Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wolfbul , wolfbul Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.671
Cevap
785
Favori
6.099.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 48814882488348844885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet girebilirsiniz hocam
  • DS4 yöntemiyle Sec hesaptan kendi hesabımıza geçerek fifa oynadığımızda önsipariş bonuslarından yararlanabiliyor muyuz ? Kesin bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

DS4 yöntemiyle Sec hesaptan kendi hesabımıza geçerek fifa oynadığımızda önsipariş bonuslarından yararlanabiliyor muyuz ? Kesin bilgisi olan var mı ?
    Siz kendi hesabınıza geçseniz bile ödüller sec hesabına gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun spotçulara 20-21inde geliyomuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Olcaysson

oyun spotçulara 20-21inde geliyomuş
    Her sene söylüyorlar bunu ve her sene de insanları en az 3-4 gün oyalıyorlar. Kargo gemisi hatalı sollamada kafa kafaya girdi 1 gün gecikir, gümrükten haber bekliyoruz 1 gün gecikir vs vs

Oyun çıkana kadar her gün arıyor millet geldi mi geldi mi şu seneye kadar hep aynı olaylar.

Umarım bu sefer bizi yanıltırlar
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    bu dediğiniz doğru ama kardeşlik planı yoksa spotçular psn fiyatından 40-50 daha ucuza satıyorlar. belki oyun daha pahalı olduğu için bu sene makas biraz daha açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmelburak

bu dediğiniz doğru ama kardeşlik planı yoksa spotçular psn fiyatından 40-50 daha ucuza satıyorlar. belki oyun daha pahalı olduğu için bu sene makas biraz daha açılır.
    Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim benim bildiğim hep kafa kafaya gidiyor. Yani ben dijital alıyorum ortağımla 3 gün önce oynacağım zaten ondan önce de 1-2 gün oynamak için spotçularla uğraşmak istemiyorum. Uğraşmak isteyen parası olan tabii ki alsın kimse bir şey diyemez.

Ancak bu adamlar hep böyle 5-6 gün diyor ama milletin eline ulaştığında bir bakıyorlar bizle aynı gün başlamışlar.

Bu arada Fifa 11'i spotçudan aldığımda 3-4 gün önce başlamıştım tabi o zamanlar early access falan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: muten_roshi

fifa 20 için web app ne zaman açılır? oyum çıkmadan 10 gün önce falan başlıyordu sanki diye hatırlıyorum ama emin olamadım.
    18 Eylül - web app

19 Eylül - ea access
  • Sene boyunca div 3 4 5 arasında genellikle 4 de gidip geldim . Bir türlü adam akıllı 3 de kalamadım. FIFA 20 yi almayacağım o kesinleşti böyle zevk almaya bakacağım

• fifa 18 de 4 adet icon hediye gelmişti 19 da da gelir mi acaba?
  • bobadilla kullanıcısına yanıt
    Bugünü sayma 11

• Olcaysson kullanıcısına yanıt
    Hocam ben daha önce spotçulardan oyun almadım oyunu dijital olarak bir siteden sipariş ettim sizce tahmini fiyatı ne kadar olur ona göre siparişi iptal edip spotçulardan almak mantıklı mı?
  • Oyun bu sene dijital olarak hangi psn’de en uygun. Ea access indiriminden faydalanabiliyor muyuz (ea accessim yok :) Konuyla ilgili tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa herkese faydası olur. Standart paket alacağım. Kinseye de ultimate veya champions pakedini tavsiye etmiyorum. Onun yerine coin alsınlar daha iyi.
    Ayrıca daimi kardeşlik yapacak eski üyeler benimle iletişime geçerse secondary bende kalacak şekilde gelecek seneleri de kapsayacak şekilde kardeşlik kurabiliriz. Hesabı ben de açabilirim. %60-40 şeklinde maliyeti paylaşırız

• quote:

Orijinalden alıntı: tahacetin34

Hocam ben daha önce spotçulardan oyun almadım oyunu dijital olarak bir siteden sipariş ettim sizce tahmini fiyatı ne kadar olur ona göre siparişi iptal edip spotçulardan almak mantıklı mı?
    max 400 dediler. kesinlikle öneririm sonra satabilirsiniz de

• Buradaki tecrubeli arkadaslardan bir konuda beni bilgilendirmelerini rica ediyorum.

Ben son 5 yildir pcde origin hesabimla fifa oynuyorum ve ilk defa bu sene ps4e gectim oyunu ps4 e alacagim.

1.sorum ) origin hesabim 80 kusur level ve her oyun basinda coin boostlar ile filan sermaye yapiyordum, simdi ps4 yeni hesap acacagim icin origin gecmisim cop mu olacak? Herseye sifirdan mi baslicam? Hatta ayrica web app e de 1 hafta onceden erisemeyecek miyim?

2.sorum ) ps4te bu kardeslik olayi mi ne varmis fifayi primary oynamak ile sec oynamak arasinda ne fark var? Avantajlari dezavantajlari neler? Ona gore buradan birisi ilr kardeslik yapmayi dusunuyorum ama pri mi sec mi onu neye gore secmem gerekiyor?

Zaman ayiracaginiz icin tesekkurler.

• online drafta girdim finalde adam 1-0 öne geçti ve oyunu durdurdu..başlatır başlatmaz mavi ekranda ce- bilmem ne hatası ile oyundan attı ve baktım internetim kopmuş...fiber kullanıyorum ve son 4 ay 600-700 maç böyle bişey olmadı..kuruntu mu yapıyorum adam hile mi yaptı ? ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 9 Eylül 2019; 8:40:0 >
  • akif2780 A kullanıcısına yanıt
    1-Oyunu aldiktan sonra ilk giriş yaparken sizden origin hesabı girmenizi istiyor mevcut origin hesabınızı girdiginiz takdirde levelleriniz yuklenir ayrica girdiğiniz origin hesabı degismiyor bilginiz olsun
    2-kardeslikte pri ve sec arasindaki iki fark var pri hak alirsaniz pri hesapta bulunan butun oyunlari pri hesap disinda butun hesaplarinizda oynayabilirsiniz yani oyunu kendi hesabinizda oynarsiniz ve internet olmadan da oyunlari oynarsiniz
    Sec hesepta ise oyunu sadece o hesapta oynayabilirsiniz kendi hesabiniz veya baska hesapta oynayamazsiniz ve internet baglantisi olmadan oyunlara giremezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Buradaki tecrubeli arkadaslardan bir konuda beni bilgilendirmelerini rica ediyorum.

Ben son 5 yildir pcde origin hesabimla fifa oynuyorum ve ilk defa bu sene ps4e gectim oyunu ps4 e alacagim.

1.sorum ) origin hesabim 80 kusur level ve her oyun basinda coin boostlar ile filan sermaye yapiyordum, simdi ps4 yeni hesap acacagim icin origin gecmisim cop mu olacak? Herseye sifirdan mi baslicam? Hatta ayrica web app e de 1 hafta onceden erisemeyecek miyim?

2.sorum ) ps4te bu kardeslik olayi mi ne varmis fifayi primary oynamak ile sec oynamak arasinda ne fark var? Avantajlari dezavantajlari neler? Ona gore buradan birisi ilr kardeslik yapmayi dusunuyorum ama pri mi sec mi onu neye gore secmem gerekiyor?

Zaman ayiracaginiz icin tesekkurler.
    PS4 almadıysanız şuan hala, almayın hocam. Kasım 20 de PS5 çıkacak ve max 1 yıl daha oynatıp birçok konuda destek vermeyecek EA. Boş yere 1 - 1.5 yıl için PS4 alınmaz şuan.

• Olcaysson kullanıcısına yanıt
    ayın 15'i gibi gelse spotçulardan alınabilirdi 21 ise hiç gerek yok
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    standart almanın bir esprisi yok oyuna ayın 27 sinde başlarsın champions ya da ultimate sürüm alanlar ayın 24 ünde başlıyacak ea access alırsan ayın 19 unda 10 saatlik sürüm hakkından faydalanabilirsin ayrıca ea accesle beraber ultimate sürüm alırsan 493 tl ye geliyor bence standart sürüm alma mantıklı degil özellikle de ultimate team oynuyorsan
  • 
Sayfa: önceki 48814882488348844885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.