Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74047405740674077408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben şimdi egemen korkmaz sow falan aldım bir de kontrat olaylarını tam bilmediğimden bazı oyuncular elden gitti bir de süreklı aynı adamları oynatmaktan sakatlıklar çok oldu simdi tamamen tecrübe edindim yeniden başlamak daha iyi olacak gibime geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 30k bütçe var Bpl kurmak istiyorum pazar şuan çok pahalı ne tavsiye edersiniz ?
  • Siz bilirsiniz hocam. Yalnız sakatlıkları olan oyuncuyu dinlendirerekte iyileştirebilirsiniz bilginiz olsun. Kaç maç oynamazsa düzeleceği oyuncu üzerinde yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuz* -- 27 Eylül 2014; 15:46:13 >
  • PL'den uygun fiyatlı (en fazla 3k'lık) kaleci önerebilir misiniz? Ospina var kalede ama hiç beğenmedim.
  • İşte iyi olanlar hep sakat kaldığından oynadığım maçlarda mağlup oluyorum çok sağol bilgi için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün fx6300 işlemci taktırdık fıfa15 demoyu denedim 4gb ram gtx550 ti ile full ayarlarda msaa kapalı 60fps sabit oynatıyordu bugünde oyunun kendisini aldık iniyor 300-400 arası hızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ian curtis

Yahu direkt olarak adama değil de pas yollarına savunma yapanlara karşı çok zorlanıyorum. Pek iyi bir Fifa'cı sayılmam. Sizce hangi dizilişle oynamak daha mantıklı?

Ben de alan kapatmaya yönelik adamlardan biriyimdir. Açık bir fırsat bulmadığım sürece topa hamle yapmam, her daim pas yolu kapatırım. Beni en çok zorlayan da rakibimin 1-2 pasta, yarı sahayı yerden toplarla geçmesidir. Çünkü, havadan atarlarsa topun temposunu ve nasıl davranacağını kestirmek çok kolay. Çok güçlü ama bir o kadar da isabetli bir topun nereye açılacağını kestirmek savunan oyuncu için zordur.

Dizilim farketmez bu arada. Ben esasında klasik/düz 4-4-2 adamıyımdır. Ama 14te 4-3-3 oynadım, 4-3-3'ü çok uçta ve agresif oynadım ama. Bir takımda 1den fazla gol ayağı olması her daim iyidir. 15te ise daha temkinliyim oyun dinamikleri çok değiştiğinden, 4-2-3-1 oynuyorum. Takımınızda en az 2 tane üst düzey pasör ve 1 tane savunma yükü çekebilen kanat/açık bulundurduğunuz sürece her sistemden verim alırsınız.

Ben de kendime mütevazi bir Bundesliga kadrosu kurdum şimdilik.
    GK- Trapp
    RB- Grosskreutz
    RCB- Sokratis
    LCB- Höwedes
    LB- Schmelzer
    RDM- Bender
    LDM- Bender
    RM- Shaqiri
    CAM- Mkhitaryan
    LM- Stocker
    ST- Immobile

En başta açtığım paketler sayesinde bir TSL kadrosu yapmıştım ama paket açmaya devam edince kâr ettim. Bundesliga kadrosu yaptım ben de. Şimdilik memnunum ama Serie A 11i denemek de geçiyor aklımdan. Bakalım.

• oyun tam olarak yeteneksizlerde oynayabilirsin amaçlı bir oyun olmuş. al ileri 3 tane 90 pace li adam koş dur. yetenek falan gerekmiyor koşa koşa geçiyorsun zaten. fifa 14 te en azından yan topları falan bir şekilde savunabiliyorduk ama bunlar imkansız.
  • Yahu bıktım artık adam 1-2 maçlığına Bale,Messi kiralıyor defanstaki ne bek ne stoper tutuyor adamı yardırıp gidiyor aralardan geçiyor yine bizimkiler birşey yapamıyor galiba ben mi beceremiyorum hiçbir adamım yetişemiyor bunlara geliyor atıyorlar golleri çözüm önerisi olan var mı ?
  • Beyler Waris mi Emenike mi?
  • Savunmada çullanınca adamlar aradan sabun gibi kayıyor. Messi Bale gibi adamları durdurmak için hatırı sayılır bir serveti savunmaya yatırman lazım.
  • Pozisyon- Bundesliga /// Serie A

GK- Trapp /// Marchetti
    RB- Groskreutz /// Maicon
    RCB- Sokratis /// Castan
    LCB- Höwedes /// Caceres
    LB- Schmelzer /// Evra
    RDM- Bender /// Strootman
    LDM- Bender /// De Rossi
    RM- Shaqiri /// Candreva
    CAM- Mkhitaryan /// Marchisio
    LM- Stocker /// Asamoah
    ST- Immobile /// Gomez

Yukarıda yazmıştım Bundesliga kadrom var diye. Sizce Serie A 11ine geçmeye değer mi?
  • Güçlü bir süper lig kadro tavsiyesinde bulunabilecek birisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Beyler Waris mi Emenike mi?

Bu soruyu duymamış sayıyorum Emenike tabi la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler nasıl coins kasıyorsunuz veya coins satışı için bir sayfa mevcut mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

Offline Ultimate Cup'ta ilk kazanmaya gold pack yazıyordu kazandım aldım. 2.kez girerken gold pack yazmıyordu ancak yine verdi sanırım. Varmı bu durumla ilgili bilgisi olan? Acaba ultimate team editiondan haftalık gelicek pack mi geldi?

3.kez kazandım yine gold pack geldi. Bu işte bi terslik var gibi Bugsa düzelmesin böyle kalsın bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: d-wade_76

beyler nasıl coins kasıyorsunuz veya coins satışı için bir sayfa mevcut mu ?

Coins alım ve satımı forumda yasak. Bu yüzden coins alım ve satımı ilgili konu ve mesajlar görüldüğü an silinebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MekaRex

Güçlü bir süper lig kadro tavsiyesinde bulunabilecek birisi var mı?

Bu kadroyu değerlendirebilrisin.. Sneijder ve Diego ile Emenike yi çok iyi beslersin, Melo rakip atakları keser, Bruma ve Töre hızlı kontralarla skora etki eder, Akaminko hızlı ve sağlam ( İstersen , Alves yada Chedjou da olur ) ..
    http://www.futhead.com/15/squads/1892987/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atiba tam bir beast olmuş yav
  • Oyun uçuyor maşallah. Millet deli dana gibi koşuyor. Tamam hız futbolda önemli bir yere sahip de bir oyuncu 1 maçta 15 kere topla dribling yapamaz ki hem de son sürat. Aslında stamina yenilenmesini düzeltmeleri gerek. Bir oyuncu topla 45 dakika koştuktan sonra 10 dk içinde felan yenilenmesi gerek yine son sürat koşabilmesi için. Ardı ardına 3 kere koşunca da düşüp ölmesi gerek. Adama kovalamaktan bıktım usandım. Bahane uyduruyorum gibi felan da anlamayın, yine takır takır title alıyorum ama keyif alamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 74047405740674077408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.