Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
8
Favori
115.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

FIFA 13'ten 14'e yeni geçtim. Ve 14'ü gerçekten "berbat" buldum.

World Class'ta oynarım FIFA 13'ü, müthiş oynamam ama yenecek kadar işte, 14'e geçtim bir de ne göreyim, top sürme diye bir şey kalmamış. Oyuncular tepki vermekte çok geç kalıyor. Düşünün hava topunu karşıladım rakip oyuncu yere düştü takla attı kalktı benim hala topu kontrol etmeye çalışan oyuncumun ayaklarının arasından topu çekti aldı... Top kontrolü diye bir şey kalmamış. Paslar da berbat, yarı sahamdan zar zor çıkıyorum çıkınca hiçbir pas isabet etmiyor zaten. Benim oyuncu pas atana kadar yanındaki rakip oyuncu gelip önünden alıp gidiyor topu. Onun dışında ya uzun top atacaksın ya da bırak rakip oynasın hiç yoktan savunma yaparsın (yapabilirsen). Bir maç kazandım onda da golün birini kornerden attım diğerini de karşı takım kendi kalesine attı. Hücum yapılmıyor bildiğin yahu. Çok sinirlendim. Güzelim oyunun içine etmişler. Aldığıma pişman oldum resmen, bir daha da inceleme okumadan almam FIFA. FIFA 13'e güvenmek hata oldu...

+1 Defans yapmak imkansız olmuş resmen.Ben Chelsea oluyorum en dandik Hull City'i bile yenemiyorum. Fifa 13 çok daha iyiydi.Neyse Fifa 15'i bekleyeceğiz artık.

• Defans olayi online.da maskaraya ceviriyor bizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 14 yüklüydü güzelce oynuyodum Bayerne transfer oldum falan gol kralıyım uefada...Dün fifa 07 yükledim sonra unistall attım 14 bitmişş..Her şey darma duman.Ana takım iskoçya ligindeki dandik bir takım,klavye ayarları sıfır,oyuncu kariyerim yok..Bitmiş.
  • Vole ve roveşata nasıl çekiliyor acemiyimde biraz bilmiyorum

• Ps4 de oynuyorum.lanet okudum sabah sabah.seasons oynayim diyorum,kadrolari guncellerken donuyo error veriyo.futa giriyorum.transfer marketel giriyorum,duzgun bi search yapamıyorum.senin kuracagin servera da yapacağın oyuna da momentumuna da...yeni bi futbol oyunu olsa da oynasak...vallahi biktim...

• bilgisayar icin fifa 14 almak istiyorum. oyuncu bulmada sorun yasar miyim? pes 2014 var aldigim gunden beri 1 mac yapmak icin 10 dakika adam bekliyorum. bu da oyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

bilgisayar icin fifa 14 almak istiyorum. oyuncu bulmada sorun yasar miyim? pes 2014 var aldigim gunden beri 1 mac yapmak icin 10 dakika adam bekliyorum. bu da oyle mi?

Hic yasamadim oyle bi sorun. Her an rakip bulabiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_shn

Vole ve roveşata nasıl çekiliyor acemiyimde biraz bilmiyorum

Kolla oynuyosan , orta gelirken hareket tuşuna basılı tutup hareket ettiğin analog varya onu yukarı kaldır vur ,vole yada rövaşata vuruyor.
  • Teşekkürler

• Arkadaslar takim reyting i 84 ve bir turlu 85 yapamadım ne yapmam gerekiyor

• Selam arkadaşlar sanırım bugun itibariyle FİFA2014 'e genel bir güncelleme geldi yaklaşık 788 mb civarinda konu ile bilgisi olan varsa yorum yapsın teşekkürler
  • Arkadaşlar be a pro modunda bize salary per week olarak verdiği para ne işe yarıyo?
  • Merhaba beyler iki gundur cok ilginc bir sorun ile karsilasiyorum. Kariyer modunda, ne zaman oyunda gelen mailleri kontrol etmeye yada okumaya kalksam oyun donuyor. Sebebi ne olablir acaba fikri ilan varmi
  • Selam ,
    Bende UT de oynarken karşı takımı dağıtır durumdaykene birden ES server ile bağlantınız kesildi alarmı aldım. Bir kaç kez ne menem bir iştir bu anlamadım.
  • arkadaşlar Fifa 14 için sağlam bi patch var mı ? Sağlam derken pesedit yamasını bilenler bilir onun gibi demek istedim...

• Ama cok enteresan. Ben karıyer modundayım ve ne zaman bana menajerın maile bir yazı gelse bakmak ıcın açsam, hemen oyun donuyor. Ikı farklı versıyonu da denedım bır cozum bulamadım. En cok milli takıma gıden oyuncular ıle ılgılı mail gelınce donuyor oyun
  • Arkadaslar bende hem ps3 te hem de pc de Fifa 14 var ps3 tekinde her ligin kendi skorboardi varken pc de kinde sadece ea sports scoreboardi var yardım ederseniz sevinirim

• beraber oynamak isteyen arkadaş varsa eklesin origin id : Magilvor platform pc
  • kırıcam paramparça edicem ps4 ü

fifa 14 oynamaya calışıyorum pesten geçiş yaptım şuan div7 ye yükseldim seasonsda
    birkaç sorum olacak chelsea ile oynarım

1.arkadaş atak yapmada problem yok ama gerizekalı defans ben atak yaparken ortasahaya geliyo topu kaptırdım mı rakip havadan bi arapasla kalecimle karşı karşıya kalıyo hele o ibo varya onun evine ateşler salsınlar

2.ara pas atıyorum mesela arapas attığım adamı topla buluşturmak için o cücük kadar analogla doğru açıya doğru itmem gerekiyo depar atarken; kendim ayarlamam gerekiyo o koşu acısını hafif az çapraza itsem analogu şirazesi kayıyo etonun. yönünü topa olarak kendi ayarlmıyor mu?

3.olm bak o penaltı sistemini icat edenin ocakları sönsün evine ateşler salınsın duştayken suları kesilsin cenaze namazında ettehiyatuye otursun sadece bi tane penaltıyı gole cevirdim çizgi tam yeşildeyken basıyorum ama az bişi sonra algılıyor (oyun sayesinde önsezilerim gelişti) tvden mi olur gerçi plazmada oynuyorum pioneer kuro da input lag pek yoktur bu tvlerde

cok teşekkürler saçlarım beyazladı bu genç yaşımda

• arkadaşlar bu kickof u nasıl açıyoruz win8.1 de oynuyorum oyunu?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.