Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenerliso

Teşekkürler hocam cevabınız için. Ben de devam eder diye düşünüyorum sonuç olarak ayrı bir ea hesabımız da var ve o kullanılıyor sanırım ilerlemede dediğiniz gibi

Durmaplayde fifa20 2200 futpoints 86 TLye düşmüş almak isteyenlere duyurulur. Ben 4400 fp aldım dayanamadım 4 senedir hiç almamıştım ilk defa bu sene fp ile başlayacağım bakalım.

Sizce oyun başında 44 tane altın paket mi açmak daha yararlı olur, yoksa 29 tane premium altın paket mi? Genelde iyi oynayanlara draft oynamaları tavsiye ediliyor ama ben güvenmiyorum pek kendime yani 1i geçip 2de elensem bile normal açmayla aynı fiyata gelir aşağı yukarı paketler boşuna zaman kaybetmiş olurum yani..
    EA hesabı var ama ben mesela geçen sene 2 platformda birden oynadım. PC'de ilerleyip bir ara PS4'e de girdim, aynı hesabı girip 0 dan yeni açmış gibi başladı PS'te. Yani EA hesabın aynı olması farketmiyor server'lar farklı fakat PC tek platform sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum.

Ben EA Play Pro alıyorum PC'de, Ultimate edt. ile 1 ekim'de başlıyor. Fifa point ben de çok aldım ama %99 boşa gitti :) Coin alıp markete dalmak en karlısı fakat yasak olduğundan ban sebebi. Oyunun başında online Draft'ta 3 win ortalama alamayacaksanız paket açmak mantıklı. Paket şansları eskiden gizliydi artık yazıyor 86+ oyuncu çıkma olasılığı vs. buna göre premium paket daha iyi seçenek. Ama paket şansınız benim gibi değildir umarım. Trade için ne kadar erken açıp ilk WL öncesi perşembe-cuma satarsanız o kadar kar edersiniz. Çok üst seviye oyuncuları bir kaç hafta elde tutmak isteyebilirsiniz.

• qvx Q kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sıkıntı çıkmaz umarım bakalım çıkarsa da yapacak bir şey yok.

Başka ülke vpnsi ile yılık ea pro almak aklıma hiç gelmedi bir an almış bulundum steam key olarak.2022ye pcde devam edersem öyle yaparım artık

Başlangıçta meta oyuncular çıkarsa satmayın diyor zaten herkes umarım paket şansım iyi olur da güzel başlamış olurum. Daha önceki yıllarda snipe yönetimiyle güzel kar elde ediyordum ilk haftalar, bakalım bu sene nasıl olcak
  • yeni başlayacağım oyuna da coin kasma taktiği var mı?
  • dikenlikaktüs D kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni başlayan için en iyi coin kazanma yöntemi squad battles oynamak. Hem oyunu öğrenmiş oluyorsunuz hem de gelen coin ve paketler işe yarıyor. Bir süre rivalsa başlamak yerine squad battle devam etmek iyi gelebilir.

Ardından snipe yöntemleri var. Kafanızda bir oyuncu veya pozisyon değiştirici kart veya sakatlık kartı kondisyon kartı gibi kartlar belirleyip atıyorum o kart normalde 1500 coinse gidiyorsa siz hızlı al kısmına 1000 coins yazıp sürekli aratacaksınız. Baktınız 1000 coinsli bir hızlı al var markette hemen onu alıp siz 1500den koyacaksınız. Tabi bu kolay olmayacak çünkü bunu yapan bir sürü kişi olcak o yüzden hız çok öenmli. Böyle böyle birikecek ilk etapta.

Daha sonra haftanın takımlarına seçilecek oyuncuları tahmin edip o oyuncuları haftanın takımı çıkmadan önce toplayıp o haftanın takımı süresinde satabilirsiniz çünkü bu 1 hafta süre içinde paketlerden o oyuncunun sadece inform kartı çıkıyor bu yüzden normal altın kartı piyasada azalıyor ve fiyatı artmış oluyor. Tabi bunun için de işe yarar bir oyuncu olması lazım ki arz talep dengesi oluşsun yani. Ya sbclerde çok kullanılan bir oyuncu olcak ya da kadrolarda çok olan bir oyuncu olcak yani demek istediğim.

Bronz paket metodu var. 400 coinse bronz paket açıp içinden çıkan değerli bronzları satabilirsiniz.

Zamanla oynayarak alışırsınız bunlara ama ilk etapta böyle dediğim gibi. Farklı metodlar da vardır illaki

• Bu akşam 8den itibaren oyunu indirebiliyoruz ea playle. Oyun 1 Ekim akşam 6da oynanmaya başlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 28 Eylül 2020; 13:45:46 >
  • quote:

Bu akşam 8den itibaren oyunu indirebiliyoruz ea playle. Oyun 1 Ekim akşam 6da oynanmaya başlanacak.
    iyice ellerimiz kaşınmaya başladı gelsin artık ayın 1i :D
  • quote:

Bu akşam 8den itibaren oyunu indirebiliyoruz ea playle. Oyun 1 Ekim akşam 6da oynanmaya başlanacak.
    origindekiler evet indirebilecek peki steam indirebilecek mi ben steamden ea play aldım oyunuda steam için sipariş verdim key olarak teslim edilmesini bekliyorum
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Steamde de indirme başlar büyük ihtimalle bu akşam ama bakalım
  • FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Origin'de pre-load açılmış. Yaklaşık 35 gb. Steam'de de açıldı diye biliyorum.
  • Arkadaşlar oyunu online oynamak için aldım ama bu fut nedir oyun modu mu? Fifa 21 şampiyonlar ligi aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

Arkadaşlar oyunu online oynamak için aldım ama bu fut nedir oyun modu mu? Fifa 21 şampiyonlar ligi aldım
    Evet. FUT = FIFA Ultimate Team.

FIFA içerisinde neredeyse FIFA'nın %90 oranında para kazandığı ve oynayanların %80-85 oranında bunun için aldığı online mod.

Keyifli ve birçok kişi tarafından oynanılıyor. Bazı maçlar tabi rekabet ortamının getirdiği gerginlikle gamepad kıranlar vs olabiliyor.
  • S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, kendine en iyi takımı kurmaya çalışıyorsun. Paket açarak, kadro kurma görevlerini yaparak takımını geliştiriyorsun. Ticaret yaparak da coinslerini arttırabiliyorsun.
    Squad battle denilen offline maçlar yapıyorsun bilgisayara karşı, her pazartesi burada yaptığın dereceye göre ödüller alıyorsun.
    Rivals maçları var bunlar online oluyor. Bunlarda da hangi klasman hangi rank bitirdiğine göre her perşembe ödül veriyorlar.
    En önemli kısım da weekend lig denilen hafta sonu maçları. Burda cuma, cumartesi, pazar boyunca 30 maç yapma hakkın var. Bu 30 maçta kazanabildiğin kadar kazanman gerekiyor. Minimum 14 galibiyet işe yaramış oluyor. Burda da galibiyet sayısına göre ranklar var yine.

Oyunu oynadıkça alışırsınız ilk bakışta karmaşık gelebilir tabiki

• https://www.futwiz.com/en/ tüm veritabanı açıklandı. İstediğiniz oyunculara bakabilirsiniz.

• merhaba arkadaşlar.
    Fut 21 açılışta hangi ulusu öneriyorsunuz.
    Neden?
    En başta seçtiğimiz ulusun önemi ne? Örneğin İngiltere seçtik. İngiliz oyuncular mı ağırlıklı geliyor yoksa premier lig mi? Yoksa ilgisi yok mu?
  • gargoille kullanıcısına yanıt
    Brezilya seçtim ben lig değil uyrukla alakalı, Arjantin Fransa da seçilebilir
  • FIFA 21'de sağlam bir FUT ekibi kurmayı planladığımız Discord sunucusu aktif. Güzel birkaç proje içeriyor bu oluşum. Eşlik etmek isteyenler buyursun;https://discord.com/invite/nDUSMZB
  • Mail adresime giriş yapmam için güvenlik kodu gelmiyor ; aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alti9Otuz5

Mail adresime giriş yapmam için güvenlik kodu gelmiyor ; aynı sorunu yaşayan var mı ?
    bi saattir yollamadi banada
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da gelmedi.Oyun başlamadan sorunlar başladı.Hafta sonu liginde yine yoğunluktan çökecek serverlar anlaşıldı.
  • gargoille kullanıcısına yanıt
    ingiltere ya da almanya seçmek mantıklı çünkü başlangıç sbclerinde genelde farklı ligden oynayan uyruklu oyuncular istiyor ve en çok alt lige sahip ülkeler bunlar
  • 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.