Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Futta yeniyim, barcadaki dembele transfer markette sol kanat ya da sol orta olarak gözüküyor. Ama gerçekte barca da sağ kanatta oynuyor. Neyi kaçırıyorum anlamdım, alıp sağ kanatta oynatsam kimyayı çok bozar mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dualshock 4 ile oynayan var mı çalışıyor mu kol oyunda

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt
    Bozar hocam. Sezon başındaki yerlerine göre koyuyolar genelde. Özel kartları çıkınca mevkileri değişebiliyor. Sağ kanat kartı çıkabilir yani ilerde. Dilersen sola koyup özel taktiklerden maç içinde sağ kanada çekebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

arkadaşlar dualshock 4 ile oynayan var mı çalışıyor mu kol oyunda

H8cam merhabalar fifa 18 den beri oynuyorum ds4windows ile yalnız fut modunda sol stickği aşağıya çekip atıyorum aürekli baskıyı açmaya çalıltığınız zaman olmuyor sebebini çözemesim bir türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IsPraNo kullanıcısına yanıt

cevabınız için teşekkür ederim hocam yön ve tuşlarda sıkıntı olmasın bana yeterli zaten oyun içinden gerekli defans ayarlarını yaparım yanlız program ile mi kullanıyorsunuz yoksa steam den geniş ekran alıp mı giriyorsunuz oyuna

• Fifacıyız kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabınız için, takım kimyasını 93 e düşürdü. Kendi kimyası ise 3 tü, geri sattım.

• quote:

cevabınız için teşekkür ederim hocam yön ve tuşlarda sıkıntı olmasın bana yeterli zaten oyun içinden gerekli defans ayarlarını yaparım yanlız program ile mi kullanıyorsunuz yoksa steam den geniş ekran alıp mı giriyorsunuz oyuna

Ds4windows ile kullanıyorum hocam steam en ayar yapıldıgını bilmiyordum ds4windows ile xbox kolu olarak görüyor pc yön tuşlarında sıkıntı olmuyor

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam özelden takımınızı ve bütçeyi atarsanız yardımcı olabilirim
  • IsPraNo kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt

Ben de geçen hafta aldım ps4 kolu, direk taktım çalıştırdım bir şey yüklemeden çalıştı direk doğru bir şekilde.

• Next gen olarak pc ye çıkmayacakmış sanırım. Hadi konsolda ücretsiz upgrade olacak, en azından yeni grafikler vs. Pc için aynı oyunu çıkardıkları yetmemiş gibi, next gen güncellemesini de almayacakmış. Şaka gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: grknasma

Next gen olarak pc ye çıkmayacakmış sanırım. Hadi konsolda ücretsiz upgrade olacak, en azından yeni grafikler vs. Pc için aynı oyunu çıkardıkları yetmemiş gibi, next gen güncellemesini de almayacakmış. Şaka gibi :)

14 dede aynisi oldu hocam ayrica ps4 xbox oneda ayni oyun çikiyo ne alakaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

14 dede aynisi oldu hocam ayrica ps4 xbox oneda ayni oyun çikiyo ne alakaki

Alıntıları Göster

Ben 16 dan beri satın alıyordum fifayı, demek ki kafa hiç değişmemiş hala aynı hatanın üzerine gidiyorlar. Bu yıl fifa 21 almadım, yani bi firma hiç mi çalışmaz arkadaş. Tema rengini değişmekten başka bi numara yok oyunda 20 nin aynısı. Ki satışlarına da yansımış zaten, pesin tokatlaması lazım biraz, rekabet lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: grknasma

Ben 16 dan beri satın alıyordum fifayı, demek ki kafa hiç değişmemiş hala aynı hatanın üzerine gidiyorlar. Bu yıl fifa 21 almadım, yani bi firma hiç mi çalışmaz arkadaş. Tema rengini değişmekten başka bi numara yok oyunda 20 nin aynısı. Ki satışlarına da yansımış zaten, pesin tokatlaması lazım biraz, rekabet lazım.

Alıntıları Göster
    Ben şuan yamali pes 2020 oynuyorum 100 kat daha fazla keyif aliyorum dusunun fener gol atinca freed from desire çaliyo turk takimlarinin oyuncalarindan cogunun yuzu var

Pcde buyuk ihtimalle minumum sistem gereksinimleri artacağjndan ellemiyolar seçenek olarak sunabilirde üşengeçliği eanin cidden tokatlanmasi lazim ama insanlar futbolu değil futu seviyo maalsef futbolla alakasi yok cunku bu modun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 25 Kasım 2020; 23:34:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

güncellemeyle gerçek değerlere çevirdiler önceden 25 alan 50 alır şimdi bende o şekilde ama daha fazlaysa internetinizle alakalı olabilir

Alıntıları Göster

Sonra bozuldu şimdi yine düzeltmişler. bağlantı durumu maç içinde güzel olmuş ama rakip gerideyken bilerek bağlantıyı yavaşlatabiliyor gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregök -- 25 Kasım 2020; 23:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Ben de geçen hafta aldım ps4 kolu, direk taktım çalıştırdım bir şey yüklemeden çalıştı direk doğru bir şekilde.

Aygıt yöneticisinde xbox kolu olarak görülüyormu acaba bir yanlışlık olmasın hocam

• fenerliso kullanıcısına yanıt

programı kullanca sıkıntı yarattı ama dediğiniz gibi yapınca herşey düzgün çalıştı teşekkür ediyorum

• Arkadaşlar Fifa 21 güncel olarak en ucuz Steam'de mi?

• quote:

programı kullanca sıkıntı yarattı ama dediğiniz gibi yapınca herşey düzgün çalıştı teşekkür ediyorum

Hocam merhabalar hayırlı geceler normalde ben de PlayStation dört kolunu bilgisayarda kullanıyorum ama Ds4windows uygulması ile

Anladığım kadarıyla siz bu programı kullanmadan PlayStation dört kolunu bilgisayarda kullanıp oyun oynayabiliyorsunuz tam olarak nasıl yapabildiğiniz detaylıca açıklarsanız ben de o şekilde denemeye çalışacağım saygılarımla

• FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.