Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tmrsenn18 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.678
Cevap
785
Favori
6.100.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 43964397439843994400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gündür toplamda 30'a yakın paket açmışımdır abartmıyorum en yüksek 82 reyting geldi. Artık uzun süre sbc yapmam, paket açmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapX

Sabah durakta otobüs beklerken can sıkıntısından bi kaç yükseltme yapayım dedim. Sonuç bu 😁

Sabah sabah moralimi düzeltti. Bana zerre bir şey çıkmasa da size çıkınca seviniyorum, umarım hepinize çıkar. Günaydın herkese bol walkoutlu günler. Coins ile paket açmayın, açanı tekme tokat dövün. Sbc yapın, yükseltme yapın, satılamazları kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 günde iki tane IF açtım ben de. Çoktandır paketler kötü geliyordu. IF Fraser ve IF Lindelöf çıktı. İkisinden yaklaşık 50K kar yaptım. Bu sene 8-9 tane Premier Lig IF kartı çıkarttım, EPL kadrom olsaydı hiçbiri gelmezdi kesin
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Orta sahan cok defansif ileri top tasiyacak oyun acacak adam yok.
    Jorginho yerine ilk etapta Mkhtaryan alabilirsin. Sola F.Anderson ya da Martial butcen el verirse Mane de alabilirsin. Sterling den memnun musun ben hic sevemedim bu adamı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, teşekkür ederim. Amacım kimseye nispet yapmak değil, arada buradan birilerine de bişeyler çıkıyor demek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta 40 paket açtım sadece Auba çıktı başka bir şey çıkmadı. Paket açılmaz bu oyunda millet ikonları nasıl topluyor bilmiyorum 🤷‍♂️

• potm van dijk yapılır mı, tavsiye eder misiniz?
  • CrashTrainer C kullanıcısına yanıt
    Olabilir
  • arkadaşlar wl'de ödüller ne zaman verilecek?
  • @shngzm

Hocam Partey'in altın kartını ilk kadromu kurduğumda Yüksek/Yüksek çalışma oranı var diye almıştım ve hayran olmuştum. Inform'u çıktığı gün hemen aldım. La Liga'da üzerine oyuncu yok. Oyun izin verse 3 tane IF Partey alır koyarım orta sahaya. Oyunun en "underrated" oyuncularından biri olabilir.

@Le Blanc

Socrates'ten sonra tekrar IF Partey oynatmaya başlayınca sanki Keane bana kadromu geliştirdiğimi hissettirmeyecek gibi geldi, ondan vazgeçtim hocam.

@cagcag06

Hocam şut ve pas önemli değil dedim de, Desailly'ide de hiç yok.

@rousteern

Ballack SBC'yi ciddi anlamda düşündüm ama maliye şuan 1.6 M civarı ve bitmesine 10 saat kaldı. Paketlerden 600K civarında oyuncu çıkması lazım, başlarsam yarım kalabilir yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

arkadaşlar wl'de ödüller ne zaman verilecek?
    Perşembe saat 10.00'da Rivals Ödülleri, saat 11.00'de WL ödülleri veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Iyice kismislar paket sansini italya ligini komple bitirdiim iyi paket verenleri bir daha yaptim baktim vermiyo 8 tanede 50000 lik paket actim yok arkadas hic bise vermedi gitti 550000
    Elimde beklettiğim geçen ayın fut swaptan elen jumbo nadir oyuncu paketi vardı. Dün açtım artık. En azından walkout beklerken 83'lük adam verdi. Sinirlenip yan hesabıma geçtim .Ne var ne yok sattım tüm oyuncuları. Eldekilerle tam 3 tane ultimate paket açtım. Ne verdi biliyor musunuz. Kocaman bir sıfır. Arka arkaya üç ULTIMATE PAKET ve toty falan geçtim,birisi walkout gelmedi. İnanamadım. Bir süre sonra dayanamadım yine girdim bu sefer hesabı boşaltıp gelen coisnleri jumbo nadir oyuncu paketlerine verdim. İki tane de ondan açtım ve ilk walkout geldi sonunda. 86 Perisic. Ne sevindim anlatamam :D

Adamlara anında 575k coinsi gömdüm ama walkout vermeye bile üşendiler. Artık birşey çıkmamasına bir teori ürettim ama ne kadar doğru bilemeyeceğim. Geçen sene coin aktardım bu yan hesaptan. Adamlar bunu tespit ettiklerinden mi kıstılar naptılar paket şansını. Hiçbirşey çıkmıyor bu yan hesaptan bu yıl

• Aynı şeyi ben de düşüyorum.Oyun başlarında mbappe aguero sane neler çıktı.İki coün akladım o gün bugündür paketler leş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flashback Zlatan İbrahimovic'i mutlaka yapın Alessandrini ile 4321'de 10 kimya yakalıyor alessandrini'yi maç başında çıkarıp başka bir oyuncu alabilirsiniz gerçekten inanılmaz olmuş vurduğu gol oluyor.
  • CrashTrainer C kullanıcısına yanıt
    Dehşet bir kart ama satılamaz oyuncuya o kadar para bağlamayı düşün derim. İleride başka kadro kurmak istersen Van Dijk’i kimyalamak zor oluyor...

• SIF Hazard almayı düşünen varsa hemen alsın, bana PL yükseltmeden gelmişti. Rüzgarın oğlu diyebilirim araya müthiş kaçıyor, bitiricilik, çeviklik ve şutları on numara diyebilirim. WL.de bana +3-4 maç kazandırdı resmen seviye atladım diyebilirim, ne vole ne röveşata en sevdiğim gol videodaki gibi boş kaleye atmak Hazard da bu işi iyi yapıyor

• BPL den de De Gea gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Poiraz

Flashback Zlatan İbrahimovic'i mutlaka yapın Alessandrini ile 4321'de 10 kimya yakalıyor alessandrini'yi maç başında çıkarıp başka bir oyuncu alabilirsiniz gerçekten inanılmaz olmuş vurduğu gol oluyor.
    İconların alayını kulübe yolladım. Sadece Best oynatıyorum. Jesus çıkıyor Ibo giriyo ardından Karşıma kim geldiği önemli değil. Acayip eğleniyorum. CDM - Eriksen ve Fabinho. Sonaldom ile mutluyum bundan sonra kadro değiştirmiyorum.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 14 Ocak 2019; 12:7:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Orta sahan cok defansif ileri top tasiyacak oyun acacak adam yok.
    Jorginho yerine ilk etapta Mkhtaryan alabilirsin. Sola F.Anderson ya da Martial butcen el verirse Mane de alabilirsin. Sterling den memnun musun ben hic sevemedim bu adamı.
    Hocam martial var zaten yedeklerde neymar kiralık onun yerinde martial oynuyor...mkhtaryana bakacam sağolun sterlingden genel anlamda memnunum ben çok çabuk bi oyuncu ama hayalim oraya mbappeyi almak tabiki

• 
Sayfa: önceki 43964397439843994400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.