Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 33 yaşındayım ve sizin gibi yıllardır her sene alıp oynarım. Hatta bazı yıllarda hem Pes hem Fifa'yı bile alıp oynuyorum futbolu çok sevdiğimden dolayı. Ama bahsettikleriniz gerçekten doğru. Son yıllarda satın aldığım her fifa oyununda buna o kadar para mı verdim diye sorguluyorum. Verdiğim paraya acır halde oyunu oynuyorsam ciddi sıkıntı var oyun gelişiminde ve kalitesinde diye düşünüyorum. Yakın çekim taraftar eklediler maç esnasında gösteriliyor falan, ulen bakıyorum o npc leri bile bir değiştirin az buçuk. Hepsi yıllardır her maç aynı npc ler :) üşenip onu bile güncellemiyor adamlar.

Bu sene es geçeceğim gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 8 Ağustos 2020; 23:11:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik fifa konusu yorumları bu sene almayacağımı bu sene çok kötü olmuş bunlar hep hikaye bir demo çıkarırlar bir deneyim dersiniz aa güzelmiş bu senede alayıma döner iş bu işin tövbesi tedavisi yok onlar yönetiyor oynuyor bizde uzaktan izliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfire212

Klasik fifa konusu yorumları bu sene almayacağımı bu sene çok kötü olmuş bunlar hep hikaye bir demo çıkarırlar bir deneyim dersiniz aa güzelmiş bu senede alayıma döner iş bu işin tövbesi tedavisi yok onlar yönetiyor oynuyor bizde uzaktan izliyoruz
    Bizim ulkemizde her sey pahali diye insanlar cok sey bekliyorlar ama bu oyun baska ulkelerde 60 birim. Adam 2000 birim kazaniyor 60 birim veririm 1 sene oynarim diyor.

Bizde 60 TL olsa ve asgari ucret ayni olsa kim bu kadar yorum kasar ki. Su anki fiyati cok fazla olsa da 1 sene oynuyoruz fut veya pro club 1 sene oynatiyor kendini bence degiyor. Kotunun iyisi iste ne yapalim.

Benim tek kufretme sebebim momentum yoksa gayet keyif aliyorum oyunda futbol oyunu cok bir sey beklememek lazim hikayesi yok sonucta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Ağustos 2020; 18:59:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bizim ulkemizde her sey pahali diye insanlar cok sey bekliyorlar ama bu oyun baska ulkelerde 60 birim. Adam 2000 birim kazaniyor 60 birim veririm 1 sene oynarim diyor.

Bizde 60 TL olsa ve asgari ucret ayni olsa kim bu kadar yorum kasar ki. Su anki fiyati cok fazla olsa da 1 sene oynuyoruz fut veya pro club 1 sene oynatiyor kendini bence degiyor. Kotunun iyisi iste ne yapalim.

Benim tek kufretme sebebim momentum yoksa gayet keyif aliyorum oyunda futbol oyunu cok bir sey beklememek lazim hikayesi yok sonucta.

Alıntıları Göster
    Öyle zaten fiyat konusuna girersek çıkamayız zaten o büyük sıkıntı tek güzel yani nereden baksan 6-9 ay seni götürmesi kişiden kişiye değişir tabi hala 2020 oynayanlar da var benim için mayıs geldiği zaman oyun bitiyor kutulu alıyorum satıyorum kadromu da satıyorum oyunun parası çıkıyor keyif almasak zaten gün saymayız benim eleştirime kendime de bu sene almayacağım desem kendimi kandırırım çünkü seviyoruz futbolu

• quote:

Orijinalden alıntı: xfire212

Öyle zaten fiyat konusuna girersek çıkamayız zaten o büyük sıkıntı tek güzel yani nereden baksan 6-9 ay seni götürmesi kişiden kişiye değişir tabi hala 2020 oynayanlar da var benim için mayıs geldiği zaman oyun bitiyor kutulu alıyorum satıyorum kadromu da satıyorum oyunun parası çıkıyor keyif almasak zaten gün saymayız benim eleştirime kendime de bu sene almayacağım desem kendimi kandırırım çünkü seviyoruz futbolu

Alıntıları Göster
    Katiliyorum Futtan her sene 2.5-3 bin TL geliyor bana. Yani gelmese de olur dedigin gibi oynatiyor kendini.

Bir de ekipsiz de oynanabilen bir oyun ama baska oyunlarin online ekipsiz olmuyor en fazla 2-3 hafta dayanirsin tek basina. En kotu oyun bile ekip olursa kendini oynatir.

• Her sene ayni sey almam icin kariyerde ciddi degisiklikler olmali yada turkce spiker gelmeli artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almanya'da ki akrabam sayesinde sağolsun 19 ve 20' yi kardeşlik ile ilk çıktığı gün oynamaya başladım.Bu sene Fifa 21 içinde aynı durum olacak benim için bir aksilik olmazsa.Tek problem Almanya'dan alındığı için Türkçe dil seçeneği olmuyordu 2 senedir.
    Benim futbol oyunları konusunda kadro ve güncellik takıntım var maalesef.En basit örnek ile Fenerbahçe taraftarıyım.Bugün 4 tane transfer yapıldı, Max kruse takımdan gitti.Oyunu açıp Fb'yi seçiyorum hâlâ kruse kadroda,Caner,Gökhan,Novak gibi oyuncular yok.İşte kadrolar güncel olmayınca bana oyun gerçeklikten uzak geliyor.Biliyorum komik, aptalca bir durum ama senelerdir böyle.Bu hissiyat yüzünden bir kere bile Fut oynamadım,bir kere bile kariyer modu oynamadım.Fut da hayali kadrolar kuruyorsun gerçeklikten uzak,kariyerde rakip takım kadroları anında değişiyor güncellik gidiyor 🙂 Sadecece offline modlar ve normal online dostluk maçı.Online oynarken diyelim Psg yi aldım,karşıma da Psg geldi anında oyundan çıkarım düşünsenize sahada 2 tane psg her oyuncudan 2 tane nerede gerçeklik 😂😂 Yada diyelim Psg aldım karşıma Fransa milli takım geliyor yine bazı oyuncular çifter çifter 😂😂 Böyle garip bir huyum var
    Mesela sezonlar bittiği zaman bir daha oynayasım gelmiyor.Şu an Fifa 20 ye kaç gündür elimi süresim gelmiyor örneğin.

Her neyse bu sene de yine bedava oynamaya devam.Malum ülkede ki fiyatlar ortada.

Bu arada Türkiye ligi ile ilgili bir bilgi varmı?Bildiğim anlaşma 20 ile bitiyordu ama

• yillardir sadece fifa oynuyorum ultimate team’e oyundan daha fazla para yatirdim, her sene bu sene almayacagim diyip, her sene sacma sapan bir sey koyup benim aklimi celip pre order yaptirtiyorlar bana... (sampiyonlar ligi, sokak futbolu) ama artik yok, bir oyunu nasil her sene daha kotu yapabilirler aklim hayalim almiyor. yazik bu kadar para veren insana, gercekten inanamiyorum, hic mi forumlarda, youtubeda gecen wishlistleri okumuyor bu EA. cok basit seyler, hosumuza ne giderse oyundan kaldirip ileriki senelerde tekrar tekrar oyuna ekliyorlar. en basitinden maci simulate yaptigimizda eskiden dakika dakika oyunu izlerdik o bile guzeldi simdi tak diye mac bitiyor. mesela bu ozeligi tekrar oyuna getirmisler. eskiden game faceten tutun kendi kadrolarimizi bile ekleyebiliyorduk oyuna. bu kadar buyuk bir firmada bu oyun icin calismak icin o kadar can atan insan varken nasil oluyor da her sene ayni oyunu cikarabiliyorlar gercekten inanamiyorum. yazik...

artik bu sene son, bu sene en ucuza ne zaman inecekse o zaman alacagim. her gece dua ediyorum baska bir firma (2k tarzi) bir futbol oyunu yapsin bunlari gecsin diye. ama lisans isleri falan fifada cok yerine oturmus, pesi de gecmesinin tek nedeni budur. umarim konami tekrar fifayi yerle bir eder de bu adamlarin akli basina gelir. yaziklar olsun bu zamana kadar verdigim paralara!

• Yeni iconlardan biri de Cech olacakmış FIFA 21'de.

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

10 Ağustos 18:00'da FUT tanıtım var.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Yaşasın!!! Yalnız değilmişim dünyada 😬

• ECBalaban kullanıcısına yanıt
    🙏👍👍

• FUT tanıtımı:https://www.youtube.com/watch?v=xTpr7piQu2M

7 dakika sonra canlı olarak yayınlanacak.
  • Yeni ve tüm ikonlar. FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urjiko

yillardir sadece fifa oynuyorum ultimate team’e oyundan daha fazla para yatirdim, her sene bu sene almayacagim diyip, her sene sacma sapan bir sey koyup benim aklimi celip pre order yaptirtiyorlar bana... (sampiyonlar ligi, sokak futbolu) ama artik yok, bir oyunu nasil her sene daha kotu yapabilirler aklim hayalim almiyor. yazik bu kadar para veren insana, gercekten inanamiyorum, hic mi forumlarda, youtubeda gecen wishlistleri okumuyor bu EA. cok basit seyler, hosumuza ne giderse oyundan kaldirip ileriki senelerde tekrar tekrar oyuna ekliyorlar. en basitinden maci simulate yaptigimizda eskiden dakika dakika oyunu izlerdik o bile guzeldi simdi tak diye mac bitiyor. mesela bu ozeligi tekrar oyuna getirmisler. eskiden game faceten tutun kendi kadrolarimizi bile ekleyebiliyorduk oyuna. bu kadar buyuk bir firmada bu oyun icin calismak icin o kadar can atan insan varken nasil oluyor da her sene ayni oyunu cikarabiliyorlar gercekten inanamiyorum. yazik...

artik bu sene son, bu sene en ucuza ne zaman inecekse o zaman alacagim. her gece dua ediyorum baska bir firma (2k tarzi) bir futbol oyunu yapsin bunlari gecsin diye. ama lisans isleri falan fifada cok yerine oturmus, pesi de gecmesinin tek nedeni budur. umarim konami tekrar fifayi yerle bir eder de bu adamlarin akli basina gelir. yaziklar olsun bu zamana kadar verdigim paralara!
    son 2 senedir oyleydi aslında ama bu sene pitch notesları okursanız yeniliklere boğmaktan ziyade varolan animasyonları yenilemek,sorunları düzeltmeye yonelik hamleler yapılmış sıklıkla,o yüzden bu sene umudum yüksek.

• FIFA 21 Ultimate Team'de Fitness Kartları Kaldırılıyor
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_21_Ultimate_Teamde_Fitness_Kartlari_Kaldiriliyor-103693.htm

Electronic Arts, Ultimate Team modundaki fitness kartlarını FIFA 21'de kaldırıyor.

Bundan önce oyuncular maçlara çıktıkça yorgunluk seviyesi giderek düşüyordu ve bir sonraki maçlarda dayanıklılığını artırmak için fitness kartlarının kullanılması gerekiyordu.

Artık tüm oyuncular her maça tam formda olarak başlayacak.

Fitness kartlarıyla birlikte oyuncunun özelliklerini bir maç için artıran Training kartları da FIFA 21'de kaldırıyor.

• FUT tanıtım videosu geldi. Yazının ortalarında yer alan video linklerini playlist şeklinde ayarladım, FIFA 21 için FUT, Kariyer, Pro Clubs gibi tanıtım içeriklerine sırayla bakabilirsiniz.

Dün (10.08.2020) yayınlanan FUT tanıtımında ise birçok özelliği duyurdular. Daha önce ulaştığım bilgiler artık resmi olarak kesinleşti, maddeler halinde listeliyorum;

• Fitness ve antrenman kartları oyunda yok. Tüm oyuncular her maça %100 kondisyon ve kendi özellikleri ile çıkacak.
    • PlayStation 4 ve PlayStation 5 aynı market olarak yer alacak.
    • Draft ve hafta sonu liginde FUT Co-op bulunmamakta.
    • Saha özelleştirme geldi. Ayrıca hafta sonu liginde her takım FUT Champions Stadyum’unda oynayacak ve saha özelleştirmeleri de rakip tarafından görülebilecek.

FIFA 21 DEMO için henüz kesinleşen bir bilgi yok fakat aşağıda yer alan yazımdan FIFA 21 DEMO için takipte kalabilirsiniz.

FIFA 21 DEMO Hakkında Tüm Bilgileri Görmek İçin Tıklayın

FUT EVENTS: Hafta sonu ligi kadar sanırım bizleri oyuna bağlayacak hedef 2 diyeceğimiz bir mod daha geldi. Haftanın maçlarıyla iç içe olabileceğini düşündüğüm bu mod yine NBA 2K dan alınan; oyuncuların haftalık maçları gerçek maçlarla eşleştirecekler ve sonucunda ödül alacağız. Hemde baya iyi bir ödül. Ayrıca tüm modlarda tıpkı FUT DRAFT gibi ödüller anlık verilecek. Yani perşembe gününü beklemeyeceğiz (Hafta sonu ligi için kesin bilgi yok)

Division Rivals için maç vb bilgilerine herkesten ve tanıtım videosundan çok önce ulaşıp bilgisini vermiştim, aşağıda yazının devamında okuyabilirsiniz. Ekstra olarak Squad Battle modu ile daha iç içe olacak bu sene ve sıralama sistemi buna göre oluşturulacak.

Meaningul Moments; MM deyince bu kez aklımıza Marque Matchup lar gelmeyecek. Corona sebebi ile gelmeyen haftanın kartları yerine geçmişe yönelik çıkan kartlara benzer, oyuncunun sadece belli özelliklerinin yükseldiği kartlar oyunda olacak. Sabitlenmiş antrenman kartları diyebiliriz. Bu ayrıca yavaş oyuncularında değerini arttıracaktır. Daha detaylı anlatmak gerekirse; kafa (heading) özelliği 80 olan bir oyuncunun o hafta gerçek maçlarda attığı bir yada birden fazla kafa golü ile kendi kartının kafa özelliğinin 90 a çıkması gibi. Bunu tüm özelliklere değilde belli özellikler üzerinden kalıcı olarak alabileceğini öğrendim. Daha fazla detayı oyun çıkınca görmüş olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

FIFA 21 Ultimate Team'de Fitness Kartları Kaldırılıyor
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_21_Ultimate_Teamde_Fitness_Kartlari_Kaldiriliyor-103693.htm

Electronic Arts, Ultimate Team modundaki fitness kartlarını FIFA 21'de kaldırıyor.

Bundan önce oyuncular maçlara çıktıkça yorgunluk seviyesi giderek düşüyordu ve bir sonraki maçlarda dayanıklılığını artırmak için fitness kartlarının kullanılması gerekiyordu.

Artık tüm oyuncular her maça tam formda olarak başlayacak.

Fitness kartlarıyla birlikte oyuncunun özelliklerini bir maç için artıran Training kartları da FIFA 21'de kaldırıyor.
    Doğruysa sırf bunun için alırım bu oyunu

• Oyunu geçen senede us psnden 60$ lık gift kart ile birlikte almıştım. Bu senede aynı şekilde us psnden almayı düşünüyorum. Dil konusunda bir problemim yok. Sıkıntı yaşar mıyım?

• Theonorm kullanıcısına yanıt
    Hindistan PSN'de 50 TL daha ucuza geliyor ama yinede sen bilirsin.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.