Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74037404740574067407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç saattir web appde server full diyor
  • kataloğa girebilen varmı ?
    coin booster alıcam alamıyorum
  • 12 den beridir oyun acilmiyor. Sunucu Bakimi var diyor. Sadece bendemi sıkıntı var. Yoksa sizlerdede varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruiser33 kullanıcısına yanıt
    alt+enter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruiser33

quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Emenike ile şuana kadar şöyle bir istatistik yaptım

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

http://www.hizliresimyukle.com/image/PO79

ben de boyle bir istatistik yaptim hocam.

maşallah hocam bu arada sendede alt+tab yapınca pencere boyutuna geliyor sanırım oyun nasıl düzeltiyorsun?

Hocam diger oyuncularin istatistiklerini görsen, yandaki Hernandez 20 asist yapmis 7 gol atmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.JANSIN

alt+enter

eyw

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Ben gecen seneden beridir 4-1-2-1-2 sistemiyle oynuyorum. Gayette memnunum. Bu senede ayni sisteme devam. Tabi orijin acilirsa....

• quote:

Orijinalden alıntı: J.JANSIN

alt+enter

alt+enter yapınca görüntü ayarı değişiyor yalnız

siteye giricekseniz shift+F1 ile originin tarayıcısından açın alt+tab yapmak zorunda kalmazsınız

bu arada yapmayın abi fener formaları ve arması 3 bine gidiyor,kadro kuruyoz günahtır.

bitirdim fener kadrosunu,sırada bpl
    https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kIw8OxHjnLmno:pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 27 Eylül 2014; 15:13:47 >

• Offline Ultimate Cup'ta ilk kazanmaya gold pack yazıyordu kazandım aldım. 2.kez girerken gold pack yazmıyordu ancak yine verdi sanırım. Varmı bu durumla ilgili bilgisi olan? Acaba ultimate team editiondan haftalık gelicek pack mi geldi?
  • tunahan95 kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi anlıyorum sağ ve sol köşede siyah bantlar oluşuyor ondan bahsediyorsunuz ama bende olmuyor o olay dedğiniz çözünürlük ise oda aynı hiç bir sorun yok.
  • Haftasonu en yoğun gün tadını çıkartarak fifa oynayacağım diyorum sabahtan beri servera bağlanamadı diyor kaç yıl oldu EÄ nın buna çözüm bulması gerekiyor artık

• Arkadaşlar biraz önce bir maç attım karşıdaki herif sürekli mikrofonu açık bıraktı saçma sapan seslerle oynadım . Maç biter bitmezde mikrofonu kapattı ben bunu nasıl engelleyebilirim ?
  • arkadaşlar merhaba
    Ut de takım sil var o su ana kadar oynadığımız takımı silip tekrar yeniden başlamak anlamına mı geliyor ben biraz hatalı başladım oyuna uenıden 0 dan başlamak istiyorum yardımcı olur musunuz

• bildiğine göre demekki sendede çıkmış o siyahlık,nasıl çözdün ?
  • Evet hocam takımınızı siler. Oyuncularınız coinsleriniz herşey gider. Sıfırdan fut takımı açarak başlarsınız, başlangıçta yine verir bronz kadrosu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Emenike ile şuana kadar şöyle bir istatistik yaptım

http://www.hizliresimyukle.com/image/PO79

ben de boyle bir istatistik yaptim hocam.

Buyrun bu da benim Burak istatistigim.

• Yahu direkt olarak adama değil de pas yollarına savunma yapanlara karşı çok zorlanıyorum. Pek iyi bir Fifa'cı sayılmam. Sizce hangi dizilişle oynamak daha mantıklı?
  • Sağol hocam başlangıç biraz saçmaladık yeniden başlarsam çok şey kaybetmiş olur muyum zaman önemlimi bunda ??

• Kadronuz para durumunuz ne alemde hocam değerli birşeyleriniz yoksa kaybediceğiniz birşeylerde yoktur zaten Ne açıdan saçmaladınız niçin yeniden başlamak istiyosunuz?
  • Beyler toplasin cok onemli bir tavsiyem var , sakin ama sakin Bolat i kaleye koymayin tam bir rezalet

• 
Sayfa: önceki 74037404740574067407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.