Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde Fifa 18 serisine kadar çıktığı güne yakın alırdım, bunun temel sebebi tabi ki fut tarafıydı. Baktım bu saçma döngüde keyiflenmek yerine stresli hale geliyorsun, önce fut tarafını bıraktım sadece offline modları oynuyorum onun için fiyatı iyice düşene kadar almıyorum.

Ayrıca oyun son 3 sürümünde ciddi bir değişime uğramadı, her sene çıkarmak yerine 2 senede bir çıkartsalar bence gayet mantıklı olur. Örneğin 60 dolara fifa 21 çıkarttı, seneye 10 dolarlık bir güncelleme satsın ve oyunu fifa 22 yapsınlar, mevzu zaten fut tarafında dönüyor ve kazanacağı parayı her türlü kazanıyor.

Fakat her sene baştan aşağı yeni oyun yapmış gibi çıkartmaları çok saçma, 3 4 senedir kariyer moduna girip oynarım arkadaş ufak tefek dokunuş dışında menü aynı ya aynı :) Bu düzenin tersine dönmesi lazım...
  • FIFA 21 Kapak Yıldızı:Kylian Mbappe

NORMAL SÜRÜMÜ
    FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

ŞAMPİYONLAR SÜRÜMÜ

ULTİMATE SÜRÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 22 Temmuz 2020; 19:13:7 >

• Bildiğin çöp, beş para etmez oyunu makyajlayıp iteleyecekler yeni oyun diye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 21’in yeni nesil konsollarda aynı grafik motorunu kullanıp kullanmayacağı belli oldu mu?Yoksa Pes serisi gibi yenilikleri 2022 yılına mı bırakıyorlar?2021 de elimizde yalnızca Nba 2k21 mi yenilenmiş olarak kalacak merak içindeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Fifa 21’in yeni nesil konsollarda aynı grafik motorunu kullanıp kullanmayacağı belli oldu mu?Yoksa Pes serisi gibi yenilikleri 2022 yılına mı bırakıyorlar?2021 de elimizde yalnızca Nba 2k21 mi yenilenmiş olarak kalacak merak içindeyim.
    Oyun motoru aynı eski sürümden farkı bence oyunculara 3-5 damla daha ter ekleyecekler. Takım kadrolarını güncelleyecekler spikeri çeşitlendirecekler başka da bişey yapacaklarını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Oyun motoru aynı eski sürümden farkı bence oyunculara 3-5 damla daha ter ekleyecekler. Takım kadrolarını güncelleyecekler spikeri çeşitlendirecekler başka da bişey yapacaklarını düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Yani saçma bir durum.Bu aletlerin devkitleri ellerinde uzun süredir mevcuttur bu firmaların.Tamamen eski nesildeki oyuncuların fazla olmasından kaynaklı ticari bir hamle belli ki.Covit iyi bir mazeret olmuş bunlara.Yıllardır aynı oyunlar pes artık.

• Yıldırım Demirören kullanıcısına yanıt
    Evet aynı motor ama PS5'te daha gelişmiş bir versiyonu olacak gibi görünüyor.

• Şöyle güzel bilgiler içerek bir inceleme yazıyorum; sizce FIFA 21 için aklınıza gelen sorular yada merak ettiğiniz detaylar neler?

Yazıya yeni başladım. Okumak isteyen varsa; https://www.sezenist.com/fifa-21-inceleme/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSezenist -- 23 Temmuz 2020; 11:51:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Normalde Fifa 18 serisine kadar çıktığı güne yakın alırdım, bunun temel sebebi tabi ki fut tarafıydı. Baktım bu saçma döngüde keyiflenmek yerine stresli hale geliyorsun, önce fut tarafını bıraktım sadece offline modları oynuyorum onun için fiyatı iyice düşene kadar almıyorum.

Ayrıca oyun son 3 sürümünde ciddi bir değişime uğramadı, her sene çıkarmak yerine 2 senede bir çıkartsalar bence gayet mantıklı olur. Örneğin 60 dolara fifa 21 çıkarttı, seneye 10 dolarlık bir güncelleme satsın ve oyunu fifa 22 yapsınlar, mevzu zaten fut tarafında dönüyor ve kazanacağı parayı her türlü kazanıyor.

Fakat her sene baştan aşağı yeni oyun yapmış gibi çıkartmaları çok saçma, 3 4 senedir kariyer moduna girip oynarım arkadaş ufak tefek dokunuş dışında menü aynı ya aynı :) Bu düzenin tersine dönmesi lazım...
    Her sene 60 dolara koyuyorlar ama alan kitlede azalma olmuyor. 2 yılda bir çıkaralım, daha güzel oyun yapalım derler mi hocam hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Her sene 60 dolara koyuyorlar ama alan kitlede azalma olmuyor. 2 yılda bir çıkaralım, daha güzel oyun yapalım derler mi hocam hiç?

Alıntıları Göster
    Orası öyle hocam birde işin içinde EA gibi firma olunca, söylediklerimizin hepsi hayal boyutunda kalıyor. :)

Aslında kızıyorum ama yurtdışında bir oyuncu olsam, her sene 60 dolar verip fifa almak koymazdı. Kendi tarafımıza çevirelim, bizim para biriminde 60 tl olsa fiyatı dillendirilmez bile :)
  • FIFA 21 Resmi Tanıtım Videosu | Birlikte Kazanın - Kylian Mbappé

• Hala yeni nesilden aktüel bir görüntü yok.Bu trailerdaki görüntülerin yeni nesil olma ihtimali çok zayıf bence.Grafik olarak mevcut nesilin bile gerisine gidiyor gibi görünüyor Fifa.

• Kariyer de değişiklik var mı

• Hala Fifa 17 oynuyorum 4 seneye yakındır. Fifa 18'de gelen 3d transfer görüşmeleri, fifa 20'de gelen maç öncesi ve sonrası reportaj ve 3. Alman liginin eklenmesi ilgimi çekiyor. Fifa 21 de şimdilik bir kariyer modu için yenilik göremiyorum. Bu güzel, zira 15 euroya falan fifa 20 alabilirim.

• KingSezenist kullanıcısına yanıt
    Ön İnceleme de bari.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınızın altına imza atarım, çok doğru tespitler yapmışsın. Ben hafta sonu ligine neredeyse hiç girmiyorum genelde dr oynuyorum onun dışında oyuna hiç para vermiyorum hatta oyunun kendisine bile

Ticaret yaparak o seride her yıl para bile kazanıyorum bu oyun için canınızı sıkmaya gerek yok

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Oyun FUT saçmalığından ibaret değil kardeşim. Diğer modlar gayet güzel oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

FIFA 21 Kapak Yıldızı:Kylian Mbappe

NORMAL SÜRÜMÜ

ŞAMPİYONLAR SÜRÜMÜ

ULTİMATE SÜRÜMÜ
    fan yapimi gibi duruyor ?

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Genel ortak düşünceler o yönde.Ama ne yazık ki resmi.Futbol oyunu kapağı değil de sanki film posteri ya da Comic tarzı gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Ön İnceleme de bari.
    Oyun çıktıktan sonra da yazıyı güncellemeyi düşünüyorum, o yüzden genel bir inceleme havasında. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.