Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
8
Favori
115.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox versiyonunda Sezon ve kupa maçları yapılamıyor mu ? Hep tek seferlik maç yapabiliyorum, diğer türleri bulamadım.
  • Arkadaşlar Fifa 14 dünya kupası türkiyeyye giriş yaptımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar Fifa 14 dünya kupası türkiyeyye giriş yaptımı?

Teknosa.com ve alışveriş sitelerinde gördüm. Teknosa.com'da 199 TL
  • Gec oldu ama bu oyunla beraber pesi biraktim yeri ayri bende :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Co-op season oynayacak adam arıyorum. Nick: SilentPowerTR
  • Arkadaslar Fifa 14 de ps4 te 2 ye 2 mac varmi mümkün mu?
    4 arkadaş online da yapabilirmiyiz Mac?

• quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Gec oldu ama bu oyunla beraber pesi biraktim yeri ayri bende :D

Vallahi bende 16 yillik pes ciyim bu oyunu ps4 te pes olmadığı için mecbur oynuyorum beğendim aslında alısiyorum ama yinede düzgün pes 15 çıkarsa gecerim hemen ;))

• quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Gec oldu ama bu oyunla beraber pesi biraktim yeri ayri bende :D

Vallahi bende 16 yillik pes ciyim bu oyunu ps4 te pes olmadığı için mecbur oynuyorum beğendim aslında alısiyorum ama yinede düzgün pes 15 çıkarsa gecerim hemen ;))

Peste tek oyuncuyla tum sahayi dolasip gol atmak gibi sacmaliklar ortadan kalkarsa bende

• kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Okadar da haksızlık etme hocam saglam defans yapana bırak tum sahayi dolasmayi ortasahayi geçirmeyen vardi... Adamlar Pres ve adm adma markajdan futbolcunun sırtini dondurmeyenler vardi ;)
    Ama tabiki eskiye Göre hersene geriye gitti haklısın

• S.A. arkadaşlar. HD Readon 4850 ekran kartım vardı sorunsuz oynuyordum ultimate. Geçenlerde ekran kartımı yenileyip HD Readon 7850 256 mb aldım ancak online da çok takılmalar var.deli olacam.Neden kaynaklanabilir acaba bu sorun bilen var mı?
  • Arkadaslar dün mac yparken saçma sapan şeyler oldu Pas gitmiyor adamalr basmiyor vs...
    Sonra momentum diye birşey buldum bu nedir ya??
    (Pes ciyim ilk defa fifa dayim)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83128055&p=1#83128055

• Momentum düştüğünü hissederseniz kendi sahasınızda hafif ileri doğru kısa paslar yapın. Takımı sahaya dağıtın. Momentum düştüğünde çalım atamazsınız pek. Uzun pas hiç olmaz. Tek çare kısa paslaşma. Biraz olsum düzeltir ve gol atınca eski haline gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

Momentum düştüğünü hissederseniz kendi sahasınızda hafif ileri doğru kısa paslar yapın. Takımı sahaya dağıtın. Momentum düştüğünde çalım atamazsınız pek. Uzun pas hiç olmaz. Tek çare kısa paslaşma. Biraz olsum düzeltir ve gol atınca eski haline gelir.

Hocam bu cok iyi oldu cok saol bilgiler için

• Pc'de fifa 14 oynayan varsa maç yapabiliriz. origin id: bugraakin03
  • Rica ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 14 PS3 orjinal satıyorum arkadaşlar oyuna ısnamadım ilgilenenler mesaj atsın tamamen orjinaldir temizdir

2.el satış bölümünde http://forum.donanimhaber.com/m_90718269//tm.htm#90718269

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 18 Nisan 2014; 12:35:53 >
  • Arkadaşlar en ucuz nereden alabiliriz oyunu şu an?
  • Kol ile ilgili sorun yaşayanlar şu videoya bakabilir. Videodaki oyun farklı ama kolu videodaki gibi tanıtınca Fifa 14'ü de sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • Şampiyonlar ve Uefa avrupa ligi lisans yaması varmı acaba ? Forumlara baktım genelde büyük packler var bana sadece lisans lazım.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.