Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kariyer oynuyorum çok saçma birşey var şimdi ocak ayına geliyorum haziranda yani sene sonunda sözleşmesi bitecek oyuncu bulmak istiyorum ama öyle bi seçenek arama kriteri yok takımlara tek tek bakmam gerekiyor.

Arama kısmında mesela serbest-kiralık var ama sene sonu sözleşmesi bitiyor ibaresi yok bunun çözümü yokmu

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt

Selam Hocam, Ultimate Team bataklığına hoşgeldin. Evliysen eğer hanım ile hafta sonları pazarlık yap şimdiden, kurtulmak kolay olmuyor çünkü :) Ben azılı bir FUT oyuncusu değilim 2 yıldır. Eylül-Subat arası oynar bırakırım. Hafta sonu ligine katılmam.

Bu eşleştirme takım reytingine göre yapılmıyor. Sen sıralama maçı yapıyorsun, sıralama maçlarında oynama yeteneğin ve sonuçlara göre seni bir klasmana atıyor. O klasman 8-9 bile olsa düşük reytingli takımlar bekleme. Herkesin kadrosu uçan,kaçan adamlarla dolu oluyor bu dönemde zaten. Eğer düşük reytingli oyuncularla oynamaktan keyif alıyorsan Dostluk kısmında Gümüş kadro kurup maçlar yapabilirsin. Onda da ödül sistemi yok diye hatırlıyorum. Ödül sisteminin olduğu ligler için ise iyi bir kadro kurmak şart.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam,
    Hoşbuldum :)
    Harbiden insan ister istemez insan hırs yapıyor. Halbuki bir sonraki yıl yaptığın her şey çöp olacak :)
    Eşleştirme sistemi gerçekten çok adaletsiz. Ben bunun ticari olduğunu düşünmeye başladım. Rakiplerin kadrolarına göre aşağıda kaldığın için oyun para harcama için teşvik ediyor.

Son olarak şu oyunda defans yapma olayı ne kadar zorsa hücum yapmak bir o kadar kolay. Maçlar maşallah basket maçı gibi :) 6-5 felan benim Pes hayatımda gördüğüm şeyler değildi :)
    Birde savunma yapmak uçak kaldırmaktan daha karmaşık :)
    50 tane tuşa basıyorsun :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamunaleyküm Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben FIFA 21’i online sezon olarak oynuyorum bağlantı kalitesi yüzünden iki ve üçü arasında gidip geliyorum uzun zamandır bir türlü bire çıkamadım benim internetimde herhangi bir problem yok ben de 100 megabitlik fiber internet var online sezon oynayan arkadaşları bir şey danışmak istiyorum ben bir sezonda on maç yapıyorsam eğer on maçın sekizi 60 ve üzeri milisaniye gecikme var yakın lokasyonda 20 ile ya da 30 la oynadığım Çok Nadir oluyor sizde de böyle mi ben bu oyunu aldım alali hiç düzgün kalitede online sezon oynayamadım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben böyle kötü Fifa oynamadım hayatımda.
    Leeds'i aldım. Gençlerden bi takım kurdum. En yüksek rating'li oyuncum 80ndi.
    Seçkin zorluk seviyesinde oynuyorum. Arkadaş ilk 30 dakikada 4 tane attım Totthenham'a. Adamlar ceza sahama gelmedi. Birde saçmalık neredeyse bana basmıyorlar.
    Bunun bir ayarı, bir nedeni var mı? 30ncu dakikada kapattım oyunu. O kadar kadro, taktik yaptım hepsi boşa gitti

• arkadaşlar savunmada kötü sayılmam ama özellikle ceza alanı çevresinde sürekli zikzak çizen rakipleri durduramıyorum bi türlü. ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: evren377

arkadaşlar savunmada kötü sayılmam ama özellikle ceza alanı çevresinde sürekli zikzak çizen rakipleri durduramıyorum bi türlü. ne önerirsiniz?

Sen de zigzak çiz.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

belki tottenhamin o gün takım motivasyonu çok düşüktür ve gününde değillerdir gerçekçi işte :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ben böyle kötü Fifa oynamadım hayatımda.
    Leeds'i aldım. Gençlerden bi takım kurdum. En yüksek rating'li oyuncum 80ndi.
    Seçkin zorluk seviyesinde oynuyorum. Arkadaş ilk 30 dakikada 4 tane attım Totthenham'a. Adamlar ceza sahama gelmedi. Birde saçmalık neredeyse bana basmıyorlar.
    Bunun bir ayarı, bir nedeni var mı? 30ncu dakikada kapattım oyunu. O kadar kadro, taktik yaptım hepsi boşa gitti

Sen buralarda harcanıyorsun hocam. Seni DIV 1'e alalım  

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var :) ben çok iyi olduğumu iddaa etmedim ki. Oyun çok kötü bence.
    Acaba bir şeyi yanlış mı yaptım diye düşündüm kendi kendime o yüzden sordum buraya ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ne alakası var :) ben çok iyi olduğumu iddaa etmedim ki. Oyun çok kötü bence.
    Acaba bir şeyi yanlış mı yaptım diye düşündüm kendi kendime o yüzden sordum buraya ☺️

Tamam daha fazla uzatma daha iyi futbol oyunu biliyorsan onu oyna burayı meşgul etme  

• Yillardir fifa oynarim hicbir fifa oyununa bu nebicim bir oyun kotu oyun demedim fifa herzaman ilk tercihim olmustur vede her oyunu bana göre güzel ve rakibinden daha oynanabilirdir yine fifa oynayacam hatta ön siparisle aldik ortak 22 yi :)

• Seviye anaokulu kıvamında olması gerektiği gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Tamam daha fazla uzatma daha iyi futbol oyunu biliyorsan onu oyna burayı meşgul etme  

Alıntıları Göster

Burada aslan kesiliyorsunda sende pes konusunu meşgul etme olan aklınıda kendine kullan

• Fifa 21'de santra adı bağlanamıyor şeklinde hata alıyorum. Mecburen offline a çeviriyorum bu sorunun bir çözümü var mı?

• Online de psg de messi var nasıl oluyor bu arkadaşlar güncelleme falan gelmedi diğer takımlarda transferler yok hep psg geliyor messi yi alıyorlar

• harbi yaa messi psg'de ne alaka?

o zaman ramos'u da koysalarmış.

bu arada juventus ile oynamak çok keyifli.

• Messi güncelleme ile geleki aylar oldu

• Volte modunda altyazı açık olmasına rağmen görünmüyor. Erişebilirlik ayarından altyazı açık görünüyor.

• FIFA 21'i silmemiş birisi varsa, hesap versem bana fifa 22yi indirimli alabilir mi? bu işlem için 30 tl verebilirim (+ oyun ücreti tabiki)

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.