Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KcRasco

UP

Alıntıları Göster
    hocam sorunun cevabı sordugun soruda zaten oyuna sahip ise sahip oldugun hesaptan satın alırsan geçerli o indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

hocam sorunun cevabı sordugun soruda zaten oyuna sahip ise sahip oldugun hesaptan satın alırsan geçerli o indirim.

Alıntıları Göster
    hocam şimdi ayrı bir hesapta fifa 19 vardı sattım buna a hesabı diyelim. sattığım arkadaşla konuştum oyunu tekrar o hesabı girip indirdim. a hesabını ana hesap yaparak kendi plus hesabımın olduğu b hesabından oyuna girip ( fifa 19 a ) indirimli olarak b hesabına satın alabiliyor muyum. sonra fifa hesabını tekrar aldığım arkadaş kullanacağı için o hesap üzerine alabiliyorsam sadece saçma olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

psn storedan ea access hub uygulamasını indiriceksin.

Alıntıları Göster
    Indirdim oyunlar var ama fifa 20 yok demekki daha gelmemiş mi oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet__turk

Indirdim oyunlar var ama fifa 20 yok demekki daha gelmemiş mi oluyor ?

Alıntıları Göster
    trials kısmına gelicek daha gelmedi 19 eylülde gelicek hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

voltada online yokmuş single play anlayacağınız yazık günah
    Galibiyetlerle daha üst klasmana yükselebileceğiniz online VOLTA LİGİ’nde diğer oyunculara karşı yükselme ve küme düşme mücadelesi verin.

Bu paylaştığım yazı ea sitesinde yazıyor insanları yanlış bilgilendirmeyin demo oynayıp.
  • Hindistan Psn oldugu icin iscilik parasi ekleyebilir. Sonucta kredi kartini girip direk storedan almiyorsun oyunu.

Hindistan psn ucuz ama ugrasmasi var kolay olsa zaten herkes 322 TL ye alirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Hindistan Psn oldugu icin iscilik parasi ekleyebilir. Sonucta kredi kartini girip direk storedan almiyorsun oyunu.

Hindistan psn ucuz ama ugrasmasi var kolay olsa zaten herkes 322 TL ye alirdi.
    İşçilik mi 5 dk lık işlem psn card yükleyip almak. Hem 322 falan değil.300 lira altına alınabiliyor. 25 liralık kâr için uğraşmazlar bu adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

İşçilik mi 5 dk lık işlem psn card yükleyip almak. Hem 322 falan değil.300 lira altına alınabiliyor. 25 liralık kâr için uğraşmazlar bu adamlar.

Alıntıları Göster
    Sonuçta herkes almıyor. Hindistan dan kod mod alıcam amaannn kim uğraşır diyen adam direk TR'den çekiyor. Burada bir işçilik var yani çoğu insanın yapmadığını o yapıyor. Sonuçta serbest piyasa kimse bu fiyata koyamazsın diyemez. 1000 TL'ye de koyar alan olursa ne güzel.

• FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

Her sene ayni mevzu millet catir cutur oynuyo yine erkenden.

• quote:

Orijinalden alıntı: towyedi

live server olmadıgı paylaşıldı o görsellerin paylaşıldığı hesaptan.Lütfen görselleri görüp gaza gelmeyelim hemen.Yukarıda da sözüm size degil voltada online olmayacagını paylaşanlar olmus oyunun kapağında online oynanıcagı ibaresi olmasına rağmen.Şurda 2 gün sonra access 45-6 gün sonra da full release geliyor zaten biraz daha sakin olmakta fayda var hocam.

• quote:

Çeşitli fotoğraflar bizim grupta da dönüyor Neymar vs vs ama twitter'da da biri Tester ekibi oynuyor kontrol amaçlı demiş yalnız onaylı bir hesap değildi galiba.

20-30 bin oyuncu var markette yani umuyorum ki cidden test amaçlıdır. Yoksa her sene dönüyor böyle şeyler ama moral bozmaya gerek yok sonuçta millet FP alıp yine abanacak biz oyun harici para vermeyenler yine ticaret vs vs.

• Mevzunun testingimi kaldi beyler oyunun trial i yarin aciliyor .

Kac senedir katar taraflarina oyun erkenden sizdiriliyor bunu bilmeyen yok , gecen sene champions edition alip ilk gun transfer profite bakip bu mevzuyu onaylamistim .Top 100 transfer profit full arapti .

Testerlarin tamami mi arap :)

• quote:

Sonuçta herkes almıyor. Hindistan dan kod mod alıcam amaannn kim uğraşır diyen adam direk TR'den çekiyor. Burada bir işçilik var yani çoğu insanın yapmadığını o yapıyor. Sonuçta serbest piyasa kimse bu fiyata koyamazsın diyemez. 1000 TL'ye de koyar alan olursa ne güzel.

Alıntıları Göster
    Muhalefet yapılmasına ne gerek onu da anlamadım ama mesele adamın aldığını 1000 liradan satması değil. Mesele, piyasada hindistan psn gift card kalmaması. Bir alıp da aldığını beğenmeyip satan yine satsın kaça isterse. Ama üç-beş psn kart alıp, üzerine kar koyarak millete alın ucuza size oyun denmesi. Yoksa ben de alacaktım hindistan psn card bulsaydım. Ama bu yiyici tayfası sayesinde alamadık. (En son baktığımda hindistan gift kart yoktu piyasada. Şu an stoklara girdi mi o konuda bilgim yok onu da belirteyim.Sonra biri çıkıp aha burda var ya demesin)

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ne işçiliği ya? Kardeşlik konusunda ticaret diyoruz bide savunanları var. Doğru söyle sende mi onlardan birisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Muhalefet yapılmasına ne gerek onu da anlamadım ama mesele adamın aldığını 1000 liradan satması değil. Mesele, piyasada hindistan psn gift card kalmaması. Bir alıp da aldığını beğenmeyip satan yine satsın kaça isterse. Ama üç-beş psn kart alıp, üzerine kar koyarak millete alın ucuza size oyun denmesi. Yoksa ben de alacaktım hindistan psn card bulsaydım. Ama bu yiyici tayfası sayesinde alamadık. (En son baktığımda hindistan gift kart yoktu piyasada. Şu an stoklara girdi mi o konuda bilgim yok onu da belirteyim.Sonra biri çıkıp aha burda var ya demesin)

Alıntıları Göster
    Girişimci abi millet işte. Açığı gördüğün an affetmeyeceksin. Geçen sene mesela bizim TR psn de oyun indirime girdi ( hata dediler) . Millet Fifa 19 konusunda alsam mı almasam mı derken ben anında patlattım ultimate sürüm 300 TL'den. Şimdi ben onu 400'den satsam kim ne diyebilir ? Çalmamışım, haram olarak almamışım. Hızlı davranan kapar bu kadar basit.

Sermaye varsa 20-30 tane gift card alıp ileriyi görmüştür. Dediğim gibi kazıklamıyor etmiyor istemeyen almaz. Ortada dolandırma yok, hırsızlık yok.

• quote:

Mevzunun testingimi kaldi beyler oyunun trial i yarin aciliyor .

Kac senedir katar taraflarina oyun erkenden sizdiriliyor bunu bilmeyen yok , gecen sene champions edition alip ilk gun transfer profite bakip bu mevzuyu onaylamistim .Top 100 transfer profit full arapti .

Testerlarin tamami mi arap :)
    Öyle öyle her sene araplar önce başlıyor. İşte umut ettiğimizle kalıyoruz.

@srcn1905 Kardeşlik konusunda ben oyun satıyorum adam benden 45 e alıyor lütfen 5 TL indirim yap şu bu. 1-2 hafta sonra bakıyorum 50'ye satıyor. Hangi biriyle uğraşacaksın ?? En güzeli 2-3 tane sağlam tanıdık olacak farklı oyunları alacaksın işte. Bitirdiğini satıp bakmayacaksın. Yine de serbest piyasa benden 45 e alıp 60 a satabilir. Alıcı çıkıyorsa satar yani dert edecek bir şey yok.

• quote:

Öyle öyle her sene araplar önce başlıyor. İşte umut ettiğimizle kalıyoruz.

@srcn1905 Kardeşlik konusunda ben oyun satıyorum adam benden 45 e alıyor lütfen 5 TL indirim yap şu bu. 1-2 hafta sonra bakıyorum 50'ye satıyor. Hangi biriyle uğraşacaksın ?? En güzeli 2-3 tane sağlam tanıdık olacak farklı oyunları alacaksın işte. Bitirdiğini satıp bakmayacaksın. Yine de serbest piyasa benden 45 e alıp 60 a satabilir. Alıcı çıkıyorsa satar yani dert edecek bir şey yok.

Alıntıları Göster
    hocam belki sen biliyorsundur sana sorayım direkt :)

şimdi ayrı bir hesapta fifa 19 vardı sattım buna a hesabı diyelim. sattığım arkadaşla konuştum müsade ediyor indirmeme. oyunu tekrar o hesabı girip indirsem. a hesabını ana hesap yaparak kendi plus hesabımın olduğu b hesabından oyuna girip ( fifa 19 a ) indirimli olarak b hesabına satın alabiliyor muyum. sonra fifa hesabını tekrar aldığım arkadaş kullanacağı için o hesap üzerine alabiliyorsam sadece saçma olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 17 Eylül 2019; 13:2:17 >

• Oyun keşke geçen seneki gibi çıkmadan önce bi fiyatı düşse de alsak. Şuan 430 Tl vermek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 17 Eylül 2019; 13:16:9 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.