Şimdi Ara

Fifa 22 PC steam %40 indirimli 🔥KOŞUNNNNNNNNNNN🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
5.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önemli not kendiniz için satın alacaksınız FIFA 21’in satın alınmış olan hesabınızdan satın alın bu şekilde 167 TL’ye geliyor haberiniz olsun indirim üstüne indirim oluyor

Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm FIFA 22 bilgisayar versiyonu steam da %40 indirimli olmuş 250 TL civarı ne hikmetse bilmiyorum benden 167 TL toplamda çekti indirim üstüne indirim gibi bir şey oldu ya da içerdeki bakiyeden kullandı bilmiyorum bilginiz olsun alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun inşaALLAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 19 Kasım 2021; 11:22:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PS ye yok mu?

• cruel_crazy C kullanıcısına yanıt

Hocam ben bilgisayar üzerinden oynadığım için ve steam de Yanlış bilmiyorsam sadece bilgisayar tabanlı oyunları sattığı için maalesef PlayStation için böyle bir indirim yok herhalde belki yakın zamanda PlayStation’da da indirim olur takip etmek gerek

• teşekkürler hocam.

yalnız 2 hesabım var. birinde 167ye aldım. diğerinde bu indirime gelmedi. herhalde aktif kullandığımız hesaplarda ekstra indirim uyguluyor.

• Ekstra indirimi nasıl aldınız ?

• Ekstra indirim olayı şu şekilde oluyor arkadaşlar satın alacağınız hesapta FIFA 21 defa satın alınmış ise FIFA 21’de daha önceden satın alındığı için ekstra indirim oluyor 🙈😊

• Fifa 21'i olan hesaplara 167 TL oluyor sanırım. Fifa 21 olmadığı halde ek indirim alabilen oldu mu?

• Biraz konu dışı olacak ama oyunun kurulu hali mevcut. Steam klasörüne attım ancak doğrulamada yapmama rağmen hala indiriyor. Fikri olan var mı?

• bu fırsatın üstüne gamepad fırsatı da lazım. bu fiyatlara ancak klavyeyle oynanır fifa .d

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Steam hesabımda kullanmadığım 550 TL bakiye var isteyen 2 kişiye %20 indirimli (200 TL) oyunu alıp hediye olarak gönderebilirim.

Referansı yüksek eski üyelere önden gönderim de yapabilirim.

• Bende dün akşam satın aldım 168TL'den hesabımda FIFA 21 vardı!

Fifa 22 PC steam %40 indirimli 🔥KOŞUNNNNNNNNNNN🔥
  • Ekstra indirim ile 133 TL'ye aldım haber verene teşekkürler
    Edit Nasıl aldın diyenler %20-25 den cüzdan kodu satanlar var forum da
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_2413/filt_8/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 19 Kasım 2021; 18:57:11 >
  • RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Hediye oyun atınca geçerli değil bu indirim boşa denemeyin.

• Birkanbey kullanıcısına yanıt

Sizin adınıza çok sevindim hayırlı olsun inşaALLAH Hocam

Keyifli oyunlar

Bir kişiye 200 TL ye FIFA 22 gönderdim hocam Fifa 22 PC steam %40 indirimli 🔥KOŞUNNNNNNNNNNN🔥 

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

pm attım hocam

• İyi de hocam 200 TL indirimli hali olmuyor ki

Şuan 167 satılıyor ben 133 TL ye aldım cüzdan kodu ile sizin indirim nerede Fifa 22 PC steam %40 indirimli 🔥KOŞUNNNNNNNNNNN🔥 

@ouzcn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 19 Kasım 2021; 18:31:37 >
    Bizde fifa21 yok napalım almayalım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alvimopan1 -- 19 Kasım 2021; 18:31:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam bende fifa 21 steam üzerinde yok origin de var, onun için 250 tlye alabiliyorum en ucuz kendim almaya kalkınca

• Alvimopan1 kullanıcısına yanıt

Olmayanlar için fırsat ama daha ucuz verenler var forumu tara biraz %25 den 187 TL bulursun

Fifa 22 PC steam %40 indirimli 🔥KOŞUNNNNNNNNNNN🔥 Al tabi birde aklıma geldi önce eski oyunu alıp aktif etmeden bunu alsanız indirim yapar sonra eski oyunu iptal etseniz Fifa 22 PC steam %40 indirimli 🔥KOŞUNNNNNNNNNNN🔥 

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2413/filt_8/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 19 Kasım 2021; 18:40:27 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.