Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uefa marquee matchup sbcsini yaptım ve bugüne kadar ki en iyi kartım olan SON çıktı. O satıldığı zaman 100-150klık güzel bir kadro kurabileceğim.

Yalnız bu kartı şimdi mi satayım yoksa biraz beklesem daha iyi fiyattan satabilir miyim?

• Kadro açısından kitlendim resmen. 40-50 arası oyun başında aldığım adamlar 10-15k lara düşmüş. Oynayabilen tüm oyuncular satılamaz. Hep aynı adamlardan gına geldi. FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• IsPraNo kullanıcısına yanıt
    Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Bigbang61 kullanıcısına yanıt

Wireless Controller olarak görülüyor sanırım hocam. Ben önceden Xbox one s gamepad kullanıyordum sonra o bozulmaya başladı, dualshock 4 controller aldım geçen hafta. Gelir gelmez direk kabloyla bağladım şarjı olmadığı için. Hiçbir program vs yüklemeden direk oyunda doğru bir şekilde çalıştı hem kablolu hem wireless olarak. Siz de bi deneyin isterseniz. @IsPraNo

Önemli değil hocam ben de alırken merak ediyordum direk çalışıyor mu acaba diye ama neyseki çalıştı @Bigbang61

Hocam yukarda yazdığım gibi ben direk taktım bilgisayara sonra fifaya girdim normal bir şekilde oynadım bir şeyi değiştirmeden, sadece sprint tuşunu r1e aldım r2den. Siz de bi o programı kaldırıp eski sürücüyü kaldırıp direk kolu takıp tanıtın tekrardan olması gerek. Bu arada diğer oyunlarda denemedim hiç onlarda da direk çalışıyor mu bilmiyorum ben @Schi20phrene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Bugün akşama doğru veya yarın en fazla fiyatta olur zaten hocam. Black fridayden dolayı oyuncu fiyatlarında düşmeler var bu aralar. Bugün ve yarın wl kadrosu kurmaya başlayanlar için artar yine fiyat biraz da olsa. Ama siz de onu satıp başka oyuncular alacaksanız pek de bir farkı olmuyor zaten o alacağınız oyuncular da artmış olcak.

• fenerliso kullanıcısına yanıt

Vakit ayırıp geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim hocam yarın nasip olursa ben de deneyeceğimi sonucu sizlerle paylaşacağım

Hayırlı günler dilerim saygılarımla

• FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bugün akşama doğru veya yarın en fazla fiyatta olur zaten hocam. Black fridayden dolayı oyuncu fiyatlarında düşmeler var bu aralar. Bugün ve yarın wl kadrosu kurmaya başlayanlar için artar yine fiyat biraz da olsa. Ama siz de onu satıp başka oyuncular alacaksanız pek de bir farkı olmuyor zaten o alacağınız oyuncular da artmış olcak.

Onu satabilsem sıfırdan güzel bir kadro kuracağım. Bugün falan satmaya çalışayım o zaman.

• Arkadaşlar fut bende kasıyor anlamadım nedenini 2 gün önce böyle bir sorun yoktu sizde de öyle mi

• Arkadaşlar Steamden yanlışlıkla Beckham Edition aldım Ultimate alacaktım arasında 10 tl var sorun değil de iade etmeli miyim? Ne gibi eksilerim olur ilk defa Fifa alıyorum bu arada.

• bugün 2 dir maçtayken oyun takılıp masaüstünü atıyor var mı bu sorunu yaşayan

• Gokhandsome kullanıcısına yanıt
    Oyun içi ultimate team oynarsanız ödülleri farklı olabilir onun dışında aynı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Oyun içi ultimate team oynarsanız ödülleri farklı olabilir onun dışında aynı

Çok teşekkür ederim hocam. İadeye gerek yok o zaman. Zaten Beckham benim için efsane bir oyuncu onun anısına bu sürüm hatıra olarak kalsın FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Gian Carlo39 kullanıcısına yanıt

Sorunu çözebildiniz mi hocam aynısı bende de var

• Steamden 370 küsüre alanlar olarak iyi kazık yedik bir daha erkenden almamak lazım şu oyunu

• Ne lanet bir servermış. Her 3 maçtan biri donuyor. Genelde de ben öne geçtikten sonra kasılmaya başlıyor ve yeniliyrum aptalca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam merhabalar hayırlı geceler normalde ben de PlayStation dört kolunu bilgisayarda kullanıyorum ama Ds4windows uygulması ile

Anladığım kadarıyla siz bu programı kullanmadan PlayStation dört kolunu bilgisayarda kullanıp oyun oynayabiliyorsunuz tam olarak nasıl yapabildiğiniz detaylıca açıklarsanız ben de o şekilde denemeye çalışacağım saygılarımla

Alıntıları Göster

Muhtemlen windows update aldı ondan.Ben de Dualsense taktım direk çalıştı.

• Bu aptal originden 2 haftadır hesap açamıyorum.Geçenki indirimde fifa almıştım.Geçen seneki origin hesabına linkledim hesap banlı dediler bende iade aldım.Şimdi tekrar almak istiyorum onlarca mail,gizli sekme,pc,farklı ağ denememe rağmen üyelik açmıyor we are so sorry yazıp duruyor.

• ysakay kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle dediğiniz gibidir hocam,

Ben Ds4windows İle kullanıyorum PlayStation dört kolunu bir ara format atarsam bu yazılımı kurmadan güncellemeyle kullanmaya çalışacağım ama bu planım ilerleyen aylarda olur çünkü dün itibari ile

xbox one Kontrolcüsü aldım bunla da oynamak baya keyifliymiş şu anda alışma sürecindeyim ama

FIFA 21 [PC ANA KONU]

• WL de karşıma gelip kötü oynayan rakip yok. 11 falan yaparsam iyidir. FIFA 21 [PC ANA KONU]  Takımlar dizilmiş, bağlantılar güzel. Herkes oyununu oynuyor. FUT artık arada bir oynayayım oyunu değil. Sürekli oynamazsan eziliyorsun .

• Bu haftaki WL katılımı için geç kaldım değil mi? Bu katılımlar hangi gün saat kaça kadar oluyor?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.