Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
16.178
Cevap
130
Favori
435.181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
Giriş
    258 Mesaj
    FUT ta yeniyim kondisyonu kart kullanmadan arttırmanın yolu varmı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? iyi oyunlar
    |
    |

Fifa 19 aldın mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    behzat09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Öncesinde Neymar akabinde ardarda gelen 2 Partey hayattaki bütün şansı kullanmak gibi birşey sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    118 Mesaj
    Arkadaşlar dribling yeteneği çok iyi ve ucuz oyuncu onerebilirmisiniz? Bilnmedik olsa çok iyi olur. :)
    Fifa 2020 oyunum orjinal..
    Son olarak aldıgım oyuncuları ultimate teamda özelliklerini kalıcı yükseltebiliyor muyum?
    şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    ben kafayı yemiş bulunmaktayım sizler nasıl devam ediyorsunuz anlamadım bende deli gibi gecikme var sorun bende dicem diğer oyunlarda stabilim hep. iyi bir kadro kurmama rağmen wl de daha 18 galibiyeti geçemedim en buyuk sorunda gecıkme adamlar yerlere dusuyor pas almıyor atamıyor çıldırma noktasına gelip oyun hayatımı bitiresim geldi hatta ilgilenen olursa hesabımı dukkana koydum.
    |
    |

Market banını açtırabilmiş olan var mı aynı fifa oyununda.Dünya kadar birikimim var hepsi boşa gidecek.Oyuna küsmem için bana bahene vermezler umarım.

Ayrıca uyarı gelmeden doğrudan banlamak kadar saçma bir şey daha yok.
    |
    |
    Arkadaşlar squad battle maçlarında kazanmama rağmen neden 0 puan geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eğer sürüyorsa yeni hesap almam veya açmam ı çözüm? sıfırdan da yapmak üşendiriyor, alabilceğim bir yer var mı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: YannicK

Mevkiye göre olması gereken kimya kartlarını tecrübeli arkadaşlar yazabilirmi. İyi oyunlar
    Hocam mevkiye göre değil de kullanıln oyuncunun kartının özelliklerine göre kimya basmak gerekiyor.Bir örnek vereyim ona göre çıkarım yapabilirsiniz;

Mid Eusebio,700k daha ucuz babysine göre,sebebi pace ve dribbling farkı.Mid eusobioya engine kartının bastıgınızda baby eusebio gibi inanılmaz çevik ve hızlı oluyor.
    |
    |
    3171 Mesaj
    https://www.futhead.com/19/players/18312/salomon-kalou/

bu kart nasıl 99 pas la 80 reyting oluyor ya ?
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar fifa17'den sonra düzenli olarak FUT oynamayı bırakmıştım. Bu sene tekrar başladım. Ama çoğu şey artık eskisi gibi değil. Eskiler hatırlayacaktır, haftanın maçlarında iyi oyuncu denk getirince çok güzel para kazanabiliyorduk. Hasan Ali Kaldırım'dan birçoğumuz neredeyse servet elde etmişti. Ama şimdi haftanın maçlarına bakıyorum,özellikle bir takım istemiyor, X veya Z takımı diyor, zor bir lig ise de sadece o ligden oyuncu istiyor. Onun dışında bu konu da ölmüş sanırım. Bilgi paylaşan yok,mesajlar çok eski. Acaba Fifa'nın suçu mu bu? Çoğu kişi bıraktı sanırım.
    |
    |
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1330 Mesaj
    Konsolda oynuyordum ancak konsolu satıp PC'ye temelli geçiş yaptım, forumdan Origin Basic Access aldım içinde FIFA 20'de varmış,tekrar başlayalı 1 ay bile olmadı ancak çok ölümcül bir kadro kurdum. Özellikle ileri üçlü ve ortasaha hattım çok can yakıyor, nainggolan yerine görev matuidi'yi koyduğumda ortasaha iyice zıvanadan çıkacak.Defansa çok yatırım yapamadım hem daha para kasamadım hem de yediğimden fazlasını atabilecek kapasite var hücum hattıma çok güveniyorum

• Yarbay
    6486 Mesaj
    FUT pişmanlıktır
    |
    |

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    7887 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk VIII

Konsolda oynuyordum ancak konsolu satıp PC'ye temelli geçiş yaptım, forumdan Origin Basic Access aldım içinde FIFA 20'de varmış,tekrar başlayalı 1 ay bile olmadı ancak çok ölümcül bir kadro kurdum. Özellikle ileri üçlü ve ortasaha hattım çok can yakıyor, nainggolan yerine görev matuidi'yi koyduğumda ortasaha iyice zıvanadan çıkacak.Defansa çok yatırım yapamadım hem daha para kasamadım hem de yediğimden fazlasını atabilecek kapasite var hücum hattıma çok güveniyorum

güzel takım, konsoldan alışık olduğun için seriden böyle bir takım kurman normal, 1-2 wl de yüksek derece yapsan daha da iyi olur bu takım
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz

• Binbaşı
    1330 Mesaj

@iso.gomez Eyvallah hocam.Bu hafta yetişemedim WL'ye,konsolda 17-20 arası win alıyordum,bakalım pc'de nasıl olacak.

@10 Numara Geçen haftadan beri 4-4-2 türevli kadrolar gücünü kaybetmiş gördüğüm kadarıyla. 3'lü ortasaha (cm) ve birbirine yakın iki forvet deneyin hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: 10 Numara , iso.gomez
SEO
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.