Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
8
Favori
115.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: mulkonotyk

Arkadaşlar yeni aldım oyunu multi oynuyorum ama oyunda bazı maçlarda az bazı maçlarda çok donmalar oluyor ve çıldırtıyor resmen yok mudur bunun bir çözümü?

Pc özelliklerin yetmiyor olabilir.

Yok özelliklerim yeterli her şey yüksek açıyorum da sorunum daha çok lag gibi.Hani maç sırasında donuyor 1 2 saniye için sonra geri geliyor bazıları abartılı şekilde oluyor tabi ki.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar yeni aldım oyunu multi oynuyorum ama oyunda bazı maçlarda az bazı maçlarda çok donmalar oluyor ve çıldırtıyor resmen yok mudur bunun bir çözümü?

Yok özelliklerim yeterli her şey yüksek açıyorum da sorunum daha çok lag gibi.Hani maç sırasında donuyor 1 2 saniye için sonra geri geliyor bazıları abartılı şekilde oluyor tabi ki.

Ping değerlerin yüksek olabilir. Speedtest'ten kontrol et Ms şeklinde gözükür.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ping değerlerin yüksek olabilir. Speedtest'ten kontrol et Ms şeklinde gözükür.

Kontrol ettim 9 Ms yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

bu sene pes oyun motorunu değiştirecekmiş.. eğer beğenirsem bu sene pes alıp oynayacağım.. fifa momentumuyla gurur duysun.

Bu momentum u bu kadar saçma yapıp ta bu oyuna koyanların Allah c.c. hakkım kadar belasını versin oyunu resmen ben oynamıyorum momentum oynuyoroyun kendi kaderini yazmış sonuç belli bizde kuklayız kendimizi yırtıyoruz iyi bilmenin iyi oynamanın hiçbir önemi yok yeterki momentum senden yana olsun raoibe kök sokturursun ama momentum sana karşı ise ne yapsan boşa iyi bilmenin hiçbir kıymeti yok kısacası tamamen kandırmaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 senedir oynamıyordum yeni aldım oyunu. Baya geriye gitmişim ama Shaktarla çok zevk aldığımı söyleyebilirim.
    Eduardo önde, arkalarında Bernard, Texieria, D.Costa çok teknik adamlar.
  • Arkadaşlar oyunu PS 4 te oynuyorum. Kariyer modda bazen inanılmaz agirlasiyor oyun hizliya almama rağmen düzelmiyor bu. bazen hizli bazen yavaş olmasinin nedeni nedir?

• Herkese merhaba, FIFA14 aldım yükledim fakat "FIFA14 has stopped working" hatası alıyorum play butonuna bastıktan sonra. İnternetteki çözümler hep korsan oyunla ilgili, fikri olan var mı?
  • Milli takımın saçma sapan bir kadrosu var. Customdan düzeltsek de seasons a işlemediği için gerçek dışı bir milli takımla oynamak zorunda kalıyorum.
    Nuri ve Ömer olmalıydı en azından.
  • Arkadaşlar Fifa 15 ne zaman çıkacak..
    Fifa 14 oynuyorum, fifa points almayı düşünüyorum ama fifa 15 duyurulacaksa hiç bulaşmayayım
  • Çıkmasına en az 6 ay var daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praétorian -- 6 Mart 2014; 15:03:09 >
  • Ben bir gamepad aldim .... modeli : UCOM UC-JS704S2 PC TWINSHOCK JOYPAD.........yani snoopy tipli bir gamepad ....fifa 14 oynamak icin almiwtim.... sag analog calismiyor...saga analoqdan bawka hepsi calisiyor..............aygitlar ve yazicilarda da test etdim ...... hatta xbox 360 emulator proqraminda da test etdim ...yine de ayni sorun....sag analoq calismiyor....dusundum ki belki de driverdendir.......ama onu da aradim bu markanin ozel olarak driveri yok....ne yapmam gerek
  • arkadaşlar fifa points nasıl alınıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L_vin

Ben bir gamepad aldim .... modeli : UCOM UC-JS704S2 PC TWINSHOCK JOYPAD.........yani snoopy tipli bir gamepad ....fifa 14 oynamak icin almiwtim.... sag analog calismiyor...saga analoqdan bawka hepsi calisiyor..............aygitlar ve yazicilarda da test etdim ...... hatta xbox 360 emulator proqraminda da test etdim ...yine de ayni sorun....sag analoq calismiyor....dusundum ki belki de driverdendir.......ama onu da aradim bu markanin ozel olarak driveri yok....ne yapmam gerek

Fifa o tür gamepadleri desteklemiyor.Ea insanlar pahalı kol alsın diye bilerek yapıyormuş bende sırf bu yüzden logitech f310 aldım çözümü vardı yapmıştım tekrar bulursam pm atarım
  • Coop season oynayacak arkadas ariyorum dostlar.Levelim 59 .platform Pc .origin id:extetic06

• Oynamak isteyenler..

PC // Origin: KacaKTV // Level 20 // Orta Seviye //

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 9 Mart 2014; 16:58:06 >
  • Beraber oynamak isteyen varsa ekleyebilir. İd: Redberet53 level 50

Tek başıma oynamaktan canım sıkıldı
  • Ya benim merak ettiğim bir durum var şimdi bende ps4'te fifa 14'e geçenlerdenim ama bu oyunu internet olmayan bir yerde oynasam ne oynayacağım anlamadım UT zaten internet gerektiriyor carreer denen olay zaten tamamen menejerlik olayı hiç sevmiyorum, normal turnuva veya offline internet gerektirmeyen season bölümü yok dimi kesinlikle benim acemilikten bulamamamla alakası yok ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700 coinse De Rossi 750 coinse Hamsik 1.200'e Mario Gomez aldım.
    Bu sene fiyatlar çok dengesiz.Hamsik gibi çok yönlü bir cam sadece 750 coins.
    Bazılarıda gereksiz yere pahalı.Mesela Brezilya kadrosu kurucaktım 82'Lik William pacesi var diye 22.000 coins,çok pahalı.
  • kariyerdeki kovulman hatasının çözümü var mı?
  • FIFA 13'ten 14'e yeni geçtim. Ve 14'ü gerçekten "berbat" buldum.

World Class'ta oynarım FIFA 13'ü, müthiş oynamam ama yenecek kadar işte, 14'e geçtim bir de ne göreyim, top sürme diye bir şey kalmamış. Oyuncular tepki vermekte çok geç kalıyor. Düşünün hava topunu karşıladım rakip oyuncu yere düştü takla attı kalktı benim hala topu kontrol etmeye çalışan oyuncumun ayaklarının arasından topu çekti aldı... Top kontrolü diye bir şey kalmamış. Paslar da berbat, yarı sahamdan zar zor çıkıyorum çıkınca hiçbir pas isabet etmiyor zaten. Benim oyuncu pas atana kadar yanındaki rakip oyuncu gelip önünden alıp gidiyor topu. Onun dışında ya uzun top atacaksın ya da bırak rakip oynasın hiç yoktan savunma yaparsın (yapabilirsen). Bir maç kazandım onda da golün birini kornerden attım diğerini de karşı takım kendi kalesine attı. Hücum yapılmıyor bildiğin yahu. Çok sinirlendim. Güzelim oyunun içine etmişler. Aldığıma pişman oldum resmen, bir daha da inceleme okumadan almam FIFA. FIFA 13'e güvenmek hata oldu...

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.