Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tabutta Rövaşata Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
172.685
Cevap
785
Favori
6.100.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 43954396439743984399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta sahasinda Fred, defansinda Bailly olan birine Yenildim. Yensem Elite 3 geliyordu yine.

Seneye bu oyunu aldigimi goren olursa ozelden bana istedigi sekilde kufur edebilir sikayet etmicem yemin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden başladım. Gelişmiş SBC'ler sayesinde 150-160k yaptım. Geçen sene 4-1-2-1-2 (2) oynuyordum. Gördüğüm kadarıyla 4-2-3-1 (3 CAM) bu seneki meta. Başlangıç kadrosuna ihtiyacım var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir kaç maç yaptım, geçenki seneye göre çok farklı geldi. Malum geçen sene "Driven Shot Simulator 2018" idi. Dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Abi bunları hatırlatırım bak alırsan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Abi bunları hatırlatırım bak alırsan
    Kesinlikle hatirlat. Engel olun bana bu oyunu 1 kere daha alirsam yazamiyorum da uyari almayalim bos yere

• quote:

Orijinalden alıntı: Korauf

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden başladım. Gelişmiş SBC'ler sayesinde 150-160k yaptım. Geçen sene 4-1-2-1-2 (2) oynuyordum. Gördüğüm kadarıyla 4-2-3-1 (3 CAM) bu seneki meta. Başlangıç kadrosuna ihtiyacım var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir kaç maç yaptım, geçenki seneye göre çok farklı geldi. Malum geçen sene "Driven Shot Simulator 2018" idi. Dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
    Timing finishingi tamamiyle ogren yeter bu yil.her mac bu sekilde geciyo cunku

• Bu kadroyla 30 galibiyet 7 beraberlik 28 yenilgi aldım division rivalsta son 10 maçtır kazanıyorum...puanım 1400 oldu 2000 oldumu wl ye katılım hakkını elde edecem...gabriel jesus ve jorginhonun yerine önereceğiniz adamlar varmı ?

• Elindeki coinse gore Fernandinhoyu alabilirsin

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Geçrn senede almam diyordun bu sene için kabul et artık fifa uyuşturucu gibi almadan olmuyor.

• Bir sorum olacak gecende sordum kaynadı bende bulamadım bir türlü kornere taça vs otomatik koşan topçum koşsun istemiyorum bazen benden taç korner vs oluyor var mı bunun ayarı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Teşekkürler ayrıntılı yazdığınız için.. şimdi yanlış anlamıyorum yani yükselme alınca elimizdeki if kartı mutlaka yüzde yüz artacak yani ? O zaman normal kartlar yerine if kartlarını almak lazım galiba? Van Dijk sbc si bile yapılmaz o zaman çünkü 87 if olacak 89
    evet if kartların pahalı olmasının sebebi oyuncu olası devamlı iyi performans göstermesi durumunda normal kartınında kış güncellemesi alması nedeni ile yani o potansiyeli yüksek olması sebebi ile alır şimdi düz kartın yeni kartı çıkacak önceki çöp olacak varolanlar kalacak ama if kartların değeri düz karta olan yükseltme oranında artacak ifler bu yüzden pahalı hep.İf almak bu yüzden daha mantıklı.Özellikle kış güncellemesi öncesi dönemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

Fut champıons da galibiyet sayımı ilk defa 20 ye yükselttim ve tamamen ibrahimoviç sayesinde son iki maçta 8 tane gol attı 6 tanesi kornerden kafa ile biliyorum rakipler çok küfür ettiler ama kusura bakmasınlar artık. Bu arada yapmayan varsa kesin yapsın çünkü baktınız maç sıkıştı pozisyon bulamıyorsunuz işte o an ibrahimoviç resmen hayat veriyor size ayrıca frikikleri de efsane de gea yı resmen içeri soktum
    Flashbackler dediğim gibi belli bir müddet iş yapar sonra kesik yer daha çok flashback kartı çıkar mesela huntelaar ve robben bunlardan beklenenler listesindekiler yeni oyuncular vitrine çıkınca öncekiler iner yani nerflenir.

• Baş çıktı 5 paketten de. Ea uykumuzdan etti yine Toty bitmeden açalım dedik

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Orta sahasinda Fred, defansinda Bailly olan birine Yenildim. Yensem Elite 3 geliyordu yine.

Seneye bu oyunu aldigimi goren olursa ozelden bana istedigi sekilde kufur edebilir sikayet etmicem yemin ediyorum.
    Geçen sene burada da vardı arkadaş milyonluk kadrom var jesustan gol yiyorum yav böyle birşey olabilir mi git messiden ye ronaldodan ye ne bileyim agüerodan ye ama jesustan yeme fasilitesine benziyor buda evet bailly yeri geline artık boost mu alıyor ne alıyor bilmiyorum ama van dijk gibi geçilmiyordu böyle bir iki maç oldu bende long shotla geçirdim bazı noktalardan ezberledim cruyffla sokuyorsun zımbalanıyor resmen kaleci defans mefans bir önemi kalmıyor.Oyun yenilmeni istiyorsa ölü takımı 120 dakika ayakta tutar bu takım full press yapar staminası sıfır olur ama ayakta kalır var mümkün yapar yani.Oyun ilk önce sana bir şey biçiyor sen o noktaya ulaşmaya çalışıyorsun senin kadroda pek ala elite 3 görür hatta elite 2 bile olur tamamen maç içi seçimlerin sabırsızlık öfke motivasyon eksikliği birde net dengesizliği varsa son çare zamanlamalı bitiriciliğide yapamazsan oyunun sana biçtiği en alt barajda kalırsın mesela dediğim gibi kadrolar çoğumuzun öyle 20-25 görülür bu kadro ile en kötü 20 olursun en iyi 25 alırsın üstü için daha iyi oyuncular lazım daha fazla dikkat lazım son tercihlerde.Ama şunu deyim bu oyunun bizim için keyif eğlence sınırı 16-18 maç 20-25 arası sabır küpü 25 den sonrasının eğlence ile alakası yok tamamen psikolojik savaş. yani eğlenmek isteyen adam bu oyunu oynamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Iyice kismislar paket sansini italya ligini komple bitirdiim iyi paket verenleri bir daha yaptim baktim vermiyo 8 tanede 50000 lik paket actim yok arkadas hic bise vermedi gitti 550000
    Büyük etkinlikler olduğunda kesinlikle paket açmayın paket şansı çok düşük oluyor ea birbirinin benzeri milyon tane paket atıyor markete.Buda şansı düşürüyor.
  • Totem işe yaradı sanırım.

86 perisic
    85 bernardo silva

gold 1

Epey zaman sonra board açtı oyun + walkout verdi.

Her neyse ben yine tabi onları satıp upgrade yaptım.

Lloris verdi totalde. O da 40k ediyor.

Ama takas edilemez.
  • Sanırım uzun süre sonraki en iyi paket açılışım oldu. Squad Battles’ı Seçkin 2 bitirdim. Bu ödüllerin yanına da yaklaşık 20 tane Altın Yükseltme ve 10 tane de Premium PL yükseltme paketlerini yaptım. Son dönemde paket şansım o kadar kötüydü ki, şu gelenlere bile sevindim. Gelenler;

* İşin ilginci, Inform Lindelof ve Fraser’ın paketlerini hızlı geçerek açtım ve ikisi de arkaya arkaya açtığım paketlerden geldi.

Satılamaz If Lindelof ve Sif Fraser

Satılamaz Lacazette, İlkay ve Bernardo Silva

Satılabilir If Deeney

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 14 Ocak 2019; 10:18:37 >
  • La Liga için geleceği kesin olan 2 kart var Luis Suarez Sif ve İnaki Williams if
  • Arkadaşlar merhaba.Oyunu cuma günü satın ladım.TAbi ki ilk olarak görevleri yaparak ilerliyorum.Ama kadro kurma görevlerini anlamadım.Mesela:
    atıyorum anderled takımından ilk 11 i kur ne bilim 5 nadir oyuncu takasla gibi görevler var.(oyunun başında bu görevleri nasıl yapçaz).Ayrıca şu kimya olayı galiba hem ülke hem klüp hem de lig aynı olacak galiba elimdeki oyuncu sayısıyla ne kimyayı tuttutabiliyorum ne de kkg leri yapabiliyorum.Nerde yanlış yapıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

pogbanın yanına defansif bir orta saha mı yoksa ofansif mi gerekir ?
    Bütçeye göre Fernandinho, Fabinho, Kante üçünden birisi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah durakta otobüs beklerken can sıkıntısından bi kaç yükseltme yapayım dedim. Sonuç bu 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapX -- 14 Ocak 2019; 8:38:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 43954396439743984399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.