Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk beyden geçen Perşembe günü alış veriş yapma şansı buldum. Karalı bir şekilde Shure SE215 almaya gitmiştim, kendisi hasta olmasına rağmen benimle iki saate yakın oturup sohbet etti, her sorumu büyük bir sabırla yanıtladı. Bir çok kulaklığı uzun süre deneme fırsatım oldu. Sonunda her müzik dinlediğimde daha da çok sevdiğim Cowon EH2 aldım. Selçuk beyin dürüst ve arkadaşça tavrını umarım daha bir çok satıcıda görebiliriz. Kendisine buranın aracılığı ile tekrar teşekkür etmek istedim.
  • Sansa clip duruyor mu???
  • fastfalcon kullanıcısına yanıt
    İyi forumlar.Elinizde cks90 olduğu takdirde almak isterim.
  • Merhaba arkadaşlar;

01 Nisan 2014 tarihinde X5'ler China 'dan direk adreslerinize gönderilmek üzere hazırlanacaktır. Daha önce X3 lerde olduğu gibi. Ayrıntılı bilgi isteyen arkadaşlar, aşağıdaki bilgileri de belirterek P.M.'den ulaşabilirler.

a) Ad, soyad
    b) E-mail
    c) Telefon

İlginize teşekkür ederim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam almanyadan gelen kuzenime sennheiser cx-300 ii getirtmeyi düşünüyorum. 150 tl ye falan gelcek bana ama garantisi burda geçmiyomuş malesef o yüzden bozulunca falan napabilirim diye düşünüyorum. O yüzden kafam karışık biraz. Audio technicaları görünce daha da bulandı beynim Garanti durumunu da göz önüne aldığınızda değer mi sizce cx-300 ii ye o para. Yada bu civarlarda önerebileceğiniz kulaklıklar nelerdir ? Teşekkürler.
  • fiio x3 arıyorum c421 jdslabs ile takas olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Hocam almanyadan gelen kuzenime sennheiser cx-300 ii getirtmeyi düşünüyorum. 150 tl ye falan gelcek bana ama garantisi burda geçmiyomuş malesef o yüzden bozulunca falan napabilirim diye düşünüyorum. O yüzden kafam karışık biraz. Audio technicaları görünce daha da bulandı beynim Garanti durumunu da göz önüne aldığınızda değer mi sizce cx-300 ii ye o para. Yada bu civarlarda önerebileceğiniz kulaklıklar nelerdir ? Teşekkürler.

Hocam benim vatandan aldigim bir sennheiser var kirik siye duruyor oyle,,,jak kismindan dolayi tekinden ses gelmiyor;,,ne yapiliyor biliyor musunuz,,,garanti bakiyor mu,,,oyle ise cok uzulucem 3-4 tane akg-snhesr cope attim boyle

• Takip edelim ayrıntılı inceleyecegim.

• Ben de Selçuk Bey'den FiiO X3 aldım. Çok saygılı ve her konuda yardımcı olan bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Büyük ihtimalle de başka alışverişlerim de olacak kendisiyle. :)
  • Selçuk Bey'e ben de X3 için teşekkür ederim.

İçinde Wolfson DAC bulunduğunu bilmem, ve internette okuduğum iyi yorumlar sebebiyle beklentilerimi yüksek tutuyordum, buna rağmen ürün beklentilerimin çok üstünde çıktı. Rahatlıkla Sennheiser HD 600'leri sürebiliyor, ki çok daha yüksek empedanslı kulaklıklarda da yüksek performans gösterebilecek gibi gözükmekte. Taşınabilir bir cihazdan bu performansı beklemiyordum.
  • 1 Adet Rock It Sounds R50
    1 Adet Shure SE215
    1 Adet FiiO E6

Alinmistir. Selcuk bey bu forumdaki en ilgili insandir diyebilirim rahatlikla. Size bir magazanin sunabileceginden cok daha fazlasini sunuyor. Kendisine tekrar tesekkur ediyorum.

• 1 Adet Fiio X5
    1 Adet VSONIC GR07
    1 ADET L9 FIIO KABLO

Alınmıştır.

İlgisine sonsuz teşekkür ediyorum.
  • Selçuk hocadan bugün bir adet Denon AHC560R aldım.
    Yine birçok kulaklık denememe izin verdi, zor bulurum böylesini :)
    Hayırlı olsun teşekkür ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 30 Mayıs 2014; 13:02:11 >
  • Satış ve fiyatlar güncel mi?
  • mail atılmıştır
  • Email yolladım hayırlı satışlar.
  • Her zamanki gibi memnun müşteri oalarak bir şeyler yazayım dedim Fiio E06 da kullanıyorum tamam hoş güzel ama Fiio E18 dinleyince başka bir boyuta gittim o kadar söyliyeyim tam aradım tarz bir cihaz.Tekrar teşekkür ederim :)
  • Sony mh650c var mı hocam?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.