Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene en ust surumu pre order gectigim ve yillik izinimi oyunun cikisina denk getirdigim fifayi bu sene almayacagim. Son dakika bir degisiklik olmaz ise tabii ki

Bu arada sunu merak ediyorum PS4 e alirsak UT de oynadigimiz ilerlemeler kadrolarimiz vs PS5 e geciyor mu bilgisi olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Her sene en ust surumu pre order gectigim ve yillik izinimi oyunun cikisina denk getirdigim fifayi bu sene almayacagim. Son dakika bir degisiklik olmaz ise tabii ki

Bu arada sunu merak ediyorum PS4 e alirsak UT de oynadigimiz ilerlemeler kadrolarimiz vs PS5 e geciyor mu bilgisi olan var mi ?
    Evet geçiyor. Kesin bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingSezenist

Evet geçiyor. Kesin bilgi.

Alıntıları Göster
    Peki oyunu bir daha satin almamiz gerekiyor mu PS5 icin veya 10 dolar karsiliginda falan upgrade etmek icin ek ucret falan istiyorlar mi ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    FIFA 22 yayınlanmadan önce FIFA 21 PS4™'e sahip olun ve ek ücret ödemeden FIFA 21 PS5™'e yükseltin. Daha fazla bilgi için easports.com/nextlevel adresini ziyaret edin.

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 4 Ağustos 2020; 12:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Peki oyunu bir daha satin almamiz gerekiyor mu PS5 icin veya 10 dolar karsiliginda falan upgrade etmek icin ek ucret falan istiyorlar mi ?

Alıntıları Göster
    Çifte fırsat olayı ile; kadro ilerlemesi, sözleşmeler vb. level ilerlemesi de dahil (Pro Clubs ve kariyer hariç) tüm ilerlemeler PS5 e upgrade yapabiliyorsunuz. Ayrıca bir kereye özel de tekrardan PS4 e downgrade yapabileceksiniz.

Şöyle bir konu içeriği toparlıyorum resmi olanları; https://www.sezenist.com/fifa-21-inceleme/ göz atabilirsiniz, yorumunuzu da bekliyorum.

• Tesekkur ederim arkadaslar

• Rasit82 kullanıcısına yanıt
    Sen kodu forumdan aldın herhalde dostum.
    3999 Hindistan Rupisi 370 TL.
    Enpara Amazon'dan Rupi karşılığı gelen TR miktarı neyse onu çekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garanti bankası üzerinden aldım. Bayramda aldığım için yüksek çekmiş olabilir. Mesai saatleri değil diye. Tr fiyatı ile kıyaslarsam sorun değil ama yeni alcak arkadaşlar mesai saatlerinde alım yapsın.

• Santra yaptınız ve pozisyona girdiniz şut çektiniz top auta mı gitti? Hiç sorun değil fifa 21 de geriye sarma özelliği sayesinde pozisyonu tekrar deneyebilirsiniz.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Bence güzel özellik başka bir varyasyon deneyip şöyle yapsaydım dediğinde kafandaki soru işareti kalkar. Gerçekçi bir yanı yok tabi o ayrı konu ama sonuçta bu online modlarda geçerli bir özellik olmayacak. Football manager oynarken sanki hiç mi önemli bir maç öncesi save alıp tekrar etmedik. Komik bir yanı yok bence özellik özelliktir.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    😂😂 her yıl üstüne koyarak mıçıyorlar oyuna..

• Aynı oyunu 2010 dan beri makyajlıyorlar, inanılmaz ya

• Ben artık Fifa ve EA oyunları almıyorum yinede bir yorumda bulunmak istiyorum. Gördüğüm kadarı ile Ps5'e hiç odaklanmamışlar. Yine bir nesil geçişindeyiz ve yine futbol oyunlarında yeni bir dönem yeni bir çağa dair hiçbir belirti yok. 20 sene önce neyse hala aynı kalıplara sıkıştırılıyor değişen tek şey grafik.Futbol oyunu yapımındaki bakış açısında genişleme ve ilerleme yok. Her sene "yapay zeka gelişti" diyorlar "oyuncular artık daha iyi koşular yapacak" deniyor, her sene "top fiziği şöyle teknolojiyle gerçekçi yapıldı" deniyor ama bakıyoruz oyunun yapay zekası 10 sene önce oynadığımız World Cup 2010'dan daha kötü, 10 sene önceki oyun kadar çevre detayı yok, son 1-2 senede çıkmış oyunlardan bazılarının top fiziği 2000-2010 arası çıkan futbol oyunlarının bazılarından daha kötü. Trailer'larda yıllardır oyuncuları kandırıyorlar, "precision movement" "pure shot" "first touch" "agiliy dribbling" gibi süslü uyduruk isimlerle sanki çok gelişmiş yepyeni şeylermiş gibi algı oyunları yapılıyor. Ben 32 yaşımdayım 96'dan beri her sene futbol oyunlarını alıp oynadım şunu rahatlıkla söyleyebilirimki futbol oyunları gelişiyormuş gibi görünüyor ama kesinlikle gelişmiyor. Yılların kandırmacası.

• Tanitimdaki yenilikler zaten 20 de vardi ki hele su r1 le adam geçme olayi var zaten yeniymis gibi gostermisler. Benim en begendigim olay flashback olmasi. Bazen hazirlik maclarinda oyle pozisyonlar kaciriyorum ki keske tekrari olsa da sut ceksem diyordum. Yıllardır bunu istedim hatta ea ye bile mail atmistim :))

• Aşırı kıytırık, sıktı artık

• Fifa 20 yi severek oynuyorum cikinca indirimde alirim fifa 21 i sonucta futbol oyunu daha fazla anlam yüklemeyin ufak iyilestirmelerle versiyonlar çıkıyor 🙂

• Bu sefer ben de indirim beklicem oyunda çıktığı gibi almayacağım Alıyoruz 1 ay sonra 150-200’e iniyor. Yayınlanan oynanış videosunda sanki defans kanser etmeyecek gibi duruyor bu sene, şu defans sorununu çözerler umarım 21’de. FIFA20’de anca 30 40 maç anca yaptım bütün sene kanser olmamak adına.

• Renkler biraz daha canlı olmuş sanki. Oyunun görsel olarak en sevmediğim yanı renklerin cansızlığıydı, soluk, sarımtırak hava gitmiş biraz. Onun dışında gelen gameplay yenilikleri hoş detaylar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 5 Ağustos 2020; 18:49:21 >
  • Bunlar hep rakipsizlikten.

Pes serisi bu seneyi pas geçecek.

Bir sonraki yıl sağlam bir oyun gelirse mecburen Fifa da atılım yapacak.

Şu haliyle Fifa 20 üzerine 500 TL verip güncel kadroyla oynamak gibi olacak Fifa 21 macerası.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.