Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 43984399440044014402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fabinho’nun yanına hangisini önerirsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha demin adamın tekini 70. dakikada 1-0 geriye düştüğüm maçta 80 de 1-1 yapıp daha sonrada 90+4 te attığım golle 2-1 yendim.2.golden sonra adam pozisyon tekrarında 3 sefer arka arkaya pause yaptı.merak ettğim şey bu pausenin sınırı varmı ? yoksa istese sürekli pause yapıp maçı bitirmeme gibi bişey yapabilirmiydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 14 Ocak 2019; 14:48:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Ofansif oynuyorum ancak top kesmeye de ihtiyaç duyuyorum. Bu şekilde düşünürsek Pogba mı Kante mi?
    Defansı biraz daha garantiye almak mantıklı olacaktır o halde. Kante alın. Bütçe oluştuğunda Fabinho yerine Pogba'yı da eklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

daha demin adamın tekini 70. dakikada 1-0 geriye düştüğüm maçta 80 de 1-1 yapıp daha sonrada 90+4 te attığım golle 2-1 yendim.2.golden sonra adam pozisyon tekrarında 3 sefer arka arkaya pause yaptı.merak ettğim şey bu pausenin sınırı varmı ? yoksa istese sürekli pause yapıp maçı bitirmeme gibi bişey yapabilirmiydi ?
    maksimum 3.
  • Arkadaşlar, bu kardeşlik ile ultimate sürüm alınca diğer hesaba paketler gelmiyor mu? Oyunu alan arkadaş ultimate teaminde yılın paketlerini açtı 24 tane falan, ben hesabıma girdim bende paketler gözükmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Fabinho’nun yanına hangisini önerirsin?
    Ayni yazdiklarim gecerli fabinhonun yanina nasil bi oyuncu istedigine bagli. Ama bu oyunda herkesin ortasahasinda mutlaka bi kante olmali bence. Kantenin yanina adam arasan daha mantikli yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

Arkadaşlar, bu kardeşlik ile ultimate sürüm alınca diğer hesaba paketler gelmiyor mu? Oyunu alan arkadaş ultimate teaminde yılın paketlerini açtı 24 tane falan, ben hesabıma girdim bende paketler gözükmüyor.
    Gelmez hocam.kendi profiliniz ayri hesap oluyor futda

• İbra yapmayan varsa bir daha düşünsün
  • Squad Battles'da her zamanki gibi yine çöpler geldi, son kez toty için yine elite 1 bitirdim, paketlerden gelen Baumann, diyecek söz yok. Emeğinin karşılığını alamadığın bir mod varsa bu kesinlikle squad battles'dır.
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

3 hafta oldu başlayalı. Nasıl kadrom ?
    .

• ben olsam cancelo yerine walker koyarım böylece ferdinandı sola çekerim alonso yerinede sbc tierney yapardım oyunun en iyi sol beki sbc tierney
  • Şimdi bu flashback oyuncularının nerf yiyecekleri kesin mi? Eldeki Tevez, Alves vs bu oyuncuları eskisi gibi kullanamayan var mı? Bana biraz psikolojik gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Şimdi bu flashback oyuncularının nerf yiyecekleri kesin mi? Eldeki Tevez, Alves vs bu oyuncuları eskisi gibi kullanamayan var mı? Bana biraz psikolojik gibi geliyor.
    banada öyle gibi geliyor.karşıma sturridge gelince adam zımbalıyor resmen.
  • Beyler squad battles ödüllerinden 82 lik flashback lindelöf geldi...ilk 11 imdeki stoperler david luis ve laporte ikiside 83 lük...sizce bunlardan birinin yerine oynatıyımmı lindelöfü yoksa satayımmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Beyler squad battles ödüllerinden 82 lik flashback lindelöf geldi...ilk 11 imdeki stoperler david luis ve laporte ikiside 83 lük...sizce bunlardan birinin yerine oynatıyımmı lindelöfü yoksa satayımmı ?
    lindelöf inform şuan ibrahimovic sbsci için çok önemli.sbc bitince fiyatı düşermi bilmiyorum

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Laporte yerine yapıştır bence lindelöfü. Kesici (anchor) kimya kartıyla. Memnun kalırsın kesinlikle. David luis yerine de ilerde van dijk'e terfi ettirirsin.

Sbc'den ötürü fiyatı yüksekmiş. Satsan da olur aslında. Laporte yerine Davinson Sanchez monte edersin. Lindelöf'ün yarı parasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 14 Ocak 2019; 17:0:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

Alıntıları Göster
    sturridge kullanırken bende baya zımbalıyordum sol ayağı ile yakın yada uzak köşeye soluyla power şut baya etkili oluyordu tabi power şut için asılırken fazla asıldığımızda oluyordu dışarı falan gidiyordu yaklaşık 180 küsür maçta 160 küsür golüm vardı sturridge ile

flashback oyuncularına nerf falan gelmez rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Laporte yerine yapıştır bence lindelöfü. Kesici (anchor) kimya kartıyla. Memnun kalırsın kesinlikle. David luis yerine de ilerde van dijk'e terfi ettirirsin.

Sbc'den ötürü fiyatı yüksekmiş. Satsan da olur aslında. Laporte yerine Davinson Sanchez monte edersin. Lindelöf'ün yarı parasına.
    Anlaşıldı hocam lapertenin yerine oynatayım o zaman david luis biraz ağır gibi geldi bana...daha sonrada van dijk alırsam süper olur david luisin yerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 14 Ocak 2019; 17:8:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

Alıntıları Göster
    Harbiden o felaket, yapmadığıma pişmanım o sbc'yi, rakipte adamlar çok iyi bana hiç nerf yemiş gibi gelmiyorlar. Bağlantı, momentum vs takım halinde bir düşüş olur bence de. Flashback Pato mesela, iconlar bu kadar can yakmamıştır.
  • 
Sayfa: önceki 43984399440044014402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.