Yüzbaşı
19 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar bende oppo RENO 4 pro var arkadaşlar şimdi şöyle bir sorun var. Ben bu telefonu aldığımda kamerası efsane güzel çekiyordu fakat güncellemelerden sonra kamera kalitesi ciddi oranda düştü default ayarlarda HDR otomatik modda geliyor ve fotoğraf çekerken genelde HDR ı açıyor HDR on açık olması her zaman güzel sonuç almama engel oluyor.

Benim şahsi düşüncem telefonun 4 adet kamerası donanım olarak çok iyi fakat güncellemeler den sonra yazılım olarak yetersiz kalıyor. Bundan önceki telefonum Huawei p30 idi(lite yada pro değil düz p30) onunda kamerası çok iyiydi ama teknik özelliklerini kıyaslayacak olursak opponun kamerası daha iyi. Sorun şu ki p30 ile çektiğim eski fotoğraflar ile yeni çektiklerimi(oppo ile) karşılaştırınca p30 ile arasında dağlar kadar fark var. Farklı bir kamera yazılımı (gerekirse pro satın alırım) yükleyip daha iyi sonuç alacaksan o programı kullanmayı düşünüyorum.

Bana program önerisinde bulunacak olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?(not: harici yüklediğimiz programın 4 kamerayı da kullanabiliyor ve sezgisel yani akıllı olması gerekiyor ne demek istiyorum manzara,kedi,köpek,grup fotoğrafı,portre bu tür görüntüyü gördüğünde otomatik olarak ayar yapmalı)

benzer sorunu yaşayan varmı?

Yada haricî program kullanmadan sorunu nasıl çözebilirim( harf format atıldı sorun devam ediyor)

Merhaba dostlar.
Bi film izlemiştim adını hatırlayamadım.
Kısaca konusu: beyaz bir ailesi olan güzel bir kız zenci sevgilisini villa bahçesinde yapılan mangal partisine ve ailesi ile tanıştırmaya götürüyor.
Garip hareketler yapan aile üyelerinden şüpelenen zenci kardeşimizin gazozuna ileç atıp bayıltıyorlar. Amaç zencinin bedeni ile yaşlı bir aile üyesinin bedenini değiştirmek yani bilinçlerini transfer edip bedenleri değiştiriyorlar.
Filmin adını hatjrlayana ve paylaşana benden koca bi teşekkür.
Öncelikle merhaba herkes e
2006 model 3.16 E90 kasa aracım var aracı yeni aldım. Eski sahibi arkadaş necvox multimedya taktırmış.
Benim bu cihaz ile ilgili 2 sorum var.
1. Si üzerindeki hoparlörler kötü durumdaydı. 4 tane 13 cm pioneer hoporlerler aldım tam hatırlamıyorum modeli farklı olabilir ama hatırladığım kadarıyla eklediğim resimdeki hoparlör
2. Sorum ise navigasyon yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağım { fikrim yok navigasyon lar ile az da olsa tecrübem var Android telefona yüklemiş tim Bi kaç kere.
Mersin de yaşıyorum ve navigasyon yazılımı attıracağım kadar zeki esnaf yok 😏😏😏yada ben bulamadım.
Konu hakkında destek olabilirseniz hepinize kalp göndereceğim 😏
Merhaba arabanın 1 2 parçasını aliexpres ten aldım. Start stop butonu vites topuzu anahtarındaki yapışkanlı logosu gibi.
Ama bu güne kadar aldığım hiçbirşey için para ödememeiştim bu aldığım 3 parça da farklı satıcılardan alınmıştı farklı zamanlarda geldi.
Hepsi içinde kargo ücreti alındı.
.3 liraya aldığım bmw logosu tırnak büyüklüğünde logo için 12 lira kargo ücreti aldılar. Bu nedir artık tr deki kargo şirketleri ücret mi kitliyor?
Tüm ürünler de ücretsiz kargo diye aldım. Bu ücret neyin ücreti???
Aynı sorunu yaşayan yada fikri olan var mı
Merhaba
Uzun süre önce izlediğim bir filmi şimdi bulamıyorum.
Kısaca konusu 2 kız kardeş vr anneleri bir eve taşınır bir kadın gelip (dönme) annelerini öldürür ve kız kardeşleri kaçırır. Kardeşleri akıl hastası şişko kel bir adama süsleyip oyuncak bebek diye verir.

filmin sonunda kardeşlerin kurtulduğu normal yaşamlarına döndüğü sahneleri verir ama sonra anlaşılır ki kız kardeşlerden biri hayali bir dünyada yaşamaya başlamıştır

Bu filmin adını bulamıyorum var mı izleyen hatırlayan?
Merhaba forumdaşlar.
İsmini vermek istemediğim bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum şirket büyük bir şirket. Web whasapp daha önceden açıktı fakat sebebini bilmemekle beraber artık yasaklandı. Benim işimin yüzde 90 ı whatsapp üzerinden. Resim atma bilgi verme vs vs vs şirket programlarının yanı sıra saha ekibine whatsapdan bilgi veriyorum.
Ben wweb. Whatsapp a nasıl girebilirim.
Aklıma gelen bir kaç çözüm opera yükleyip üzerindeki vpn i açtım fakat yinede girmedi Web. Whatsapp a.
(Bilgisayarlara admin yetkisi gerektiren uygulamalar yükleyemiyoruz.)
Chorme un üzerinden çalışan uygulamalar sayfasından eklentisini indirdim yine hüsran.
Ha birde odamda güvenlik duvarı olmayan modemim var WiFi aparatım yok ama çift ağ ile sadece whatsap ı WiFi üzerinden bağlandırmak gibi bir ayar seçenek çözüm varsa gerekirse 30 40 liraya usb WiFi aparatı alabilirim?
Merhaba.
Kelepir uv lamba buldum.
Kuaförlerin oje kurutmak için kullandıkları 36w gücünde ki lambalardan.
Ben bu cihazı bitkilerimin daha çabuk büyümesi için kullanacağım. Ama nasıl kullanacağımı kaç cm yakında tutmam gerektiğini kaç saat tutmam gerektiğini bilmiyorum. Bitkiler değerli bitkiler(etobur) olduğu için deneme yanılma yolu ile de denemek istemiyorum.
Konu hakkında bilgi tecrübesi olan var mı?
Yardımcı olabilir misiniz.?
Fotoğrafını 1 saate atacağım.
Mrb.
Özellikle botanik okumuş yada bitkiler konusunda sağlam tecrübe sahibi arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum.
Etobur bitkim var boyutu daha ufak olduğu için halen kapalı seralandırararak güneşlendiriyorum. Şimdi soru şu aşşağıdaki resimde kendileri mevcut saha ufak olduğu için böcek arı çekirge vs kapamaz. Ama etobur bitkiler bildiğiniz gibi topraktan besin almaz verdiğimiz su da saf su sudan da besün almıyor bunu büyütmek için sinek vs. Yakalaması gerekiyor. Kendi doğal ortamı aşırı nemli ve sıcak olduğu için şu an ufak bir sera yaptım ve doğal yollardan içine böcek giremeyecek maleaef bende diyorum ki ufak bir parça kıyma yada kapana sığacak kadar küçük bir et parçası versem işe yarar mı büyümesini hızlandırır mı yoksa öldürür mü. Canlı yem bul dediğinizi duyar gibiyim i.
Şehrin ortasında o iş biraz zor gibi ama yinede bakacağım.
Soruma cevap verebilecek bilgili arkadaşları bekliyorum i. :)

https://i.hizliresim.com/r5PybV.jpg

< Resime gitmek için tıklayın >
s. a beyler artık cep telefonları neredeyse profesyonel foto makineleri ile aynı işi yapıyor diyebiliriz. ( biraz abartı oldu ama neyse)
mesela ön plandaki bi nesneyi odaklanıp arka plan bulanık yada işte hani minyatür gibi vs vs vs istediğim şudur benim profesyonel kullanım için bi eğitim videosu yada doküman var mıdır.?
mesela htc10 da pro modu var buradaki değerleri değiştirdiğinde ne gibi değişiklikler oluyor?
full profesyonel kullanmayı öğrenmek istiyorum???
............
Hakkında
Forum İmzası:
Türk TelekomDa Tekniker. / MeÜ Mezunu / Bilim Manyağı / einstein Hayranı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.058
İkinci El Bölümü Mesajları: 166
Konularının görüntülenme sayısı: 71.422 (Bu ay: 1.006)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 153 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.