Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.672
Cevap
785
Favori
6.099.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 48824883488448854886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingSezenist

PS4 almadıysanız şuan hala, almayın hocam. Kasım 20 de PS5 çıkacak ve max 1 yıl daha oynatıp birçok konuda destek vermeyecek EA. Boş yere 1 - 1.5 yıl için PS4 alınmaz şuan.

Alıntıları Göster
    Yok hocam almadin daha, bugun yarin siparis verecektim. Kasimda cikacagi kesin mi? Yani ben seneye anca cikar diye dusundum e min 1 yil da optimizasyon vs derken en az 2 sene daha ps4 ile goturururum diye dusunmustum. Pcde cok kotu oluyo oynaya sayisi az kartlar pahali vs.. fifa 20 ve 21i iyi bi oyuncu sayisi ile oynayabileceksem alayim fiyorum kisacasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

1-Oyunu aldiktan sonra ilk giriş yaparken sizden origin hesabı girmenizi istiyor mevcut origin hesabınızı girdiginiz takdirde levelleriniz yuklenir ayrica girdiğiniz origin hesabı degismiyor bilginiz olsun
    2-kardeslikte pri ve sec arasindaki iki fark var pri hak alirsaniz pri hesapta bulunan butun oyunlari pri hesap disinda butun hesaplarinizda oynayabilirsiniz yani oyunu kendi hesabinizda oynarsiniz ve internet olmadan da oyunlari oynarsiniz
    Sec hesepta ise oyunu sadece o hesapta oynayabilirsiniz kendi hesabiniz veya baska hesapta oynayamazsiniz ve internet baglantisi olmadan oyunlara giremezsiniz
    Cevabiniz icin sagolun hocam peki origin hesabimi girdigimde yine gecen sene oynamis sayilip web app e 1 hafta once erisebilecek miyim bu konuda bilginiz var mi?

2. Olarak da hep duyuyordum ps4 oyunculari birden fazla hesapta sbc yapip coins aktariyordu o zaman pri hesaplar bu islemi yaparken sec olanlar bundan mahrum kalacak dogru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Yok hocam almadin daha, bugun yarin siparis verecektim. Kasimda cikacagi kesin mi? Yani ben seneye anca cikar diye dusundum e min 1 yil da optimizasyon vs derken en az 2 sene daha ps4 ile goturururum diye dusunmustum. Pcde cok kotu oluyo oynaya sayisi az kartlar pahali vs.. fifa 20 ve 21i iyi bi oyuncu sayisi ile oynayabileceksem alayim fiyorum kisacasi

Alıntıları Göster
    Elinizdeki cihaz çöp olacak, bende bu sene elimde olanı sattım ve sadece PC ile devam edeceğim. FIFA 21 de çünkü yeni oyun motoru, yeni konsollar vs. Yani PS4 için ölüm demek. En azından FIFA oyunu için. Farklı oyunlar oynuyorsanız size kalmış tabi ki.

FIFA yeni oyun motoru ile geleceği için PS4 de çıkardıkları oyun aslında sadece convert hali. O da tam oyunu hissettirmez. Sadece FIFA için alıyorsanız almayın derim.

• Evet sadece fifa icin de hocam bu olay kesin mi yani fifa 21 ps5e cikar mi kesin ben 22ye yetisir diye düşünüyodum aciklamalari hic takip etmedim ama 21 ps5e cikacaksa dediginiz gibi pc ile devam edeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Evet sadece fifa icin de hocam bu olay kesin mi yani fifa 21 ps5e cikar mi kesin ben 22ye yetisir diye düşünüyodum aciklamalari hic takip etmedim ama 21 ps5e cikacaksa dediginiz gibi pc ile devam edeyim?
    FIFA 4 yıllık sözleşme imzalamıştı Frosbite oyun motoru ile. FIFA 17-18-19 ve bu sene 20 ile 4 yılı tamamladı yani. Oyun motorunda ve grafiklerde değişimler olacak. Bu kesin bir bilgi.

Tam net cevap vereyim geçmiş yıllara da dayanarak; PC den convert ediyor oyunları EA diğer konsollara (Xbox PS vs) FIFA21 yani yeni oyun motoru ile PC ye gelecek. Converti kısmen PS4e uyarlanacak ve birkaç ay sonrasında çıkacak olan PS5 e ise tam bir convert olacak.

Dediğim gibi karar sizin, boşa masraf yani. Gidip PC sisteminizi geliştirebilirsiniz, bir heyecana kağılıp almayın. Zamanı değil her ne olursa olsun yenisi kesinleşen bir konsol var ortada. Üstelik sadece FIFA oynayacaksınız. Bekleyin derim.

• PS5 icin cikis tarihi bile verilmis ya

• akif2780 A kullanıcısına yanıt
    Wepapp giremezsiniz cunku ps4 ten aktivasyon yapmanız gerekmekte yani mevcut origin hesabiniz ile ps4 ten fifa 19 a girmeniz lazım bu şekilde girerseniz de pc hesabinizdan girecektir
    Dediginiz gibi sec hesabı olursa boyle birsey mumkun degil c

• Kasim 2020de ps tanitilirsa fifa 21 de ilk ps4 e cikar subat gibi ps5 yani 2 yil rahat rahat oynanir
    Ayrica yeni konsol un oturmasi biraz zaman alabilir bu da yaklasik 1 yıl surer gerci ps5 eski oyunlari oynatirsa o zaman bu sure cok cok kisa olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

Kasim 2020de ps tanitilirsa fifa 21 de ilk ps4 e cikar subat gibi ps5 yani 2 yil rahat rahat oynanir
    Ayrica yeni konsol un oturmasi biraz zaman alabilir bu da yaklasik 1 yıl surer gerci ps5 eski oyunlari oynatirsa o zaman bu sure cok cok kisa olur
    Arkadaş sadece FIFA için alacakmış, zaten FIFA 21 yeni oyun motoru grafiği ile geliyor.
  • Ps5 daha cıkış tarihi daha belli bile degil 2020 de cıkacak deniyor sadece ha çıktı diyelim ne yapacak ea 100 milyon ps4 kullanıcısını bırakacakmı

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

standart almanın bir esprisi yok oyuna ayın 27 sinde başlarsın champions ya da ultimate sürüm alanlar ayın 24 ünde başlıyacak ea access alırsan ayın 19 unda 10 saatlik sürüm hakkından faydalanabilirsin ayrıca ea accesle beraber ultimate sürüm alırsan 493 tl ye geliyor bence standart sürüm alma mantıklı degil özellikle de ultimate team oynuyorsan
    Eğer coin kasma ve ticaretini yapma amacında iseniz ultimate sürümünü alın zaten bir süre oynayıp satıyor böyle yapanlar ve zarar olmuyor.Kafayı bunla meşgul eden ve borsa gibi uğraşan kişiler için birebir.Ben oyunda 4 ay coin kasıp bir tane bile fut maçı oynamayan insan gördüm var mı var elemanın elinde 15 Milyonluk kadro ve kasasında 10 Milyon birikmiş fakat hiç bir maç yapmamış.Transfer market oyundan bağımsız ayrı birşey resmen borsa gibi.10 bin coini belli sürede 50 bin 50 bini 300 bin ve böyle böyle 1-2 Milyon yapma şansın var tabi ilgilenenler ve zamanını bununla ödürenleri ilgilendirir.

• Ttnet kullanıp sabah akşam oyunu lagsız oynayabilen var mı acaba?

Bunaldım ya. Gece gündüz. Bir oyun oynayamıyorum...

• Fut19'a hiç giriş yapmamış bir hesap şimdi giriş yapsa Fut20 için bir hediye kazanıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

Oyun bu sene dijital olarak hangi psn’de en uygun. Ea access indiriminden faydalanabiliyor muyuz (ea accessim yok :) Konuyla ilgili tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa herkese faydası olur. Standart paket alacağım. Kinseye de ultimate veya champions pakedini tavsiye etmiyorum. Onun yerine coin alsınlar daha iyi.
    Ayrıca daimi kardeşlik yapacak eski üyeler benimle iletişime geçerse secondary bende kalacak şekilde gelecek seneleri de kapsayacak şekilde kardeşlik kurabiliriz. Hesabı ben de açabilirim. %60-40 şeklinde maliyeti paylaşırız
    psn4.com
    Buradan bakin

• Ben bile 2 senedir 4-5 ayda 1-2 milyon coin yapıp 500 e satıyorum oyunun parası çıkıyor,

• fifa 19 u martta bırakmıştım.fakat 20 ile tekrar dönecem

mbappe base kartı felaket duruyor

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Arkadaşlar beğendiğim oyuncular ile başlangıç kadrosu oluşturmak istedim defans hattı zayıf fakat geçen senenin oyuncu fiyatlarını detaylı bilen biri varsa tahmini kaç coins tutar bu kadro?

• tahacetin34 kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 
Sayfa: önceki 48824883488448854886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.