Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
8
Favori
115.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fifa 14 mobil oynuyorum anliyormusunuz bilmiyorum ama ultimate teamde paketlerden gelen ya da transfer ettiğimiz personelleri nasil aktiflestiricegiz bi de oyuncularım condisyinu hep 0 nasıl arttiriliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam PSN den oyunu indirdim. Güncellemeler tamam. Internet bağlantım tamam. Ama oyuna girdiğimde hala "installation in progress" diyor. Online icerik aktif değil. Bildirimlere dönüp baktığımda güncelleme yapıldı diyor.

Anlamadım. Neyi yanlış yapıyorum? EA sitesinde birşey mı aktiflestirmem gerekiyor.

Su an sadece 8 takımla mac yapabiliyorum. Demo'dan farklı olarak mac süresini vs ayarlayabiliyorum.

Yardımci olabilirseniz sevinirim.

• Güncelleme FUT'a dünya kupası modunu getiriyor. Bu arada bilgisayarda iki oldu Seasons'ta kazanmam gereken son maçta ikinci - üçüncü dakikada oyun bağlantı hatası veriyor ve ben bir alt lige düşüyorum.
  • Beyler şuanda en güncel versiyon kaç?
  • sürekli Galatasaray ile nasıl oynarım

Oyuna ilk girdim bir takım verdi artık hangi ülkenin 3ncü lig takımı ise hep onunla oynuyorum
  • Bu golden sonra sevinme sahnesini ps4'te hangi tuşla geçiyoruz?
  • ben böyle oyunun anasını avradını satayım, böyle cenabetlik yaşamadım ben hiçbir oyunda allahın bebelerine yenildim avradını satayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

ben böyle oyunun anasını avradını satayım, böyle cenabetlik yaşamadım ben hiçbir oyunda allahın bebelerine yenildim avradını satayım

• ps4 online modların hiçbirinde rakip bulamıyorum yarım saat bekliyorum ama hiç rakip çıkmıyor. ps3 oynarken böyle bir sorun yoktu. benle aynı durumda olan var mı? çözüm önerileriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nblm27 -- 11 Haziran 2014; 9:24:47 >
  • Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum düne kadar birşey yoktu çözümü bilen var mı?
  • ben bu oyunda yağmur olmasından bıktımmm artık...

ulan brezilya-arjantin maç yapıyoruz güney amerikadayız ne alaka yağmur ?

biri şunlara coğrafya öğretsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

ben bu oyunda yağmur olmasından bıktımmm artık...

hocam şuan dünya kupası maçını açmanızı tavsiye ederim, yağmur yağıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

ben bu oyunda yağmur olmasından bıktımmm artık...

hocam şuan dünya kupası maçını açmanızı tavsiye ederim, yağmur yağıyor

kesin oynanan şehir güneyde falan kalıyordur o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: T-Mac 26

Boots pack indirdim herşeyi yaptım klasörün içine attım reganete yaptım hepsi değişmiyor 3 4 tanesi değişmiş ea sportsun dandik kramponları hala duruyor nasıl hepsini aktif edebilirim bir türlü bulamadımhttp://oyunyamasi.org/oyun-eklenti-ve-yamalari/fifa-14-krampon-yamasi-en-yeni/ burdaki yamayı indirdim

Yardım edebilecek var mı ?
  • fifa 2014 satılıktır çok uygun fiyattanhttps://www.facebook.com/THEmertumman?ref=tn_tnmn mesaj atarsanız konuşuruz
  • Oynamak isteyenler eklesinler platform ps3 psn: ersel3535 : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracksster -- 21 Haziran 2014; 2:35:00 >
  • messi çıktı
  • offline lig yapamiyor muyuz fifa 14'de?
  • Fifa 14 yada world up brazil, ikisinden birini almayı düşünüyorum ps3 için ama karar veremedim. World cup brazil biraz daha gelişmiş diye okudum ama endişem, dünya kupası bitince online oynayacak oyuncu sıkıntı olabilir gibime geldi. Sizce hangisi?

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.