Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam , Tabutta Rövaşata , josrdr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
172.686
Cevap
785
Favori
6.100.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 48844885488648874888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet fifa 20 herkese hayırlı uğurlu olsun.Tüm forum üyeleri için kavgasız dövüşsüz bol kazançlı bir yıl diliyorum :)
  • Fut19'a hiç giriş yapmamış bir hesap şimdi giriş yapsa Fut 20 için bir hediye kazanıyor mu ?
  • Enginay10 kullanıcısına yanıt
    Fifa 19 un aynisi bir fark goremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam indireyim bari. Şu Volta moduna bir türlü yükselemedim nedense. Sanki 2-3 kere girdikten sonra bir daha suratına bakılmayacak gibi geliyor.
  • 12 sinde bekliyordum demoyu inanılmaz sevindim hemen indiriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bu sene oyunda UT icin katalog ogeleri yok. Oyun icerisinde gorevler yaparak kazaniyorsunuz Coin Boost, kiralik oyuncular ve top gibi itemleri.
    Haydaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bütün platformlarda aktif.

Volta'da 1 maç

Şampiyonlar Ligi'nde 1 maç seçenekleri mevcut.

Liverpool, Chelsea, Tottenham, Real Madrid, PSG ve Dortmund var.
    Demo zayıf ama en azından 2-3 mod seçeneği olmalı idi bu açıkçası pek oyun hakkında bilgi vermiyor mesela oyuna yeni eklenen ligden bir takım friendly düz maç fut draft kısıtlıda olsa belli az oyuncu havuzu ile oda modadaki takımlardan kurulu şöyle 10 gün denenecek birşey olsaydı aşırı bir farklılık olmamasından dolayı ben direk sildim oynayıp çok yavan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bu sene oyunda UT icin katalog ogeleri yok. Oyun icerisinde gorevler yaparak kazaniyorsunuz Coin Boost, kiralik oyuncular ve top gibi itemleri.
    Kötü olmuş yav o puan neye yarayacak şimdi

• Bence de..

Reklam panoları yenilenmiş ilk fark ettiğim .

Direkler tam gaz devam.

Defans biraz değişmiş. Takım oyuncuların doğrudan rakibin dibine sokulamıyor. Alışmak lazım.

Art arda skill tekrarlanamıyor.

Mbappe, Neymar yine op. PSG'yi baya boostlamışlar galiba en atak, organize futbol psg ile oynadım rakibe karşı.

Kalecilere yeni kurtarış animasyonları gelmiş. Ayaklarıyla uzaklaştırdığı pozisyonlar epey güzel.

Hızlı oyun kurma ve adam eksiltme cidden başarılı. Fifa 19'daki gibi geç tepki vermiyor oyuncular.

Oyun yavaş deniliyor ama üstte de dediğim gibi pace seviyesi üst düzey oyuncular bu yavaşlıktan nasibini almamışçasına haldır huldur koşuyorlar.

Taraftarlar şl ambiyansı aynı herhangi bir farklılık göremedim.
  • Simdi beyler adim adim bi soru soracagim,

Bu sene ilk defa ps4'te fifa oynayacagim ve dogal olarak 1 hafta onceden benim web app acilmayacak(hesabi sifirdan acacagim icin)

Peki ben fifa 20yi kardeslik ile alsam ve aldigim kisi daha once fifa 19u da hesabina almis ve oynamis birisi olsa ben de onun kardesi oldugum icin bana da web app acilir mi?

Yani o kisi daha onceden fifa 19u oynadigi ve ayni hesaba fifa20 de aldigi icin sorunsuzca web app i acilacaktir ben de onun kardesi oldugumdan ve onun oyunlarindan faydalanabildigimden bana da web app acilir mi? Sizce?

• tahacetin34 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bir sorum olacak:) Ben de EA access ile ilgili yazı var mı konuları okurken gördüm.

Şimdi access bir aylık deneme aldığımızda oyunu on saat nasıl oynayacağız. Benim aldığım sürüm şampiyonlar sürümü.

Oyun hangi gün inebilecek. ya da access demo ile de mi oluyor. Burasını anlayamadım.Açıklarsanız sevinirim
  • geronimoayh G kullanıcısına yanıt
    19 Eylül’de 10 saatlik denemeyi oynayabileceğiz.
    Şampiyonlar sürümüne sahip olduğumuz için de 24 Eylül’de oynamaya başlayabileceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

19 Eylül’de 10 saatlik denemeyi oynayabileceğiz.
    Şampiyonlar sürümüne sahip olduğumuz için de 24 Eylül’de oynamaya başlayabileceğiz.
    Dostum anlayamadığım burası işte 19'unda nereden nasıl oynayacağız. Demo üzerinden mi?
  • efsanevi zorlukta 2 maç yaptım biri realle diğeri psg ile. psg kerrjo1 'in dediği gibi daha iyi geldi. top rakibe geçince bazen bıraktım oyuna bırakıp ceza sahası üzeri ve hemen içinde 2-3 şut attı mesela liverpool top çok hızlı gitti. top gözükmedi bile. ama atakta o kadar sert şut atamadım. başına gelen oldu mu böyle bir şey. tv ile oynuyorum lag dan dolayı desem sadece bana atılan şutlarda olmazdı. fifa 19 da yaşamadım böyle bir şey.
    top kontrolleri paslarda topun zıplaması vs. sanki pes 19 da vardı. 1-2 maç yapmıştım geçen sene pes 19 lite ile oradan hatırlıyorum
  • geronimoayh G kullanıcısına yanıt
    EA Access içerisinden game trials bölümünden FIFA20’yi indirip oynayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerkara -- 11 Eylül 2019; 9:44:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

EA Access içerisinden game trials bölümünden FIFA20’yi indirip oynayacaksınız.
    Çok teşekkürler:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Simdi beyler adim adim bi soru soracagim,

Bu sene ilk defa ps4'te fifa oynayacagim ve dogal olarak 1 hafta onceden benim web app acilmayacak(hesabi sifirdan acacagim icin)

Peki ben fifa 20yi kardeslik ile alsam ve aldigim kisi daha once fifa 19u da hesabina almis ve oynamis birisi olsa ben de onun kardesi oldugum icin bana da web app acilir mi?

Yani o kisi daha onceden fifa 19u oynadigi ve ayni hesaba fifa20 de aldigi icin sorunsuzca web app i acilacaktir ben de onun kardesi oldugumdan ve onun oyunlarindan faydalanabildigimden bana da web app acilir mi? Sizce?
    Oyunu alıp girdiğin zaman oyun direk açılmaz,psn hesabına entegre olacak bi origin hesabı ister.O bilgileri girdikten sonra oyuna giriş yaparsın.Sende oyuna yeni başlayacağım dediğin için web app,companion vs hepsi kapalı olacak.Kardeşliğin bu duruma etkisi yok yani.

• katalog kapalı mı? transfer listesini arttırmak için hediye gönderiyorduk. bunu yapamayacak mıyız yeni hesaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ea acsess almadan direk ultimate sürüm siparişi verdim. Ea acsess için sonradan üyelik yapabiliyormuyum arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Czn -- 11 Eylül 2019; 14:18:25 >
  • Gol sevinçlerinde, tek elle şınav çekme tuş kombinasyonunu bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 48844885488648874888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.