Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Adamlar ut'ye verilen emeğin yarısını pro club veya kariyer modune verselerdi efsane bir iş çıkardı ortaya.Nba 2k'daki gibi mypark tarzı bir şey olsaydı.Oyuncumuzu geliştirseydik falan.
    evet journey modu çok sığ tek düze senaryo bir kere oyna bırak zaten farklı sonuçlara giden bir senaryosuda yoktu kullan at tarız idi böyle devam ediyorlarsa boşa çaba zaten.
  • Gamescom yarın.
  • Gamescomda suan herkes oynuyor Fifa19u muhtemelen demo tarihi 11 Eylül

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamescomun bayrama denk gelmesi kötü oldu

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2018; 22:59:28 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2018; 23:1:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Gamescom yarın.
    canlı yayın saat kaçta hocam ? genelde fut tanıtılıyor gamescom da ama belki başka süprizler de görürüz
  • Beler Gamescom fuarı TSİ kaçta?
  • Oh arjantin ligi full lisanslı geldi fifa 19 bomba, yemişim pesi..

İapanya ligi stadları, 300den fazla yeni yüz, çin ligi ve arjantin ligi, ucl ve avrupa ligi efsane olacak bu sene.. kariyere doyacağız..italya ligi de tv sunum olsa bombaaa

• gamescom fuarı kaçta yav

• Reddit'te press conference olmayacak diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Twitter'da kariyer modu ve yenilikler hakkında paylaşım yapan bir hesap var @FifaCMNetwork diye. Youtube'dan da izlediğim kadarıyla Rusya Ligi kaldırılmış. Ligin haklarını Konami almış.

Konami Şampiyonlar Ligi'nde grup mücadelesinde yer alan küçük takımların çoğunu ve elemelerde elenen üç - dört takımı oyuna eklerdi. Fake değilse Ea, Diğer Takımlar bölümüne bir sürü takım eklemiş. Üç tane Çek Cumhuriyeti takımı (Viktoria Plzen, Slavia Prag ve Sparta Prag) falan var. Rus takımları (dört ya da beş tane) diğer takımlarda.

Serie A'nın tamamen lisanslı olması iyi oldu ama benim için bunlar makyajdan ibaret. Sadece kariyer modu oynayan biri olarak benim için yapay zeka her şeyden önemli. Yüz paketi olmasın, lisans tam olmasın ama yapay zeka adam gibi olsun bana yeter. Oyunu satın almada en büyük kriterim.

Fifa 17 ve 18'de yapay zekaya dair saçmalıklar:
    -Barcelona'nın hücum hattı Messi, Coutinho ve Suarez'den oluşuyor. Buna rağmen Cavani ile Lewa'yı alıyorlar.
    -Fifa 18 Fransa Ligi kariyerimde, Psg'ye karşı yaptığım her maçta (takımım çok güçlü) Mbappe, Neymar, Verratti ve Thiago Sliva yedek başlıyordu. Psg'nin istatistiklerine bakmıştım, en çok gol atan oyuncu gerçekte kadro dışında olan vasat bir oyuncuydu.
    -Borussia Dortmund ile 4 yıl sonra karşılaştığında kadrosu aynıydı. Değişiklik yok gibiydi.
    -Juventus, Dybala'yı 150 milyon Euro'ya satmasına rağmen yeni bir oyuncu almadı ve küme düşmekten son anda kurtuldu.
    -Arsenal, yıldızlar topluluğu oluşturdu ama bu oyuncular oynamadığı için Arsenal ligi onuncu bitirdi.

Saydığım saçmalıklar, eski Fifa oyunlarında bile yoktu. Fifa 2005 diye bir efsane vardı, kuzenimle saatlerce kariyer yapardık. O oyunun kariyer modundan aldığım keyfi Cm-Fm delisi olmama rağmen Fm oyunlarından alamadım. EA'nın ayrı olarak Fifa Manager diye oyunu olmasına rağmen o modu önemserdi.

Ultimate Team denilen cüzdan ve zaman düşmanı mod yüzünden menajerlik modunu falan hiç önemsemiyorlar. Çünkü para kazandırmıyor.

Benim makyaja karnım tok. İsterlerse oyundaki her ligi lisanslasınlar. Kariyer modunu oynayanlardan aldığım bilgiye göre oyunu satın alacağım.

Genellikle kariyer ve arada bir online seasons oynayan biri olarak bu saçmalıkların olduğu oyuna en fazla 100 lira veririm (yaza doğru iner, kur malumunuz). O da yokluk sebebiyle. Pes'in animasyonları atari oyunlarından hallice.
    Sadece yapayzeka değil database de özensiz, kariyerin başında FB'nin yeni gelen oyuncularına girerseniz Giuliano'nun 40mn euroya geldiği falan görünüyor zerre özenmedikleri moda canlı transfer görüşmesi falan ekleyip yalandan sürüyorlar her sene.

Bu FIFA'daki kariyer modu ve Euro 2008, World Cup 2010 gibi ara oyunların başında ana FIFA ekibi değil Simon Humber'in başında bulunduğu bir yan ekip vardı ve Humber çok detaycı bir adamdı.World Cup 2010'un üzerine hala detay konusunda daha iyi FIFA görmedim.Malesef Humber 2015 yılında kanserden dolayı hayatını kaybetti hatta kendisi bir Portsmouth hayranı olduğu için FIFA 16'da alt liglerdeki Portsmouth'un stadı Fratton Park FIFA 16'ya eklenmişti ve bir kale direğinin yanında çiçek vardı.

• videolara biraz göz attım, ilk yayınlanan videoyla bariz farklar var oynanışta.. bu sefer olacak gibi.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Şu çimlere, kale ağlarının detaylarına bak. Her şey çok güzel ya frostbite a geçince nedense çimler ve kale ağları berbat hale geldi.

• Arkadaşlar aramızda Frostbite'ı beğenmeyenler var. Onlara sözüm, Frostbite film tarzı motordur, bu yüzden değeri bu nesilde anlaşılmaz. Daha güçlü donanımlar gerektiriyor. Ignite Engine'in sınırları bellidir, ama Frostbite bunun çok üzerinde, beğenmiyorsanız bir dahaki nesli bekleyin derim. Dediklerimin ne kadar doğru olduğu yeni nesil gelince çıkacak ortaya.
  • Lisanslar konusunda fifa pesi bitirmis resmen fakat oynanista pes kesinlikle fifadan cok üstün.

Frosbite motorundan umudum yok artik yeni nesili bekliyorum fifanin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    az önce fifa 15 oynadım. onda da çok iyiymiş file ve çimler. + olarak yağmurlu havada muazzam bir atmosfer oluyor kale vuruşlarında. insanın durup izleyesi geliyor yağmur yağışını
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.