Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kiwi21

android'de companion app'te erişim sağlayabilen var mıdır? fifa 15'ti, güncelleme yaptım google play store'dan. icon falan değişti. fifa 16 companion oldu. üyelik adresimi ve şifremi giriyorum. login ekranında kalıyor. var mıdır erişim sağlayabilen?

Login yazan yeri tıklayınca bağlanıyor dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir kadro oluşturdum. İdare eder şimdilik, başlangıç için yeterli
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
  • Kadroları kuran arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun :)

İlk erişimi ne zaman sağladınız. Ben dün akşam 11 den beri deniyorum. Konsolu seçtikten sonra hata veriyor.

Şuan girip takım kuran arkadaşlar ilk girişleri ne zaman yaptılar acaba :)
  • http://www.futhead.com/16/squads/856894/

bizim kadro bu zamanla 4-3-3 döncem tek van persie oynıycam
  • chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    yok onu biliyorum. login yazan yere tıklıyorum. şifremi vs giriyorum. daha sonra beni fut ile ilgili yeniliklerin olduğu bir sayfaya yönlendiriyor. sonra herhangi bir değişiklik olmuyor uygulamada.

şu login'e basıp şifreyi girdikten sonra gelen kısım;http://i.hizliresim.com/L4Lr50.png

bu da o 16 yazan ekranı geçtikten sonra gelen ana sayfa. burada da herhangi bir şey yok. sol üstteki geri ok'a bastığımda ise tekrar ilk ekrandaki login kısmına geri dönüyor;http://i.hizliresim.com/gABaMN.png

• bune abi ne cabuk messi neymar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

bune abi ne cabuk messi neymar

dostum fut draft bu adı üstünde iyi oyuncularla oynama şansın çok yüksek zaten nerdeyse herkese messi gelmiş bana da geldi az once
  • Sonunda özlediğimiz ligin gelmesiyle bana göre fiyat/performans adına bizim ligimizle beraber en uygun lig olan brezilya ligiyle başlamak istedim bu sene, cam taison rwye henüz karar vermedim,cmye de fred/fernandinho ikilisinden birini düşünüyorum şuan  FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

ek olarak isimleri bilmeyenler için gk-neto cb:manoel-digao lb telles rb marchos rocha cm willians lw:michel bastos st:alexandre pato

edit:cm ye fredi aldım gayet uygundu 400 coins fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda -- 16 Eylül 2015; 12:20:20 >

• arkadaşlar bana bi yardım edebilir misiniz.

samsung note 4'üm var android 5.0.1 yüklü easport'un sitesinde web app giriyorum fifa 16 componionu indire basıyorum sürüm uygun değil diyor ve indiremiyorum nasıl düzelticem bunu ???
  • packlerden 350 goldu geçecek adam çıkmadı nasıl kurdunuz yav kadroları
  • Arkadaslar fifa point transfer islemi nasil oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

packlerden 350 goldu geçecek adam çıkmadı nasıl kurdunuz yav kadroları

dostum bana bi tek luiz adriano geldi onu da 1.5kya okuttum geri kalan non rare ne varsa quick sell yaptım çünkü fiyatlar cok cok uygun şuan bence. derken birikti,ben trade ile uğraşmadım uğraşanlarda 20 30k ya ulaşan bile var şuan,mesela dün 350-500 coinse giden ozan tufan,15dk içinde minimum 1.2kya falan gitmeye başlamıştı,öyle öyle ufak karlar yapıp biriktiren çok

• Transfer piyasasında BPL kalecilerine şöyle bir baktım joe hart için şuan ki fiyatları verenler oyun çıkınca pişman olabilirler biraz düşük geldi bana.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    ben bunu fut kadrosu sandim o yuzden sasirdim
  • Girmekte sıkıntı yaşayan arkadaslar çözünürlük ayarlarınızı değiştirin belki faydası olur

• Login Unavailable
    Sorry, there was an error logging into the FUT Web Application. We were not able to verify your FUT 16 data. Please wait a while and try again by refreshing your browser. For help, please go to EA Answers HQ.

Dün akşamdan beri sürekli bu hatayı alıp duruyorum.

Bir türlü girmek kısmet olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KINGCC

arkadaşlar bana bi yardım edebilir misiniz.

samsung note 4'üm var android 5.0.1 yüklü easport'un sitesinde web app giriyorum fifa 16 componionu indire basıyorum sürüm uygun değil diyor ve indiremiyorum nasıl düzelticem bunu ???

Goggle play arama kismina fifa companion yaz cikar zaten.

• androidde yokmu ya fifa 16
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vantage Point

Login Unavailable
    Sorry, there was an error logging into the FUT Web Application. We were not able to verify your FUT 16 data. Please wait a while and try again by refreshing your browser. For help, please go to EA Answers HQ.

Dün akşamdan beri sürekli bu hatayı alıp duruyorum.

Bir türlü girmek kısmet olmadı

Yalnız değilsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış değimişiz😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14081409141014111412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.