G

Binbaşı
05 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

Burası satış yeri değil biliyorsun değil mi?

ergen özelden gider yapma

burası satış yeri değil olarak bilgilendirdim sadece seni.İnsanlar heyecanla fifa 15 üzerine fikir alışverişi yapıyor.

@fifaproplayer
sevgili ile rahat olunabilecek abazaların olmadığı yer bilen var mı pendik maltepe civarları
FIFA 14 için erken açılacak web sayfasına pc arızalı olduğundan ps3 üzerinden bağlanmak istiyorum. Deniyorum fakat tarayicidan olsa gerek çalışmiyor var mı dır bir yolu?
Su an store de olan FIFA 14 pre order alınınca kardeskikle paylasilabikecek mi?
Merhaba oyuna ortak olmak isteyen varsa paylaşabilirim.
120 gb ps3üm var içinde sadece fifa12 kayıtlı ve boş alan sadece 12 gb.bu kadar yeri ne kaplıyor.oyun alıcam storedan ama yer açmak istiyrum ne yapmam llazım?
oyuna ortak olurum diyen olursa almak istiyorum..kredi kartı bende var..
arkadaşlar online friendly bir arkadalımla 2 gündür oynuyamıyorum ben başka arkadasımla o balkasıyla oynuyabiliyor
bir türlü sorunu çözemedik ayrıca mantık da yürütemiyoruz.yeni bir kablosuz net master uydunet modem altıktan sonra oldu bo olay..ne alakası var bununla olabilir mi sizcce? lütfen bi yardım edin...
uydunetin modemi var şu an kablolu..kablosuz kullanmak için eski modemim airties 205 le kablosuz kullanıyorum.burda sıkıntı yok ama ps3 online oyunlarda
wirelles kullanamıyorum..oyun oynarken pc de internete açık olsun amacındayım..modem önerisi olan var mı çoklu portlu..ya da ps3 kullanıcıları neyi kullanıyor..lütfen fikirlerinizi paylaşın arkadaşlar..
ben nedense giremiyorum..napacam arkadaş var mı airties modemle wireless kullanarak giren..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.434
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.930 (Bu ay: 199)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.