Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hangi ligi kursam ? Bana 13ten beri oynuyorum diyerekten 5 pack verdi 2si all player pack 2si gold pack 1 de bronze pack günlük girişten geldi. Quick sell yapsam alayını 5-6k oluyor. Atletico madrid arması ile portekiz milli takım forması geldi. Bunları da iyi paraya satarım herhalde. 10-12 tane de kontrat var. Deluxe editiondı oyun acılınca da jumbopackten bir şeyler çıksa.
  • Beyler o degilde Ronaldo ust uste iki kere rekor kirdi record breaker cikabilir hazirlikli olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

http://www.futhead.com/16/totw/totw1/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Eylül 2015; 16:07:57 >
  • Fatih Terim yokmu bu sene arkadaşlar?

• Beyler web appe girdiğimde bu ekran çıkıyor her tuşa bastım yeniledim değişmedi bir türlü ?
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
  • Trabzonspor kadrosu yavaş yavaş oluşuyor.İlk günden quick sell fiyatlarına takımın yarısından fazlasını kurdum.

Günlük olarak gelecek hediyelerle artık 23 kişilik kadroyu tamamlarız oyun çıkana kadar...

• origin üzerinden fifa points alsam web appda gözükür değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arka Destroyer -- 16 Eylül 2015; 16:55:05 >

• Kurduk bakalım yavaş yavaş. Coins kazandıkçada takviyeler yaparız artık :)
  • cardlardaki resimler totw'lerde değişecek miymiş :)
  • Arkadaşlar ben geçen sene pc de fifa ultimate team oynadım, 10 gün önce de playstation 4 alıp fifa 16 satın aldım tabi ki rezervasyon sadece ancak demoyu oynarken origin e-mail adresimle playstation e-mail adresim aynı olduğu için beni tek ea hesabına kaydetmiş. paketlerden ne çıkacak acaba diye webappe girdim ve bir squad oluşturdum. nickimin yazdığı üst köşeye tıklayıca gördümki playstation 4 hesabım oraya eklenmiş, sonra onu seçtim ve webapp reload oldu yine aynı squad ve oyuncular karşıma çıktı. yukarda playstation 4 yazıyor. anlamadığım ben şimdi playstation içinmi yapıyorum bu squadları yoksa pc için mi. pc içinse bu oyunu pc debir daha oynamayacam zaten, ama eğer playstation 4 hesabım ise çok iyi oldu biraz ticaret yapacaktım. var mı bilgisi olan tuhaf bir durum olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

http://www.futhead.com/16/totw/totw1/

yalnız totw resimleri farklı olacak sanırım. eğer cidden böyleyse iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 16 Eylül 2015; 17:17:48 >

• Bundan sonraki her TOTW resmi, maçın içinden seçilen karelerden oluşcakmış. Her maç başına yeni fotosu gelicekmiş yani oyuncuların. Güzel bi yenilik
  • Oyun çıkmadan bu maç Coinlerini nasıl kazanıyolar ...??
  • Arkadaşlar fazla bilgim yok o Yüzden bir kaç sorum olacak yardım ederseniz teşekkür ederim şimdiden
    1-Ben iphone 6 kullanıyorum telefondan oynuyorum bişey varmış kadronu önceden kurabiliyomuşsun bu nasıl oluyor?

2-Bide FİFA 16daha Türkiye'de yok Kanada'dan demosunu indiriyomuşsun ben demosunu indirsem FİFA 16ya geçmiş olcak mı demoyu silmeden yani demonun üstüne mi Güncelleme gelecek

Bilgisi olanlar yardım edebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarUYS

Arkadaşlar ben geçen sene pc de fifa ultimate team oynadım, 10 gün önce de playstation 4 alıp fifa 16 satın aldım tabi ki rezervasyon sadece ancak demoyu oynarken origin e-mail adresimle playstation e-mail adresim aynı olduğu için beni tek ea hesabına kaydetmiş. paketlerden ne çıkacak acaba diye webappe girdim ve bir squad oluşturdum. nickimin yazdığı üst köşeye tıklayıca gördümki playstation 4 hesabım oraya eklenmiş, sonra onu seçtim ve webapp reload oldu yine aynı squad ve oyuncular karşıma çıktı. yukarda playstation 4 yazıyor. anlamadığım ben şimdi playstation içinmi yapıyorum bu squadları yoksa pc için mi. pc içinse bu oyunu pc debir daha oynamayacam zaten, ama eğer playstation 4 hesabım ise çok iyi oldu biraz ticaret yapacaktım. var mı bilgisi olan tuhaf bir durum olmuş.

yokmu bilgisi olan arkadaşlar, boşa vakit harcamayalım

• Pc de fifa 16 alanlar nereden aldı link vs atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

origin üzerinden fifa points alsam web appda gözükür değil mi ?

Gözükür

• quote:

Orijinalden alıntı: Vyaçeslav

Beyler web appe girdiğimde bu ekran çıkıyor her tuşa bastım yeniledim değişmedi bir türlü ?

Yazının altında kabul et butonu yok mu?
  • 2 gündür eto almaya çalışıyorum birileri tam alıcakken yükseltiyor fiyatı alamadım bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.