Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
8
Favori
115.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysr123

Beyler oyun benim laptopta laptopu tv ye HDMI la bagliyip laptopa da kol baglayip buyuk ekranda oynayabilir miyim ?

Elbette...
  • Bu momentum olayı beni artık tiksindirmiş durumda.Fifa 14'e uzun bir süre ara vermenin zamanı geldi. Tüküreyim sizin momentumunuza,güzelim oyunu yalan ettiniz.
  • Merhaba arkadaşlar. Fifa 14 de kariyerde 2028 yılındayım ve sezon bittiğinde benı emekliye ayırıyorlar. Oynadıgımız yılı degıstırme gıbı bır sey mumkun mu? Editor falan varmı
  • nick : TRpunisherTR2 levelim 32 ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
  • Drogbanın gol sevinci nasıl yapılıyor(PS3)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boots pack indirdim herşeyi yaptım klasörün içine attım reganete yaptım hepsi değişmiyor 3 4 tanesi değişmiş ea sportsun dandik kramponları hala duruyor nasıl hepsini aktif edebilirim bir türlü bulamadımhttp://oyunyamasi.org/oyun-eklenti-ve-yamalari/fifa-14-krampon-yamasi-en-yeni/ burdaki yamayı indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Mac 26 -- 28 Mayıs 2014; 22:54:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Mac 26

Boots pack indirdim herşeyi yaptım klasörün içine attım reganete yaptım hepsi değişmiyor 3 4 tanesi değişmiş ea sportsun dandik kramponları hala duruyor nasıl hepsini aktif edebilirim bir türlü bulamadımhttp://oyunyamasi.org/oyun-eklenti-ve-yamalari/fifa-14-krampon-yamasi-en-yeni/ burdaki yamayı indirdim

Hocam, ben o sorunu tamamen çözdüm. Güncel kramponlarla sorunsuz oynuyorum. Vaktim olduğunda anlatayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MBerkO

quote:

Orijinalden alıntı: T-Mac 26

Boots pack indirdim herşeyi yaptım klasörün içine attım reganete yaptım hepsi değişmiyor 3 4 tanesi değişmiş ea sportsun dandik kramponları hala duruyor nasıl hepsini aktif edebilirim bir türlü bulamadımhttp://oyunyamasi.org/oyun-eklenti-ve-yamalari/fifa-14-krampon-yamasi-en-yeni/ burdaki yamayı indirdim

Hocam, ben o sorunu tamamen çözdüm. Güncel kramponlarla sorunsuz oynuyorum. Vaktim olduğunda anlatayım.

Çok sevinirim hocam başka yama vs kurmak istemiyorum zaten kramponlar olsun kafi

• bugün çıkacağı söylenen güncelleme pc için kick-off world cup maçı olacak mı yoksa sadece fut için mi? eğer pc için çıkmayacaksa zaten fifa world cup 2014 oyunu ğc hariç diğer polatformlariçin çıkmadı mı? pc için neden çıkarmıyorlar ki?
  • beyler, oyunu malum yolla indirip kurdum ama on dakika kadar sorunsuz geçtikten sonra kamera sallanmaya başlıyor. pm den yardım edebilecek biri var mı?
  • PS3 de online oynarken ; bazen bir milan karşıma çıkıyor , adamlar 30 yaş üstü ve bitik , koşmaya mecalleri yok... bazen de adamlar öyle bir hızlı oluyor ki topu hangi oyuncu ayağına alırsa yetişmek imkansız... rakiplerin oyuncularla oynaması aldıkları paketlerden mi yoksa kariyer modu ya da ultimate denilen kısımlardan mı oluyor???
  • Arkadaslar ben oyunu 2 hafta içinde almayi düşünüyorum fakat eylül de fifa15in çıkacağını hesaba katarsak sizce değer mi, bir de en ucuza nerden alabilirim yardimci olabilecek arkadaslar mesaj atarsa sevinirim

• Pardon, bu mesaj fazladan oldu internet bağlantım yüzünden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReezySleazy -- 30 Mayıs 2014; 1:33:06 >
  • Ben olsam almazdım.Bu sene Fifa'yı beğenmedim.Momentum olayına fifa 14 çıkana dek inanmıyordum ama çok saçma sapan olaylar oluyor oyun içinde.Kornerler zaten penaltı kadar tehlikeli, her seferinde aynı şekilde defans yapmama rağmen halen sürpriz saçma goller yiyebiliyorum.Ayrıca oyunda skoru korumak neredeyse imkansız 2-0 3-0 öndeyken bile rahat oynayamıyorum, rakibim her an oyunu çevirebiliyor biraz gerçekdışı bu durum ve tekdüze maçlara dönüyor oyun.Çünkü aşırı derecede oluyor bu geriden maçı çevirme olayı.(Aynı şekilde benim de 2-0 3-0dan çevirdiğim veya berabere kaldığım birçok maç oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReezySleazy -- 30 Mayıs 2014; 1:34:38 >
  • 600 mb. güncelleme geldi. sanırım dünya kupası için.
  • funk-c kullanıcısına yanıt
    neler degısmış bilgi verır mısınız ? pack lar kac k + packlerde neler cıkıyor ? ve normal futta bedava pack veriyor mu
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    bir değişiklik görmedim.
  • wc gelmemiş mi :(
  • Güncellemede ne var beyler ?
  • Harbi ya neyin nesi bu güncelleme?

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.