi!!" yorumları gelince mi zamanı gelecek?
    Bir fikrin karşısındaysanız gerektiği gibi karşısında durun, bir fikri savunacaksanız gerektiği gibi savunun.
    Girsin abi başkan yanlış toplara ne olacak? Gidin onu Fikret Orman'a söyleyin burada niye yazıyorsunuz birisine birşey kanıtlamaya çalışır gibi? Özür dilerim unuttum, yeri değildi değil mi?

Başkan zaten "Gerekli görüşmeler, tavizler, esneklikler, her şeyi yaptık. Artık 'yeter' denecek noktaya gelinmiştir. Biz de o 'yeter'i dediğimiz için konu bitmiştir'' demiş. Neyin inadı, oturun konuşunu? Hatalı mı bu röportaj?

• Q7 haberi görmekten midem bulanmaya başladı artık, ne adammış be, hala bu adamı destekleyenler var.. Adam 40 yaşına da gelse destekleyeceksiniz..
  • q7 için artık çok geç, bu saatten sonra her türlü zarar verir.Bu yüzden q7 seven arkadaşlar takımın arkasında durmaya devam etsinler.Elbet birgün hesap soramayandan, hesap sorulur.
  • Quaresma'nın sözleşmesi ne zaman bitiyordu ? Bu sezon sonu muydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Quaresma'nın sözleşmesi ne zaman bitiyordu ? Bu sezon sonu muydu ?

Bu sezon son.Gitsinde kurtulalım.Bıktım bu muhabbetten.
  • eğer mendes geliyor haberi doğruysa helal olsun fikret orman, bir menajer ve futbolcusu işte böyle dize getirilir..tek büyük beşiktaş gerisi traş!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: soho

eğer mendes geliyor haberi doğruysa helal olsun fikret orman, bir menajer ve futbolcusu işte böyle dize getirilir..tek büyük beşiktaş gerisi traş!!!

Kaynak ? Ne haberi bu duymadım ben.
  • iş yapamayan kendine düşman yaratıp taraftar topluyor. aziz yıldırım taktiği
  • helal başkan yanlış yapıyosan bile şu an yaptıkların hep dopru benim gözümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Kimsenin kimseyi örgütlediği yok , en azından kendim için sölüyorum kimse beni örgütlemiyor.

Bayramlaşırken "Başkan gelin bırakın inadı , oturun konuşun anlaşın.. İş bitirici olun biraz" diyecektimde yeri değildi. Bayramlaştık sonra bu röportajı verdi. Yarın mendes geliyormuş ondan bile haberi yok.. Futbol şubesi bitirecek işi sanırım. Başkanda futbol şubesine atmış topu , onlar halledecek ben sadece fikrimi sölüyorum diye..

Senceru aramızdaki yönetici olabilir beyler.
  • başkan buna cevap versen ne olur vermesen ne olur çok konuşuyor gereksiz bence bu kadar basına konuşması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

eğer mendes geliyor haberi doğruysa helal olsun fikret orman, bir menajer ve futbolcusu işte böyle dize getirilir..tek büyük beşiktaş gerisi traş!!!

böyle taraftarlarda türedi işte

fenerden 3 yersin, erikson maceraları ve daha onlarca yönetimin trajikomik hatalarını seyredersin ses çıkarmazsın.

belki 15 kere Türkiye'ye gelmiş olan Mendes'in GELECEĞİ İLE İLGİLİ KAYNAKSIZ BİR HABERİ DUYUNCA YAŞA YÖNETİM DERSİN !!

artık soho'nun f.orman'dan çıkarı olduğuna inanmaya başladım. bir insan bu kadar mı kör, cahil savunulur.
    MENAJER TÜRKİYE'YE GELMİŞ AMAN ALLAHIM !!

BU SENE Q7'YE VERİLMESİ GEREKEN 3.75M EURO VERİLMEYECEK Mİ DE, FİKRET ORMAN DİZE GETİRDİ BİRİNİ ?

ADAM YATA YATA PARASINI ALIYOR KULÜPTE HALA TARAFTAR İSYANLARDA MENAJERİ YALANDAN GELİYOR HABERİNE BİLE BÜYÜK BAŞKAN DENİLİYOR HAYRET !

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Kimsenin kimseyi örgütlediği yok , en azından kendim için sölüyorum kimse beni örgütlemiyor.

örgütlenme falan yok olsa oradaki kalabalık 1000 kişi bile olur.
    bu serzenişte bulunan taraftarlar üşenmeyip oraya gidenlerdir hepsini tebrik ederim fikrine katıl yada katılma emek veriliyor orada Beşiktaş için

• quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

quote:

fenerden 3 yersin, erikson maceraları ve daha onlarca yönetimin trajikomik hatalarını seyredersin ses çıkarmazsın.

belki 15 kere Türkiye'ye gelmiş olan Mendes'in GELECEĞİ İLE İLGİLİ KAYNAKSIZ BİR HABERİ DUYUNCA YAŞA YÖNETİM DERSİN !!

artık soho'nun f.orman'dan çıkarı olduğuna inanmaya başladım. bir insan bu kadar mı kör, cahil savunulur.

BU SENE Q7'YE VERİLMESİ GEREKEN 3.75M EURO VERİLMEYECEK Mİ DE, FİKRET ORMAN DİZE GETİRDİ BİRİNİ ?

ADAM YATA YATA PARASINI ALIYOR KULÜPTE HALA TARAFTAR İSYANLARDA MENAJERİ YALANDAN GELİYOR HABERİNE BİLE BÜYÜK BAŞKAN DENİLİYOR HAYRET !

aslında bugun yendik ama sen yenildiks anıyosun galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

quote:

aslında bugun yendik ama sen yenildiks anıyosun galiba

tamam ofspor'u yendik susalım.
    olay skor değil ki arkadaş.

skor taraftarı tabi yendik bugün yaşasın der.
    benim skorla işim olmaz ama ille de olacaksa ofspor'u değil de feneri gs'yi yendiğimizde yendik dersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.