Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ön sipariş verip iade eden ama cüzdana hemen aktarılmadığı için ucuzdan alamayan arkadaşlar

Niye üzülüyorsunuz ki ? Bu oyunu 1 sene boyunca oynamayacak mısınız ? 150 TL falan böyle şeylere çok takılmayın 1 haftalık oyun değil sonuçta 12 ay oynayacaksınız.
    aradaki fark 30 tl bile olsa ben kafama takardım , 150 tl olsa ne yapardım bilemiyorum şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam işte olayın özü orada yatıyor ama yıllardır bunu oyuncular olarak artık böyle deneyimledik biz

beklediğin bir oyun mu var ? İllaki alacak mısın? Bir de flaş/beklenmedik bir fiyat varsa anında yapıştırıcan . Metro exodus'da öyle oldu steamde 89 tl'yi görür görmez yapıştırdım 2-3 gün sonra oyun 209 tl oldu

hep kaybedenler de aman yarın sabah yaparım , geç oldu yapamadım , uykum vardı yapamadım sabaha da fiyat artmış olarak uyandımcılar oluyor

Alıntıları Göster
    Valla gecenin 1-2 si dinlemeyip çıkmak lazımmış. Neyse bu sene fiyatı çıkana kadar 209'a dönmezse Fifa falan almam belli oldu. Playstation'ın başındaki "başı" bir daha görürsem 6-7 koruma dinlemeyip... neyse şimdi oraya girmeyelim

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Oyunu bile oynayamazsın o stresle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

aradaki fark 30 tl bile olsa ben kafama takardım , 150 tl olsa ne yapardım bilemiyorum şahsen

Alıntıları Göster
    Haksızlık oldu tabii ki. En başta şu fiyatlardan satsalar ne olacaktı ki ? Sürümden kazanırlardı alacağı olmayan bile bu kurlara rağmen bu fiyat olduğu için teşekkür olarak yine alırdı.

Şimdi milleti uğraştırıyorlar anca
  • playstatıon TÜRKİYE ye mesaj gonderdık mail gonderdık müşterı hızmetlerıne bı cevap bı acıklama geri donüş beklenıyor ...fifa 17 de olmadı fifa 18 de olmadı saat lik ındırım neden fifa 19 olduysada gecerlı fıyattan alanlara bi extra poınt yada ındırımlı plus verılebılır
  • playstatıon TÜRKİYE ye mesaj gonderdık mail gonderdık müşterı hızmetlerıne bı cevap bı acıklama geri donüş beklenıyor ...fifa 17 de olmadı fifa 18 de olmadı saat lik ındırım neden fifa 19 olduysada gecerlı fıyattan alanlara bi extra poınt yada ındırımlı plus verılebılır
  • Oyunu dün almayı düşünüp de sonra alırım diyenler büyük hata etmiş. Böyle durumlarda yapıştırın hemen affetmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    Tam yetkili nedir ? Sanırsın şirketin hisseleri satılacak. Alt tarafı olası bir fiyat hatası. Kimi bırakacaklar o saatte çaycı mi ? Temizlik görevlisi mi ? Yapmayın allah aşkına. Söylediklerinizi HALA mantıklı buluyorsanız, daha fazla kendimi yormayacağım. İyi günler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben indirimle alanlarin iptal olacagini dusunmuyorum ancak sizce eski fiyattan alanlar icin fark hesaplarina iade edilir mi sonucta boyle bir madde var urunde fiyat dususu olursa fark iade edilir diye sizler neler dusunuyorsunuz .
    Ben sahsim adina konusuyorum eger iade vs birsey olmazsa 15 liralik oyun icin bile on siparis yapmam daha😡😡( fifa red dead spiderman on siparis almis birisi olarak soyluyorum bunu)

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Tam yetkili nedir ? Sanırsın şirketin hisseleri satılacak. Alt tarafı olası bir fiyat hatası. Kimi bırakacaklar o saatte çaycı mi ? Temizlik görevlisi mi ? Yapmayın allah aşkına. Söylediklerinizi HALA mantıklı buluyorsanız, daha fazla kendimi yormayacağım. İyi günler.
    neden bilmiyorum ama kahkaha attım ,

düşünsene çaycı strese giriyor "abovvvvv oyunun fiyatı düştü la , ne yapacağım uşağım ben şimdi" diyor fiyatlara bakarak
  • 359 tl ye almıştım 12 gün oldu, dün gece de 209 tl den farklı bir hesaba aldım. İlk siparişi iptal etmek için arıyorum ama telefon çalmadan kapanıyor. Sonyi arayabilen var mı ? 0212 391 0401 değil mi numarası?
  • Hala yetkili biri diyen kişileri görmek üzücü. O fiyatı 209'a düşürecek yetkili biri var ama 359'a çıkaracak yok buna inanıyorsunuz... Hadi ofiste falan kimse yoktu diyelim. Bu tarz şeyler için tek 1 kişi yok bir kaç kişinin yetkisi var ve evindeki bilgisayarlardan bile fiyatı artırabilirler.
  • Çöp oyun la almayin pes daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 209 tl aldım ve hata oldu diye parayı geri vericeklerini düşünmüyorum, sonuç olarak ben orda alıyorken bir anlaşma kabul ettim. Bu adamlar hepsiburada yada vb değil 5000tl laptobu 1 tl koyup sonra stockta vb yok diyecek halleri yok koskoca Sony . Büyük ihtimalle bu işin cezası Sonye kalıcak gibi geliyor bana. Keşke 359tlden ön sipariş alan arkadaşlara fiyat iadesi yapılsa ama pek sanmıyorum.
  • Fiyatlar tekrar artmış. dün 209 TL'den alanların hali nolcak şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Fiyatlar tekrar artmış. dün 209 TL'den alanların hali nolcak şimdi?
    göbek atıyolar suan dünkü indirimli sürümü alanlar:( 2dkyla kaçırdım ben de şaka gibi
  • aarda kullanıcısına yanıt
    ben de pc'den browser üzerinden aldım ordan da indirme listesine attım sıkıntı olur mu ki ? iptali falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozturk21

ben de pc'den browser üzerinden aldım ordan da indirme listesine attım sıkıntı olur mu ki ? iptali falan ?
    satın alıp kütüphaneye eklediyseniz geri dönüşü olmaz hocam iptal falan.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    He kardeşim he bilgisayardan kafasına göre arttırır düşürür fiyatı neyse ya kimlerle tartışıyorum siz oyununuzu oynamaya devam edin

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.