Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fut16 nerde arkadaşlar? nerden girdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

fut16 nerde arkadaşlar? nerden girdiniz?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app
  • AnArchyHuOz kullanıcısına yanıt
    aramada çıkmıyor easports'un sitesinden yönlendirme ile gidiyorum bu seferde telefonuna uyumlu değil diyor. android 4.1 üstü olacak yazılmış benim telefonum android 5.0.1
  • KINGCC kullanıcısına yanıt
    2k ekranlı telefonlarda desteklemiyormuş şuan için.
  • Web app'da mı Pc kullanıcılarına geç açılıyor yahu? Giremiyorum ekranda hiçbir şey çıkmıyor.
  • KINGCC kullanıcısına yanıt
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

aynı sıkıntı bende de var cihaz note 4
  • iPhone 5 ile girdim de gold pack vermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var, web app danda giremiyorum "No Ultimate Team" yazısı çıkıyor ve satın almaya yönlendiriyor. Oysaki oyunu dün satın almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

iPhone 5 ile girdim de gold pack vermedi

iPhone 6'dan aşağısına vermiyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

iPhone 5 ile girdim de gold pack vermedi

iPhone 6'dan aşağısına vermiyormuş

Hahahah :)
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de note edge var. apkdler.com sitesinde var.Oradan indirin.
  • Arkadaslar düzenli pack veriyor mu oyun ? Ben ilk pcden girdigimde açtım bi tane kart gold olandan sonra mobilde gir 1 tane daha gelir dediler gelmedi bana bi tek sabah pcden girdigimde bronze verdi okadar

• platform ps4 fifa15 var fifa 16 yıda ön şiparişle satın aldım web app a irince platform seçtikten sonra bu hatayı veriyor

Login Unavailable
    Sorry, there was an error logging into the FUT Web Application. We were not able to verify your FUT 16 data. Please wait a while and try again by refreshing your browser. For help, please go to EA Answers HQ.
  • 17k ya chiellini gitti be adamin max limiti 300 kusur k
  • Arkadaşlar erkenden kadro kurmak için şuan ne yapmamı önerirsiniz? Paketlerden pek sağlam birşey çıkmadı.
  • nimras kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hemen indiriyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkantok2

Arkadaslar düzenli pack veriyor mu oyun ? Ben ilk pcden girdigimde açtım bi tane kart gold olandan sonra mobilde gir 1 tane daha gelir dediler gelmedi bana bi tek sabah pcden girdigimde bronze verdi okadar

Günlük olarak verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge Messiah

Arkadaşlar erkenden kadro kurmak için şuan ne yapmamı önerirsiniz? Paketlerden pek sağlam birşey çıkmadı.

dostum once lig belirle kafanda,ucuza nerden kurabilirim diye,ucuz alternatifi çok olan,sonra elindeki oyunculardan kafandaki kadroya uygun oyuncular varmı diye bir bak,yoksa bazılarını satışa koy bazılarını quick sell yap,oyun cıkana kadar her gün gece 3ten sonra daily gift veriyor web appte bazen coins oluyor bazen silver pack oluyor vs değişiyor kafasına göre,biriktire biriktire o şekilde yavaşça kadronu oluşturabilirsin
  • Arkadaşlar bana yardım edebilecek kimse yok mu?

Geçen sene fifa 15 i ps3'den oynadım. Bu sene 4 ten oynayacağım. Web app a giriş yaptım sorunsuz açıldı kadromuda kurdum. Ama sizin gibi transfer piyasasına giremiyorum. Şöyle bir yazı çıkıyor;
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

En başta sordu ps3 le mi bağlanacaksın ps4 le mi diye ps4 seçtim. Geçen seneki kulüp adımı falanda gördü onu seçip girdim direk kadromu packlerimi verdi. Ama transfer marketi kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderyilmaz07 -- 16 Eylül 2015; 14:46:08 >

• Süper mario Gomez le başladık yeni sezon hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.