Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48854886488748884889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ea Access oyundan bağımsız. 1 Aylık Üyelik alıp gelecek hafta 10 Saat oynayabilirsin.
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    R1 basılı tutup + Sağ analogu sağa ve sola itmek. Şu videodaki sevinç sanırım --> Video
  • Demoyu çok oynayamadım ama skill hareketlerini kısıtlamaları çok iyi olmuş. Santradan topu alıp 148 kere La Croqueta yapanlar tarihe karışacaktır. Bir de X+X ile atılan paslardan sonra gelişine şutla gelen golleri bol bol izleyeceğiz gibi.
  • RuhsatliSilahCruze bu arkadaş ile fifa 20 alacaktık ps4 için sıkıntı yasadık para mı bir şekilde geri aldım.

Daha oncede forumla sıkıntısı olmus coin vs alısveriş yaparken dikkat edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

efsanevi zorlukta 2 maç yaptım biri realle diğeri psg ile. psg kerrjo1 'in dediği gibi daha iyi geldi. top rakibe geçince bazen bıraktım oyuna bırakıp ceza sahası üzeri ve hemen içinde 2-3 şut attı mesela liverpool top çok hızlı gitti. top gözükmedi bile. ama atakta o kadar sert şut atamadım. başına gelen oldu mu böyle bir şey. tv ile oynuyorum lag dan dolayı desem sadece bana atılan şutlarda olmazdı. fifa 19 da yaşamadım böyle bir şey.
    top kontrolleri paslarda topun zıplaması vs. sanki pes 19 da vardı. 1-2 maç yapmıştım geçen sene pes 19 lite ile oradan hatırlıyorum
    PSG ve Liverpool Dehşet Dortmund'da iyi diğerleri tırt ama kadrolar eksik hala.Demo çok yavan en azından birazda oyuncu bazlı olmalı idi volta demoda şöyle 3-4 takım çeşidi olmalı idi yeni fut sistemini tanımak için kısıtlıda olsa birşey olmalı idi sçmalıktan başka birşey değil demo oyun tarzı olarakta net olarak deyim ama oyunla geçen seneki olduğu gibi hiçbir alakası olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bence de..

Reklam panoları yenilenmiş ilk fark ettiğim .

Direkler tam gaz devam.

Defans biraz değişmiş. Takım oyuncuların doğrudan rakibin dibine sokulamıyor. Alışmak lazım.

Art arda skill tekrarlanamıyor.

Mbappe, Neymar yine op. PSG'yi baya boostlamışlar galiba en atak, organize futbol psg ile oynadım rakibe karşı.

Kalecilere yeni kurtarış animasyonları gelmiş. Ayaklarıyla uzaklaştırdığı pozisyonlar epey güzel.

Hızlı oyun kurma ve adam eksiltme cidden başarılı. Fifa 19'daki gibi geç tepki vermiyor oyuncular.

Oyun yavaş deniliyor ama üstte de dediğim gibi pace seviyesi üst düzey oyuncular bu yavaşlıktan nasibini almamışçasına haldır huldur koşuyorlar.

Taraftarlar şl ambiyansı aynı herhangi bir farklılık göremedim.
    ard arda skill yapılamıyor !! eminmisin ? tam gaz devam olmasın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt
    Croqueta nerflenmemiş mi veya roulette ? Benim gördüğüm ve dün gece oynadığımda 2.yi yapmaya kalktığında topu ayağında değil de ileriye bırakıyordu rakibin önüne doğru.

Hepsini denemedim ama zincirleme yapmaya kalkıldığında topu ayağından açıp rakibin almasına zemin hazırlıyordu. Bugün yine tecrübe ederim.
  • quote:

Croqueta nerflenmemiş mi veya roulette ? Benim gördüğüm ve dün gece oynadığımda 2.yi yapmaya kalktığında topu ayağında değil de ileriye bırakıyordu rakibin önüne doğru.

Hepsini denemedim ama zincirleme yapmaya kalkıldığında topu ayağından açıp rakibin almasına zemin hazırlıyordu. Bugün yine tecrübe ederim.
    skillerin tam adını bilmesemde tarif edeyim seri şekilde oluyor kardeşim..oyuna etkisinide onlinede belli olur bence...L1+ sag analogu saga-sola ittirdiğinde " la queta "mıdır nedir elini çekmeden seri şekilde devam ediyor...sag analog ileri geri yaptıgında kendini öne atma tam gaz devam..

• Arkadaşlar ortak oyun almak isteyen var mı? Ana hesap bende olacak. şampiyonalar ligi sürümüne ortak olmak isteyen mesaj atsın. Bu işlerden de anlamıyorum. Anlayan mesaj atsın lütfen. Ea access ile erken erişimde mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodionroman -- 11 Eylül 2019; 19:3:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu, çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu moonwalk geçen senelerde bu kadar etkin miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobadilla -- 11 Eylül 2019; 23:8:25 >
  • bobadilla kullanıcısına yanıt
    Strafe dribbling dedikleri skill bu hocam. Yeni geldi. Fut champste gol attıktan sonra vakit geçirecek millet bununla
  • quote:

Strafe dribbling dedikleri skill bu hocam. Yeni geldi. Fut champste gol attıktan sonra vakit geçirecek millet bununla
    Kullanırken güzelde,rakip yaparken iyi küfür ettirir :)

• FIFA20 Herkese hayırlı uğurlu olsun beyler, demo güzeldi, gözler access ile asıl sürüme dönecek, buarada beklentimiz demodan cok daha farklı bir Ultimate Team deneyimi...
  • Fut web app 2020 icin ne zaman acilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan107 -- 12 Eylül 2019; 9:29:11 >
  • rodionroman R kullanıcısına yanıt
    Hediyeler sadece sec hesaba geliyor diye biliyorum. Eğer dediğim gibiyse, pri hesap standart sürümün %60ı ne kadarsa o kadarını öder gerisini sec sahibi ödeyip istediği sürümü alabilir..

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende öyle paketlerin ana hesaba geldiğini duymuştum. Fiyatı isteyen varsa konuşuruz diye düşündüm. Öğrenci denk gelirse daha ucuza veririm diyede geçti aklımdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

bu moonwalk geçen senelerde bu kadar etkin miydi?
    Bu neymiş böyle düz yürümekten daha sabit ve hızlı gidiyor oyuncu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim hesabım arkadaşın makinesinde, arkadaşın hesabı benim makinede ana hesap. Oyunu kardeşlik ile alıcaz. Arkadaş fut oynamıyor, ben oynuyorum. Ultimate paket aldığımız da hediyelerin benim hesaba gelmesi için oyunu benim hesaptan mı almamız gerekiyor ? Benim hesabım kendi makinemde secondary hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bu neymiş böyle düz yürümekten daha sabit ve hızlı gidiyor oyuncu

Alıntıları Göster
    adam geri vitese takıp gazı köklemiş gibi gidiyor..smülasyon diye alıyoruz olaya bak

• 
Sayfa: önceki 48854886488748884889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.