Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halkbank v2 ama bu sefer biz hortumu bağladık kendimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    “Mesai saati dışında” mı ? :))

Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz ? Sony gibi bir firma akşam 18:00 dan sonra çalışan kimseyi bırakmıyor mu ? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözüm sürekli Xbox Store'da ama fiyatta bir değişiklik yok. Keşke bu yanlışı ya da kıyağı Xbox kullanıcıları içinde yapsalar.

• karasahinemre kullanıcısına yanıt
    Oyunun olduğu hesaba gider.

• Oyun çıkmadan indirim olamaz diyen arkadaşlar var. Red Dead Redemption 2'nin fiyatı 369TL olarak duyurulmuştu ilk. Sonra "indirim" oldu .

• Ben mesajı yazarken gelen açıklama anında taca çıkarmış beni ama gene de bana çok mantıklı gelmedi.

Neyse, önümüzdeki maçlara bakıcaz artık demonun da çıkması ile birlikte
  • Fiyat artmış zaten yalan oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Tamamen bir teori başka bir ihtimal yok anında ea ve uk sony ile görüşüp müdahale ederlerdi aksi durumda. Edit: Ben o saatte kimse kalmıyor yazmadım ama tam yetkili birisinin saat 20:00 gibi mesai yaptıgına ihtimal vermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 12 Eylül 2018; 12:52:19 >
  • Ön sipariş verip iade eden ama cüzdana hemen aktarılmadığı için ucuzdan alamayan arkadaşlar

Niye üzülüyorsunuz ki ? Bu oyunu 1 sene boyunca oynamayacak mısınız ? 150 TL falan böyle şeylere çok takılmayın 1 haftalık oyun değil sonuçta 12 ay oynayacaksınız.
  • Oyunu 400 liradan alanlara arada ki farki odememek adina bir satış politikasi olarak Ea oyunu tekrar yukari cekti.Yani iade edecek olanlar komple iade edebilecek.Bu onceden cekilen paraların garantisi olarak yapılmış bir hamle.Cok akıllı adamlar.Ciktiktan sonra fiyat ne olacak merak ediyorum

• Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    Sony kadar büyük olmayan markalar da bile gece ve sabah vardiyası varken, sony’nin belli bir saatten sonra “kepenk kapattığını” düşünmek...

Varın gerisini siz düşünün artık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öner abi aramış sormuş ea yapmış demişler halen daha tartışılıyor. Alamayanlar iptal edilsin mi istiyorsunuz nedir anladım.

• Sony Türkiye ve Mustafa Yiğit denen şahısa sevgilerimi iletiyorum. Dün gece fiyatı görüp, şimdi bu saatte çıkmayım, sabah parayı atar alırım demiştim ama bu bir boka yaramadıkları gibi zararları var...
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Kim kepenk kapattı dedi ki? Tam yetkili birinin o saatte mesai yapmasına imkan yok

• EA sizinle eğleniy

• İndirimli arayanlar kaçırmasın burayı PS Türkiye
  • Aynı olayı bende yaşadım,telafi kesinlikle ederler,

Resim yolluyorum en alt satıra dikkat edebilirsiniz

• Keşke yeni hesap açıp ; Bir kaç tane stok yapsaydık... Yapanlar varsa helal olsun. Biz eşek gibi gittik ön-sipariş verdik 80 $ para ödedik.
    Yazık günah.

İnşAllah kimsenin oyununa çökmezler.

İşin komiği bir espri ; Düşünsenize iptal ediliyor ön sipariş , 209TL'den alamıyorsunuz. Daha sonra oyun çıkınca yine zam yiyor falan

Umarım böyle birşey yaşayan olmaz.
  • Edit

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Sony Türkiye ve Mustafa Yiğit denen şahısa sevgilerimi iletiyorum. Dün gece fiyatı görüp, şimdi bu saatte çıkmayım, sabah parayı atar alırım demiştim ama bu bir boka yaramadıkları gibi zararları var...
    hocam işte olayın özü orada yatıyor ama yıllardır bunu oyuncular olarak artık böyle deneyimledik biz

beklediğin bir oyun mu var ? İllaki alacak mısın? Bir de flaş/beklenmedik bir fiyat varsa anında yapıştırıcan . Metro exodus'da öyle oldu steamde 89 tl'yi görür görmez yapıştırdım 2-3 gün sonra oyun 209 tl oldu

hep kaybedenler de aman yarın sabah yaparım , geç oldu yapamadım , uykum vardı yapamadım sabaha da fiyat artmış olarak uyandımcılar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Eylül 2018; 12:58:34 >

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.