Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antony görevinde 2 squad battels maçında brezilyalı oyuncularla 2 gol atın şeklinde bir görev var. Aynen yaptım ama ilerleme yok. Sanırım çeviri hatası var, ingilizcesi şöyle: "score 2 goals in 2 separate squad battels matches 10 min"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmangs

Antony görevinde 2 squad battels maçında brezilyalı oyuncularla 2 gol atın şeklinde bir görev var. Aynen yaptım ama ilerleme yok. Sanırım çeviri hatası var, ingilizcesi şöyle: "score 2 goals in 2 separate squad battels matches 10 min"

bende de aynı durum oldu çözebilen var mıdır acaba?

• ironmangs kullanıcısına yanıt

Brezilyalı oyuncularla maç başı 2 gol. World Class zorluk seviyesinde.

• İyi günler arkadaşlar, oyuna fazla vakit ayıramadığım için hesabımdaki coinsleri devretmeye karar verdim. 1.1m vardır. ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir. ücret :300 tl

• Origin'den satin alinan orjinal oyun Dil Secimi ekranindan sonra crash oluyor. Daha once basina gelen oldu mu?

C+ dosyalari ve dxdiag surumu degistirmek gibi bir kac yontemi denedim. Ekran karti driverlari da guncel

• Arkadaslar ultimate teamde 400 yakin rivals maci yaptim ve neredeyse hepsi gündüz (hic aksam maci hatirlamiyorum) maçıydi neden boyle ben akşam maçı da yapmak istiyorum var mi bir ayari.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Teşeklür ederim hocam, kendiliğinden düzeldi

• Oyun bana göre bir çok yönden en iyi fifa serilerinden biri, örnek olarak 18-19 ve 20 deki pin pon topu atar gibi yapılabilen kolay ve seri paslaşmalar yok, top fiziği çok iyi.

Ancak yamalarla basitçe çözülebileceğini düşündüğüm iki önemli sorun var. Sanırım insanların bol gollü arcade tarzı maçları daha çok beğeneceğini düşündüğünden ea bunları kasıtlı olarak düzeltmedi düzeltmiyor gibi. 22 ye de şurda 4-5 ay kaldığından düzeltmesinin de çok anlamı kalmadı zaten.

Orta saha mücadelesi diye bir şey neredeyse hiç yok oyunda. Hızlı forvetlerinize kendi ceza sahanız civarından atacağınız ara paslarla orta saha mücadelesi olmaksızın karşı tarafın ceza sahasında hatta kalecisinin karşısında bitiveriyorsunuz. Böylece reytingi çok düşük hızlı forvetler bile çok kıymetli olabiliyor. Yavaş ama gerçekte çok kaliteli oyuncuların --çok iyi bir kart olmadığı müddetçe-- mevkiisi ne olursa olsun oyunda bir getrisi yok.(örn modric, griezman, casemiro, pike, puyol, busquets vs)

• IsPraNo kullanıcısına yanıt

Kendiliğinde çözüldü

• Arkadaşlar PC'de analoglu kumanda ile frikik ve penaltılarda imleç sabit durmuyor tekrar eski haline orta kısmı geliyor. Nasıl sabitleyebiliriz istediğimiz yere atmak için, sabitleyince tekrar ilk yerine orta kısma kaymaması için nasıl düzelticez,x360ce gibi uygulamalar mı kullanmak lazım. Birde rakip penaltı kullanırken kaleci sağa sola uçmuyor tüm tuşları ve 2 analoğu denedim bu sorunu nasıl çözücez detaylı bilgi sahibi kişilerden yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldtraveller -- 28 Mayıs 2021; 11:3:45 >
  • worldtraveller W kullanıcısına yanıt

x360ce işe yarayabilir, hangi gamepad i kullanıyorsunuz

• EA'nın yayınını 60 dakika izlerseniz FGS kartını alabilirsiniz. https://www.twitch.tv/easportsfifa

Tabii oyun hesabı ile twitch hesabınızı birbirine bağlamanız gerekir. ea.com/twitchlinking

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Mayıs 2021; 20:3:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil-mustafa

x360ce işe yarayabilir, hangi gamepad i kullanıyorsunuz

Kontorland

• Merhabalar. Türkiye TEF ligi ve proleauge.de olamk üzere 2 ayrı profesyonel ligde kayıtlı üst sıralarda yer alan takımımıza bizimle beraber oynayacak kişiler aramaktayız. Maçlar 11vs11 şeklinde oluyor. Takımdaki herkes oyun mekaniklerine hakim, durması gereken pozisyonu bilen, doğru zamanda doğru oyuncuya pad atan kişiler. Belli deneyime sahip arkadaşları bir antreman maçımızda görmekten mutluluk duyarız.
    İletişim için özel mesaj atabilirsiniz

• worldtraveller W kullanıcısına yanıt

Deneyin işe yarayabilir

• Volta modu güzel ha. Yalnız bendeki takoz gamepadler ile oynanmıyor. Esaslı bir gamepad almam lazım onlar da çok para. Belki bir gün dönerim.

• 21 de ön liberolar çok işe yaramıyor. Rakip orta sahayı biraz geçtiğinde ön libero geriye gelmiyor. Birde çok gol yiyorum bunun çözümü nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt

Ön liberoya talimatlardan "ataklarda geride kal" ve "merkezi kapat" verdiniz mi hocam?

• AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    Ataklara çıkma ve merkezi kapat emri veriyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.