Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kamera ayalarımı ortak sezon ayarına getirip Custom ayarlardan kendime göre düzenliyorum bütün her yerde o ayarlar ile oynuyor ama ne zaman fut champions ya da division rivals a girsem yani online oynasam standart Ortak sezon kamera ayarına geri dönüyor custom ayarlarım devre dışı kalıyor çözümü var mı Xbox ta oynuyorum

• Arthur7 kullanıcısına yanıt

Bazı cihazlarda özellikle tabletlerde sanırım wifi ve bluetooth modülü aynı anteni kullanıyor. Wifi ile birlikte bir bluetooth kulaklık bağlayınca wifi çekimi düşüyor ya da bluetooth bağlantı sorunları oluşuyor, benzer bir durum olabilir mi diye düşünmüştüm, çok derin bilgim yok yalnız sadece tahmin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba fifa 21 ve diğer oyunlarda arkadaşlarımla online oynayamıyorum fifada proclub a bağlanamıyorum futta arkadaşlarımla dostluk maçı yapmak için rt tuşuna bastığımda arkadaşlarım offline gözüküyor aslında online lar bu sıkıntıyı yaşayan varmıdır acil çözümü nedir?
    (Normalde tanımadığım kişiler ile online oynayabiliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcar -- 16 Haziran 2021; 23:50:15 >
  • Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm belki benim gibi aşağıda paylaştığım bu sıkıntıyı yaşayan oyuncular vardır diye hem bilgisayar bölümüne hem de PlayStation bölümüne yazmak istedim ben oyunu bilgisayarda oynuyorum
    Çok muzdarip olduğum ve oyun keyfimi baltalayan bir durum var bu konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Ben oyunu bilgisayarda PlayStation dört koluyla oynuyorum

Rakipten top kapma konusunda ne yaparsam yapayım adam yanlış pas atmadığı sürece çok nadir şekilde adamın ayağından top alabiliyorum örnek vermek gerekirse

Örneğin rakip oyuncu top ile ilerliyor ben de arkasından yetişıyorum ama r2 ye bassam Benim oyuncu yavaşlıyor adam uzayıp gidiyor yine topu alamıyorum , Müdahale tuşuna ben de şu tuşu kare tuşuna basıyorum yani basıp çekiyorum adamı tutup çekiyor ama aynı olay bana olunca adam benim yakama yapışıyor resmen bırakmıyor beni yani ben adamı nasıl tutacağım onu anlayamadım

İkinci durum ise

Ben r2 ye Basılı tutuyorum rakipte yüz yüzeyken Zamanında müdahale tuşuna bassam bile adamdan topu alamıyorum ama ben her rakiple karşı karşıya geldiğimde elemanlar benden hep topu alıyor onlar yanlış pas atmadığın sürece ben savunma yaparak topu alamıyorum bu yüzden de kazandığın maçlarda bile topla oynama oranı rakip 60 ve üzerinde oluyor ben hep 30’larda maksimum 40’lar da kalıyorum

Şimdi yaşadığım ve artık ahlakımı bozan bir duruma geleceğim alt tarafı online sezon oynuyoruz oyunda yani herhangi bir ödül vermiyorlar ama şu şekilde bir çakallık yapıyorlar bunu nasıl yapıyorlar bana da öğretir misiniz bunu yapan adama inat ben oyunu oynanmayacak hale getirmek istiyorum
    Örneğin oyun normalde tepki süresi olarak 60 ms civarı şerefsiz adamlar ne zaman atağa kalkacak olsalar bağlantıyı dön duruyorlar 60’ta giden tepki süresi 200 Lere 300 Lere çıkıyor benim rakibimi geçince normale çeviriyor vuruyor gol atıyor top benim ayağımda iken oyun oynanmaz hale getiriyorlar , Bunu tam olarak hangi programı kullanıp yapacağız ve biliyorsunuz oyundan atıyor masaüstüne gelemiyoruz Ama bunlar nasıl tepki süresini istedikleri zaman yükseltip sonra normale çekiyorlar bunu hangi programları kullanarak yapıyorlar lütfen bana söyler misinz
    Hiç bu tarz şeyleri sevmem oynadığım oyunlarda hile hurda bana göre değil seviniyorum on maçtan birini yakın lokasyonda Türk oyuncular geliyor ulan Türk Türk’e bunu yapar mı ya alt tarafı rekabet edip oyun oynuyoruz ne güzel 20 milisaniyeları da bazen onu milli saniyelerde akıcılık var oyun ya gibi top bana geldi mi 300 ms’leri çıkartıyor ben de bunu yapanlara karşı yapıp oyunu baştan sona oynanmayacak hale getirmek istiyorum lütfen nasıl yapıldığını söyler misiniz rica ediyorum

• Arkadaşlar kimse mi bilmiyor bu oyundaki milisaniye yi yükselmeyi rakip takımı oynatmamak için nasıl yükselttiğimizi illaki içinizde bilen biri vardı bir söylesenize oyun oynayamıyoruz ya adamlar şerefsizlik yapıyor

• merhabalar fifa 21 hesap arıyorum sağlam iconlu totslu pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behzat09 -- 18 Haziran 2021; 2:10:32 >
  • behzat09 kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/97-ronaldo-nazario-olan-fifa-21-origin-pc-hesabi-satiliktir-satildi--149473106

merhaba hocam incele istersen bi, 97 Moments Ronaldo Nazario vs var hesapta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buraksaglmm06 -- 18 Haziran 2021; 11:33:5 >
  • Nerde oynamasını bilmeyen varsa psg alıyor. 10 maç yapıyorsam 8 psg geliyor. Takım mı kalmadı? Böyle olunca başka stadyum da görmüyorum. Harbiden sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Nerde oynamasını bilmeyen varsa psg alıyor. 10 maç yapıyorsam 8 psg geliyor. Takım mı kalmadı? Böyle olunca başka stadyum da görmüyorum. Harbiden sıkıcı

Canım kesinlikle sana katılıyorum ve genelde şu şekilde yapıyorlar hile kullanan oyuncular genelde paris’i alıyor Paris’te şunu fark ettim bir de oynamayı bilmeyen adam bile hiçbir şey yapmasa bu oyun Paris’e şöyle bir şey varmış defansı orta sahası sağlam savunma yapıyor durduğu yerde bile gidip takım top alıyor

Ben şöyle yapıyorum online sezonda

Rakip bulununca saha ekranına gelince bakıyorum Paris gelmiş veya gündüz maçı gelmiş hemen oyunu durdurmaya basıyorum direk oyundan çıkış yapıyorum oyun başlamadığı için de yenilmiş olmuyorum

Çünkü gündüz maçları hiç zevkli olmuyor ben hep gece maçlarına denk getirince oyun oynuyorum paris gelince zaten çıkıyorum

Bir de şöyle bir durum var aptal salak isimleri olanlar yani sürekli isimlerin de uzunca rakamlar ya da saçma harfler olan oyuncular genelde hileciler oluyor onları gördüğüm zaman zaten direk oyun başlamadan çıkış yapıyorum

• Arkadaşlar sizden rica ediyorum bakın lütfen o gün şerefsizlerle dolmuş şu olayı biliyorsanız söyleyin ben de yapayım oyun oynanamaz oldu ya böyle şerefsiz evlatları yüzünden ana avrat seviyorum mesaj atma seçeneğe yok mesaj atma seçeneği olsa ana avrat sövecem adamlara

Oyun oynanamaz hale geliyor ya top bendeyken adamları bilerek gecikme yükseltiyor arkadaşlar bunu nasıl yapıyorlar ben de yapayım bunu yapanlara karşı ayıp değil mi ya bu şerefsizliktir

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Hocam emin olmamakla beraber arkada indirme başlatıyor olabilirler (steam veya torrentten). Top karşı tarafta iken indirmeyi başlatırsınız top size geçtiğinde indirmeyi durdurursunuz. Yanlış hatırlamıyorsam ya xbox yada pc tarafında oyuna alt tab attığınızda bağlantınız kopuyordu o yüzden yapacaksanız pencere moduna almayı unutmayın. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar sizden rica ediyorum bakın lütfen o gün şerefsizlerle dolmuş şu olayı biliyorsanız söyleyin ben de yapayım oyun oynanamaz oldu ya böyle şerefsiz evlatları yüzünden ana avrat seviyorum mesaj atma seçeneğe yok mesaj atma seçeneği olsa ana avrat sövecem adamlara

Oyun oynanamaz hale geliyor ya top bendeyken adamları bilerek gecikme yükseltiyor arkadaşlar bunu nasıl yapıyorlar ben de yapayım bunu yapanlara karşı ayıp değil mi ya bu şerefsizliktir

Bilsem ben de yapacağım devamlı gecikme yapıyor. Üstüne psg alıyorlar gına geldi. Ben de oyunu baltalıyorum. Top bende iken oynamıyorum bekliyorum taça açıyorum, pause basıyorum durdurma yapıyorum. Bıktırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 20 Haziran 2021; 0:4:14 >
  • Arkadaşlar, bu fut weekend lig iyice saçma bir hal mi almaya başladı yoksa bana mı öyle geliyor?

Son 1 ay dışında bu sene ara ara oynadım, aşırı paket şansım da olmadığından ortalama bir kadrom var. Şu anda reytingi yeni 92 yaptım ama kadro fiyatı 2m falandır, en pahalı oyuncum tots salah. 20 yıldır fifa-pes oynarım ama arada eğlenmek için olduğundan ne süper oynuyorum ne çok kötü.

Bu wlde 11-12 yapıp duruyordum ama gittikçe zorlaşıyordu, bu hafta şuan 15'te 4.

Karşılaştığım oyucular ya pele, r9, messi li süper oyunculardan kurulu kadrolar, ya aşırı iyi, etkili skill kullanan oyuncular ya da ikisi beraber. Tabi bir de 2-3 farkla öndeyken ya da maçın başından sonra momentum vs. ile benim futbolcuların futbol oynamayı unutması olayı da epey sıklaşıyor.

Önceden 30 maçta 2-3 tane kolay galibiyetim olurdu ama şimdi o tarz rakip hiç gelmiyor. 5-10 tane maçta ilk 15-20 dkda 3 fark yiyip, ezilip maçı kaybediyorum. Diğer maçlarda da zorlanıp 1 farkla falan galibiyet alıyorum. Şut çekemediğim, pozisyona giremediğim maçlar çok oluyor.

Bir de şu var. Şimdiye kadar bu sene tek sefer 3 maç arka arkaya galibiyet aldım, 2 maç da çok nadir oluyor. Genelde 1 maç galibiyet aldıysam sonra birkaç maç mutlaka yeniliyorum.

Hileciler falan da ayrı tabi.

Rivalsde div6 dayım şuan. Orada momentum falan olsa da kadro, oyun becerisi falan daha denk geliyor. Bu şekilde olunca eğlenilebiliyor ama diğer türlü sinir stres yaratmaktan başka bir işe yaramıyor.

Siz de durum nedir?

• In Vino Veritas kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar ben ne yaptıysam bu şerefsizlerin yaptığı olayı yapamıyorum

Oyunu pencere modunda başlatsam bile herhangi bir uygulamaya dokunduğum zaman hükmen yenilmiş sayılıyorum

Telefonuma steam İndirdim masaüstünden kütüphaneye bir oyun indirip durdurdum telefon üzerinden steam Uygulamasında da İndirmeleri kontrol edebileceğimiz bir seçenek yok yani her şeyi bilgisayardan yapmak gerekiyor

Ama şunu tecrübe ederek öğrendim ki Türk ya da yabancı oyuncu hiç önemli değil Paris takımını alanlar genelde hep şerefsizlik yapıyorlar demin bir tane Türk oyuncuya denk geldim Buda Paris almıştı belki dedim bunda hile hurda yoktur oyun 10 ms gecikmeyle yağ gibi akıyor top bana ne zaman gelince şerefsiz artık ne yapıyor bilmiyorum gecikmeler 200 TL falan çıkıyor , Şerefsiz o oyunu donduruyo Londro oynatmaz hale getirdi ama inat ettim 89. dakikada bir gol attım bu Kamil’i 3.02 yendim defoldu gitti

Zaten ben kendimce karar almıştım arkadaşım dahi olsa Paris alan hiçbir oyuncuyla oynamıycağım diye bugün öyle bir deneyeyim dedim yine beni yanıltmadın artık Paris gelince oyun başlamadan durduruyorum hemen oyundan çıkıyorum

Ama burada da yapımcı firmanın çok büyük bir şerefsizliği var arkadaşlar mesela ultümate modunda Daha maç başlamadan rakip ekranında gecikme zamanı görünüyor

Ama online sezonda rakibi buluyor santrada topa vurumadığı sürece oyunun gecikme tepki süresini göstermiyor böyle bir şerefsizlik var boyunda ulan oyun başlamadan oyun ekranında iken gecikme süresini göster bir de duruma göre oynayalım ya da oynamıyalım

Hayır online sezon da hile yapmak nedir arkadaş ya birinci ligi birinci bitirsen bile tekrardan birincilikten başlıyorsun yani herhangi bir yere ulaşmıyorsun ki

• Ya arkadaşlar Bu şeref yoksunu haysiyetsiz oyuncular benden ne edip bıraktın ne ahlak bıraktın iki kişiden bir tanesi muhakkak bu şerefsizliği yapıyor hayır ben anlamıyorum bunu nasıl yapıyorlar ve bundan ne keyif alıyorlar hangi ara topa müdahale edeceksin oyundan keyif alacaksın hangi ara bir şeyler indirmeye başlayıp topu kapınca durduracaksın kaç tane elin kaç tane ayağın var sen nasıl şeref haysiyet yoksunu karaktersiz bir insansın ya

Adamakıllı kafa dağıtmak için iki maç yapalım diyoruz ulan sanki sonunda para mı veriliyor madalya mı veriliyor alt tarafı tekrardan aynilikten devam ediyorsun bunda ne keyif alıyorsun ki bırakta oyundan keyif alalım şeref yoksunu haysiyetsiz adi herifler ya

• Arkadaşlar FUT icon swaps III 1. Kısım 18 Haziran'da bitti. İkinci kısım 9 görev neden açılmadı bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 21 Haziran 2021; 9:35:32 >
  • Arkadaşlar elimde fifa 21 origin hesap var fut boş fm 21 takas olur

• Arkadaşlar kimse bu lag yükseltme olayı nasıl hangi program ile yapılıyor bilmiyor mu?

• Abi bir tek ben mi diğer Fifalara kıyasla fazla kolay olduğunu düşünüyorum. Uzun zamandır Fifa oynamıyorum diye Profesyonel zorluktan başlattım oyunu ve 17-18 maç boyunca gol bile yemedim. Sonrasında zorluğu arttırsam da fayda etmedi. PES'e benzetmeye çalışmışlar sanırım vücut çalımı atmak fazla kolaylaşmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.